Gedintis Kudlius ieško drąsaus šeimininko

 (3)
Apsilankius Ukmergės gyvūnų prieglaudoje mane labai sugraudino vienas šunelis. Kiti linksmi ir patenkinti, džiaugiasi žmogumi ir dėmėsiu, o šis - priešingai.
© Skaitytojo nuotr.

Prieš porą savaičių mirus šeimininkui šunelis čia ir papuolė. Draugas, su kuriuo atsidūrė prieglaudoje, laikosi puikiai, o šis vis dar gedi ir jam visi garsai ir žmonės sukelia didžiulę baimę. Šunelis nuostabiai gražus, tačiau nepasitiki žmogumi, visą laiką dreba. Ar atsirastų, kas galėtų padėti šiam Kudliukui iš naujo pažinti gyvenimo džiaugsmą ir įveikti visas baimes? Namų aplinkoje šunelis greitai pasitaisytų ir rastų namus, nes dabar niekas neatkreipia dėmesio į kampe susigūžusį ir drebantį šunelį...

Jei galite šiam bailiukui suteikti bent laikiną prieglobstį, kol bendromis jėgomis rastume namučius, arba jei norite jį priimti visam laikui, skambinkite Ramunei tel.nr. 8 656 22787 (Vilnius, Kaunas, Ukmergė)

Gedintis Kudlius ieško drąsaus šeimininko
© Skaitytojo nuotr.
Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Išdavystės skausmo kamuojamas katinėlis ieško naujų šeimininkų!

Puksis – katinėlis, kurį narvo grotos veda į neviltį. Kai kurie šeimininkai, atiduodami savo gyvūnus į prieglaudą, net neįsivaizduoja, koks stresas, baimės ir sunkumai jų laukia. Vargu, ar „pridavę“ nereikalingąjį, vėliau seka jų istorijas. O mes daugiau nei sekam, mes gyvenam jų liūdesio skoniu...

Katinas Dipsis ieško namų (1)

Kai šaltais žiemos vakarais, nutilus miesto šurmuliui, su šeimomis gerdavome arbatą ir aptardavome dienos įspūdžius, po daugiabučio balkonu į mažą kamuoliuką susisukdavo jis, benamiukas, kažkada buvęs gražuoliu naminiu katinu. Susisukdavo ir snūduriuodavo. Snūduriuodavo ir būdraudavo, bijojo, kad tik kas jo nenuskriaustų, neišvytų iš po šaltos balkono erdvės, kuri jau buvo spėjusi tapti jo namais.

Vilniaus Sapieginės kačių didysis etmonas katinas Sapiega prašo pagalbos (1)

Sulaukėme pagalbos prašymo. Vilniaus Sapieginės parko kačių kolonija prižiūrima nuo 2012 metų. Beglobės laukinukės sterilizuojamos, pasiklydę/pamestinukai katinukai paimami, paruošiami ir dovanojami. Po šv. Velykų prie kačių kolonijos prisijungė, panašu, paisklydęs jaukus naminukas.

Mėlynakiai „žibuokliukai“ ieško namučių

Mažylius kačiukus į „Beglobio“ prieglaudą, esančią Skydo g. Vilniuje, atnešė juos laiptinėje radusi moteris.

Dovanojamas katinėlis Smaliukas

Ieškome namų katinėliui Smaliukui. Jis – paaugliukas, dar nedrąsus (pirmasis tiesioginis kontaktas su žmogumi įvyko visai neseniai), bet rodo norą bendrauti, todėl tik laiko klausimas, kada žmogus taps jam pačiu geriausiu draugu.