Gilė ir jos mažylė ieško namų

Sveiki, aš Gilė, šį vardą gavau visai neseniai, prieš tai augau su daugybe brolių, sesių ir buvom šaukiami tiesiog šuniukai. Mano šeimininkė, kuri mane augino ir maitino mirė ir tada mano gyvenimas apsivertė aukštyn kojom.

Viso turto paveldėtojas, pardavė viską, kas buvo vertinga, o mes, šunys ir katės, likome kieme, kas pririšti, kas palaidi, be mylinčio šeimininko, be maisto ir be pastogės.

Tris mėnesius basčiausi laukais, miškais užsukdama pas aplinkinius kaimynus, prašydama maisto ir buvau vis išguita kitų ten gyvenančių šunų.

Be viso to, kad likau be namų į pasaulį per tą laiką atėjo ir mano pirmasis šuniukas. Dabar aš su savo šuneliu glaudžiuosi pas laikiną globėją. Dėkingumą jai išreiškiu kasdien: sargaudama ir gindama namus, glaustydamasi ir meilindamasi, visada ištikimai laukdama ir su džiugiasiu pasitikdama grįžtant namo

Aš esu protinga, sumani, graži, nuostabaus kailiuko (kaip mano globėja sako, kaip tikro kilmingo jorkšyro), kurį reikia kartais šukuoti ir pinti kasytes , visada sulaukiu, kada būsiu išleista į lauką ir namuose esu tvarkinga, be viso to esu jauna ir labai žaisminga.

Jeigu ieškai gero, ištikimo ir linksmo draugo, aš kaip tik tau. Mano mažylė taip pat ieško namų su mylinčiais ir rūpestingais šeimininkais.

Kadangi žmonių kalba kolkas dar nešneku, dėl mūsų globos kreipkitės i mano laikinąją mamą

+37060026608 Laura, Klaipėda

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.

Kovotojas Tikis ieško tokių pačių šeimininkų

Mažylis Tikutis buvo vienas iš dviejų kačiukų, kuriam stipriai ir ilgai skaudėjo. Brolis su sese buvo išmesti nuo eismo ūžiančioje gatvėje iš važiuojančio automobilio. Sesutė Java liko nesužalota, bet štai Tikutis, rodos, gavo traumų už du... Jam buvo stipriai sužalotos abi priekinės letenėlės.

Šiltnamyje gimusiai kačiukų ketveriukei reikia globos (2)

Šaunioji ketveriukė, kurią „Naminukų“ savanoriai išgelbėjo iš sodų. Kačiukus šiltnamyje atsivedė lauko katytė. Mažieji neklaužados visiškai nepaisė baikščios mamos pamokų ir vos išmoko vaikščioti, tuoj pat pradėjo kaišioti nosį į platų pasaulį tikrindami daržų ribas ir tapo vasarotojų šunų taikiniu.