Feris – jau didelis, bet dar mažas

 (2)
Feris – visiškas nerūpestingumo ir linksmumo įsikūnijimas. Šunelis didelis, tačiau dar toks jaunas, jam tik kokie 8 mėnesiai.
© DELFI skaitytojo nuotr.

Dabar Feriui pati nerūpestingiausia vaikystė. Ir Feris džiaugiasi – laksto, skrajoja, kimba prie kitų, kviečia žaisti. Smagus, džiaugsmingas nulėpausis. Visada atbėga ir pasitinka išsišiepęs iki ausų.

Feriui ieškome atsakingų ir rūpestingų šeimininkų. Panašu, kad šuniukas buvo laikomas pririštas prie grandinės, nes į prieglaudą buvo atvestas su jau išaugusiu ir stiprokai užveržtu antkakliu ir ant jo likusiu žiedu nuo grandinės.

Feris gali būti draugas ir, žinoma, sargas, tačiau jam ieškome namų be grandinių.

Jeigu norite mielo ir ištikimo draugo, dėl Ferio galite skambinti tel. 8 652 44 093, 8 684 74 049 arba rašyti el. paštu info@beglobis.com.

Aplankyti Ferį galite prieglaudoje, esančioje Skydo g.44a, Vilniuje.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Gražuolė Bagira ieško ją mylėsiančių šeimininkų

Ar prisimenate filmuką Mauglis? Matyt, visi prisimename Mauglį, visi mylime jo bičiulius – juokingą Meškiną ir išmintingąją juodą panterą Bagirą. Mūsų Bagira ne iš džiunglių, ji Vilniuje, dar maža – tik 3 mėn, bet jau išmintinga, nes išgyveno visus kiemo pavojus ir buvo išgelbėta labai gero žmogaus.

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.