Gimusi tamsoje kačiukų šeimyna ieško šviesių namų!

 (8)
Ši darni gražuolių šeimynėlė buvo rasta vieno iš Žemynos g. daugiabučių rūsyje. Smagu, kad kai kurie pirmųjų aukštų gyventojai gražiai prižiūri ne tik po jų langais esančius darželius, bet ir tų darželių lankytojas - lauko katytes.

„Naminukams“ paskambinusi Zofija, kitaip nei dauguma darželių puoselėtojų, ne pyksta ant benamių katyčių, bet stengiasi viską sutvarkyti taip, kad ir kitiems jos netrukdytų. Savo prižiūrimame plote šalia gėlių ji sukasė smėlio plotelį, kad katės mieliau „kapstytųsi“ ten, nei po kaimynų augalus, o katės suprato užuominą ir naudojasi būtent joms paskirtu ploteliu, kurį moteris reguliariai sutvarko.

Viena iš to kiemo katyčių, kurios nepavyko laiku sterilizuoti, rūsyje atsivedė keturis be galo žavius kačiukus. Ir čia moteris rado išeitį: su vyru padarė šeimai būdelę, pastatė kraiko dėžutę, kad neterštų rūsyje, ir visą mėnesį juos globojo. Neseniai šeimyna atkeliavo į „Naminukų“ globą, ir mažyliai jau dairosi gerų šeimininkų!

Šiuo metu kačiukams maždaug 1,5 mėn., jie savarankiškai valgo, jau „nukirminti“, žinoma, kaip ir visi maži kačiukai mėgsta dūkti, „patraukti vienas kitą per dantį“ ir broliškai pasišaipyti. Dar šiek tiek baikštoki, bet, išsiskirstę po namus, greit pajustų, kad žmogaus kompanija - irgi neblogas dalykas!

Vadoje yra vienas katinėlis (pilkas rainiukas) ir trys panelės (tamsesnė ruda rainiukė, šviesi rainiukė ir marmurinė).

Jei norite ir galite vienam iš šių gražuolių padovanoti namus ir ilgą saugų gyvenimą, skambinkite „Naminukamstel. nr. 8 648 30077 (Vilnius) (jei negalime atsiliepti, parašykite žinutę).

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Gražuolė Bagira ieško ją mylėsiančių šeimininkų

Ar prisimenate filmuką Mauglis? Matyt, visi prisimename Mauglį, visi mylime jo bičiulius – juokingą Meškiną ir išmintingąją juodą panterą Bagirą. Mūsų Bagira ne iš džiunglių, ji Vilniuje, dar maža – tik 3 mėn, bet jau išmintinga, nes išgyveno visus kiemo pavojus ir buvo išgelbėta labai gero žmogaus.

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.