Gedintis Kudlius ieško drąsaus šeimininko

 (3)
Apsilankius Ukmergės gyvūnų prieglaudoje mane labai sugraudino vienas šunelis. Kiti linksmi ir patenkinti, džiaugiasi žmogumi ir dėmėsiu, o šis - priešingai.
© Skaitytojo nuotr.

Prieš porą savaičių mirus šeimininkui šunelis čia ir papuolė. Draugas, su kuriuo atsidūrė prieglaudoje, laikosi puikiai, o šis vis dar gedi ir jam visi garsai ir žmonės sukelia didžiulę baimę. Šunelis nuostabiai gražus, tačiau nepasitiki žmogumi, visą laiką dreba. Ar atsirastų, kas galėtų padėti šiam Kudliukui iš naujo pažinti gyvenimo džiaugsmą ir įveikti visas baimes? Namų aplinkoje šunelis greitai pasitaisytų ir rastų namus, nes dabar niekas neatkreipia dėmesio į kampe susigūžusį ir drebantį šunelį...

Jei galite šiam bailiukui suteikti bent laikiną prieglobstį, kol bendromis jėgomis rastume namučius, arba jei norite jį priimti visam laikui, skambinkite Ramunei tel.nr. 8 656 22787 (Vilnius, Kaunas, Ukmergė)

Gedintis Kudlius ieško drąsaus šeimininko
© Skaitytojo nuotr.
Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Gražuolė Bagira ieško ją mylėsiančių šeimininkų

Ar prisimenate filmuką Mauglis? Matyt, visi prisimename Mauglį, visi mylime jo bičiulius – juokingą Meškiną ir išmintingąją juodą panterą Bagirą. Mūsų Bagira ne iš džiunglių, ji Vilniuje, dar maža – tik 3 mėn, bet jau išmintinga, nes išgyveno visus kiemo pavojus ir buvo išgelbėta labai gero žmogaus.

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.