Gerumo įsikūnijimas Juosvė ieško namų

 (1)
Juosvė – jauna, meili, žmogaus kompaniją ir glostymus dievinanti katytė. Nedidukė, pasipuošusi juodu, aksominiu kailiuku, o snukelyje šviečia gerumo kupinos, didelės, gintarinės, visada kiek nustebusios akys.
Gerumo įsikūnijimas Juosvė ieško namų

Išauginusi ir savą vadą, ir vos kelių dienų motinos netekusią įdukrą, šiandien Juosvytė jau sterilizuota, paskiepyta ir pasiruošusi keliauti į naujus namus.

Juosvė nuo gegužės 4 d. gyvena veterinarinės klinikos stacionare, todėl žmogaus ir namų šilumos yra labai išsiilgusi.

Jeigu esate tie, kurie norite apgaubti Juosvę savo gerumu ir gauti dvigubai meilės, gerumo ir džiaugsmo atgal, skambinkite arba rašykite tel. 8 602 63 641, rašykite el.p. anzelika.lggd@gmail.com (Vilnius, VŠĮ „Kaimo grandinė“)

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Gražuolė Bagira ieško ją mylėsiančių šeimininkų

Ar prisimenate filmuką Mauglis? Matyt, visi prisimename Mauglį, visi mylime jo bičiulius – juokingą Meškiną ir išmintingąją juodą panterą Bagirą. Mūsų Bagira ne iš džiunglių, ji Vilniuje, dar maža – tik 3 mėn, bet jau išmintinga, nes išgyveno visus kiemo pavojus ir buvo išgelbėta labai gero žmogaus.

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.