Grakšti tarsi juodoji gulbė kalytė Kivi ieško namų!

 (11)
Bjauri beprotiškai gražios kalytės istorija. Jauną kalytę Kivi šeimininkai bandė ištrenkti į vieną iš Vilniuje esančių prieglaudų, be jokio susitarimo ar įspėjimo. Tiesiog atvyko su visa šeimyna automobiliu, ištempė išsigandusią augintinę ir pasakė ten budėjusiai savanorei - „pasiimat arba išmesim pavežėję toliau!“.

Deja, prieglauda tuo metu buvo visiškai perpildyta ir priimti jos tiesiog nebuvo kur. Laimei, kad tuo metu beveik atsitiktinai ten pasirodė „Naminukų“ savanorės Margarita ir Ramunė, kurios neleido šeimininkams išpildyti grasinimų ir perėmė sutrikusią kalytę. Ir, tiesą sakant, tuo metu ten virė tokia sumaištis, emocijos dėl šeimininkų šaltakraujiškumo tiesiog liejosi per kraštus, todėl dalis informacijos kažkur užsiblokavo tame karštame taške ir apie šios gražuolės praeitį galime pasakyti nedaug.

Pasirodo, ji buvo paimta iš kažkurios prieglaudos, palaikyta neilgai, o nuspręsta jos atsikratyti, nes „nebuvo galimybių ja rūpintis toliau“, o, kitaip tariant, tikriausiai visi nusprendė, kad šuns vedžiojimas į lauką yra laikas, praleistas veltui, ir toliau savo gyvenimo taip „negadins“.

Šiuo metu kalytė turi naują vardą - Kivi, jai maždaug 1 m., ji glaudžiasi vienos iš savo gelbėtojų (Margaritos) laikinoje globoje, netrukus bus sterilizuota. Ir, tiesą sakant, šiandien nerandame nei vienos priežasties, dėl ko jos buvo galima nemylėti. Nepaisant to, kad Kivi energinga, namie ji nepalieka jokios netvarkos, nieko negraužia, reikalus atlieka lauke. Taip pat ji labai supratinga, paklusni, imli, labai norinti įtikti ir patikti žmogui, be galo draugiška. Apie grožį ir grakštumą net nekalbėsime - matote patys, ji nuostabi!

Ieškome Kivi namų, kuriuose ji nebūtų interjero detalė ar laikinas žaisliukas. Ji gali būti tik draugė iki gyvenimo galo, ir labiausiai tiktų aktyviai šeimai, ar žmonėms, kurie turėtų noro ir galimybių išlėkti su Kivi ilgesniems pasivaikščiojimams.

Jei norite šiai nuostabiai draugei padovanoti naują gyvenimą, skambinkite jos globėjai Margaritai tel.nr. 8 606 98473 (Vilnius)!

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.

Kovotojas Tikis ieško tokių pačių šeimininkų

Mažylis Tikutis buvo vienas iš dviejų kačiukų, kuriam stipriai ir ilgai skaudėjo. Brolis su sese buvo išmesti nuo eismo ūžiančioje gatvėje iš važiuojančio automobilio. Sesutė Java liko nesužalota, bet štai Tikutis, rodos, gavo traumų už du... Jam buvo stipriai sužalotos abi priekinės letenėlės.