Gedintis Kudlius ieško drąsaus šeimininko

 (3)
Apsilankius Ukmergės gyvūnų prieglaudoje mane labai sugraudino vienas šunelis. Kiti linksmi ir patenkinti, džiaugiasi žmogumi ir dėmėsiu, o šis - priešingai.
© Skaitytojo nuotr.

Prieš porą savaičių mirus šeimininkui šunelis čia ir papuolė. Draugas, su kuriuo atsidūrė prieglaudoje, laikosi puikiai, o šis vis dar gedi ir jam visi garsai ir žmonės sukelia didžiulę baimę. Šunelis nuostabiai gražus, tačiau nepasitiki žmogumi, visą laiką dreba. Ar atsirastų, kas galėtų padėti šiam Kudliukui iš naujo pažinti gyvenimo džiaugsmą ir įveikti visas baimes? Namų aplinkoje šunelis greitai pasitaisytų ir rastų namus, nes dabar niekas neatkreipia dėmesio į kampe susigūžusį ir drebantį šunelį...

Jei galite šiam bailiukui suteikti bent laikiną prieglobstį, kol bendromis jėgomis rastume namučius, arba jei norite jį priimti visam laikui, skambinkite Ramunei tel.nr. 8 656 22787 (Vilnius, Kaunas, Ukmergė)

Gedintis Kudlius ieško drąsaus šeimininko
© Skaitytojo nuotr.
Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Neįprasto grožio kalytė ieško žmogaus (2)

Ši miela, keistutė, į kinų kuoduotą kalytę panaši kalytė rasta prie prieglaudos.

Dvispalvis Mikutis nekantrauja būti priimtas į naujus namus

Mielas, žavus, smalsus, žaismingas didžiaakis Mikutis ieško namų. Ant rankų ilgai neišbūna – juk nėra kada, kai laukia tiek žaislų, kamuoliukų ir skanaus maisto.

Dovanojamas katinėlis Smaliukas

Ieškome namų katinėliui Smaliukui. Katinėlis (6-7 mėn.) – juodas it smala, žibančiomis, širdį užburiančiomis akimis, šiek tiek bailus, bet mielas ir švelnus, moka garsiai burgzti.

Katytė Kalvė: reikia pagalbos ir namų (2)

Kalvarijų g. Vilniuje garsėja ne tik turgumi ar žmonių būdo įvairove. Čia dar begalybė kačių, kurios vienareikšmiškai priskiriamos beglobių klasei. Mat dauguma (nesakau, kad visi) nuosavų namų savininkai turi „kačių“ ir jas išleidžia palakstyti. Ne, ne augintinių ar mylimų sterilizuotų, gydomų, prižiūrimų šeimos gyvūnų, o tiesiog, „kačių“ – kaip kokių belyčių nuolat kovojančių už išgyvenimą subjektų.

Žavingai kačiukų trijulei reikalingi šeimininkai

Sulaukėme pagalbos prašymo iš sodų apie tai, kad lauko katytė atsivedė tris kačiukus. Iš pradžių jais rūpinosi moteris, kuriai vėliau teko išvykti ir trijulės globą perėmė „Naminukų“ savanorė Jovita.