Fliašas – apvalus minkštas pūkų kamuoliukas

 (10)
Fliašas yra labai mielas katinėlis – apvalutis, minkštutis, gražutis. Fliašiukas paimtas ant rankų, prisiglaudžia, prisispaudžia ir ima burgzti savo ramią muzikėlę.
Fliašas

Fliašiuko ir rainumas labai gražus – ryškus su oranžiniu atspalviu, o pats kailiukas be galo purus, minkštas, švelnus. Su nepažįstamais žmonėmis iš pradžių Fliašiukas elgiasi atsargiai ir drovokai, tačiau pamatęs judančią plunksnelę pamiršta visas baimes, akytės ima lakstyti, o letenėlės pačios tiesiasi gaudyti judantį daikčiuką.

Fliašiukui yra apie 6 mėn., jis paskiepytas kompleksine vakcina. Katinėlis šiuo metu labai laukia namučių prieglaudoje. Jei jūs apsisprendėte prieglausti Fliašiuką savo namuose, esate pasiryžęs juo rūpintis ir mylėti kaip tikrą savo šeimos narį, galite skambinti tel.nr. 865244093, 865354521 arba rašyti el. paštu info@beglobis.com.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.

Kovotojas Tikis ieško tokių pačių šeimininkų

Mažylis Tikutis buvo vienas iš dviejų kačiukų, kuriam stipriai ir ilgai skaudėjo. Brolis su sese buvo išmesti nuo eismo ūžiančioje gatvėje iš važiuojančio automobilio. Sesutė Java liko nesužalota, bet štai Tikutis, rodos, gavo traumų už du... Jam buvo stipriai sužalotos abi priekinės letenėlės.

Šiltnamyje gimusiai kačiukų ketveriukei reikia globos (2)

Šaunioji ketveriukė, kurią „Naminukų“ savanoriai išgelbėjo iš sodų. Kačiukus šiltnamyje atsivedė lauko katytė. Mažieji neklaužados visiškai nepaisė baikščios mamos pamokų ir vos išmoko vaikščioti, tuoj pat pradėjo kaišioti nosį į platų pasaulį tikrindami daržų ribas ir tapo vasarotojų šunų taikiniu.