Gal norite būti Tinos ir jos broliuko šeimininkais?

 (1)
Dovanojami du juodi, mieli šuniukai, broliukas ir sesutė. Jų gražuolė mama Dora ir 7 šuniukai bei seserys jau rado namus, o šių dar niekas neišsirinko iš viso būrio.
Šuniukai

Mažieji žaismingi, mėgsta siausti, žinoma, ir daug ką griaužti, tai jei turite mėgiamas šlepetes, tai išeinant geriau pakelkite jas aukščiau ar padovanokite jiems vieną porą. Mažieji pripratę prie žmonių dėmesio, taip pat bendravę su kitais šunimis, todėl jei turite kitą augintinį, jie greitai sutars.

Šuniukams 2 mėn., augs vidutinio dydžio, maždaug iki kelių, nukirminti ir vieną kartą skiepyti, labai draugiški bei mieli, daro reikaliukus ant palutės ir laikraščių, bet jau galima pradėti pratinti į tualetą eiti ir lauke, valgo sausą maistą.

Kreiptis tel.nr. 863603445, el.p. evelina.zagorskaite@gmail.com.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Gražuolė Bagira ieško ją mylėsiančių šeimininkų

Ar prisimenate filmuką Mauglis? Matyt, visi prisimename Mauglį, visi mylime jo bičiulius – juokingą Meškiną ir išmintingąją juodą panterą Bagirą. Mūsų Bagira ne iš džiunglių, ji Vilniuje, dar maža – tik 3 mėn, bet jau išmintinga, nes išgyveno visus kiemo pavojus ir buvo išgelbėta labai gero žmogaus.

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.