Džentelmenas Haris skubiai ieško mylinčių šeimininkų

 (6)
„Esu Haris, labai gražus ir draugiškas, 2 metų šuniukas. Esu skiepytas, kastruotas, turiu čipą, gyventi pratęs tik namuose. Šiaip esu draugiškas visiems ir labai džiaugiuosi gyvenimu, esu linksmas ir judrus.
Haris

Bet... Taip jau atsitiko, kad ieškau rūpestingų šeimininkų, kurie priimtų mane į savo šeimą, mylėtų, lepintų ir niekada neišduotų. Naujų namučių ir šeimininkų, kurie mane mylės ir niekada neišduos, paieškai teturiu kelias savaites. Laukiu tik rimtų pasiūlymų.“

Ar sudomino Haris? Šis nuostabaus grožio ir charakterio šuniukas? Esate pilnametis, atsakingas žmogus ir mylite gyvūnus? Tvirtai apsisprendėte įsigyti gyvenimo draugą 10-15 metų, o gal ir daugiau, turite sąlygas laikyti gyvūną ir juo rūpintis, neturite alergijos šunims, nesiruošiate migruoti svetur be gyvūno?

Maloniai prašau susisiekti tel.nr. 8 606 16255 arba el.paštu angel_ltu@yahoo.com.

Džentelmenas Haris skubiai ieško mylinčių šeimininkų
© DELFI skaitytojo nuotr.
Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Gražuolė Bagira ieško ją mylėsiančių šeimininkų

Ar prisimenate filmuką Mauglis? Matyt, visi prisimename Mauglį, visi mylime jo bičiulius – juokingą Meškiną ir išmintingąją juodą panterą Bagirą. Mūsų Bagira ne iš džiunglių, ji Vilniuje, dar maža – tik 3 mėn, bet jau išmintinga, nes išgyveno visus kiemo pavojus ir buvo išgelbėta labai gero žmogaus.

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.