Gedintis Kudlius ieško drąsaus šeimininko

 (3)
Apsilankius Ukmergės gyvūnų prieglaudoje mane labai sugraudino vienas šunelis. Kiti linksmi ir patenkinti, džiaugiasi žmogumi ir dėmėsiu, o šis - priešingai.
© Skaitytojo nuotr.

Prieš porą savaičių mirus šeimininkui šunelis čia ir papuolė. Draugas, su kuriuo atsidūrė prieglaudoje, laikosi puikiai, o šis vis dar gedi ir jam visi garsai ir žmonės sukelia didžiulę baimę. Šunelis nuostabiai gražus, tačiau nepasitiki žmogumi, visą laiką dreba. Ar atsirastų, kas galėtų padėti šiam Kudliukui iš naujo pažinti gyvenimo džiaugsmą ir įveikti visas baimes? Namų aplinkoje šunelis greitai pasitaisytų ir rastų namus, nes dabar niekas neatkreipia dėmesio į kampe susigūžusį ir drebantį šunelį...

Jei galite šiam bailiukui suteikti bent laikiną prieglobstį, kol bendromis jėgomis rastume namučius, arba jei norite jį priimti visam laikui, skambinkite Ramunei tel.nr. 8 656 22787 (Vilnius, Kaunas, Ukmergė)

Gedintis Kudlius ieško drąsaus šeimininko
© Skaitytojo nuotr.
Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Trys maži Pilvūzai ieško namų

Trys mieli Pilvūziukai ieško namų. Juodai rudas berniukas, rudos – mergytės. Šuneliai nublusinti, nukirminti, apie 3 mėnesių amžiaus, draugiški bei žaismingi. Vasario 11 d. jie buvo paskiepyti. Bus nedidelio arba vidutinio dydžio.

Namų ieško mielas rainiukas Brolis

Namų ieško fantastiškas katinėlis Brolis Antrasis. Katinėlis, nors ir yra gimęs lauke, yra jaukus, draugiškas su kitais gyvūnais ir labai myli žmones. Jaunutis, kastruotas, skiepytas, sveikas, švarus ir meilus Brolis Antrasis laukia namučių.

Ieškomi namai žmogaus išduotam Pūkiui

Kuo toliau, tuo mažiau gyvūnų globėjus stebina įvairios gyvūnų atsisakymo priežastys, staiga netikėtai atsiradusios alergijos, neplanuotas išvykimas į užsienį „čia ir dabar“ (ten gi tikrai negalima pasiimti gyvūno!), „nesutapusios auros“ ar tiesiog gyvūno palikimas prie prieglaudos durų.

Pupsė nori tapti jūsų šeimos dalimi (1)

Pradžia buvo tokia: viename iš Jonavos kiemų, tarp kažkokių neaiškios paskirties statybinių – buitinių atliekų krūvos kalytė atsivedė šunyčių. Kasdieniška, bet vis tiek labai skaudi istorija. Teko šeimyną iškrapštyti iš tų vietų.

Alytuje rastas katinėlis: ieškome senų arba naujų šeimininkų (1)

Atsakingų ir rūpestingų šeimininkų bei jaukių, šiltų namų ieško štai šis be galo jaukus ir meilus katinėlis. Jis buvo rastas Alytuje sužalotu kaklu. Teko rimtai gydyti, siūti žaizdą. Šeimininkai neatsiliepė, kad ir kaip norėjome juos surasti. Ieškome naujų, kurie mylės ir daugiau niekada neišduos.