Džemas neturi akytės, bet turi kupiną draugystės širdutę: padėkite pasveikti!

 (10)
Džemas prieš kelis mėnesius, kai dar šaltukas nebuvo toks piktas, atsirado Šeškinėje, prie vieno namo, kur sočiai ir skaniai maitina beglobius katinukus. „Prisiblatino“ prie vietinių katyčių, tos jį kaip vaiką niurkė, įsileido į šeimą. Tiesa, nuo patinų (kad ir kastruotų) Džemas gaudavo į kailį: dažnai būdavo nuvytas į automobilių aikštelę, judrią gatvę ar už kelių kvartalų... Bet grįždavo, drąsus kaip didelis. O to didelio... Vos 2,5 mėn. tebuvo.
Džemas

Prie žmonių, nuostabių bobulyčių maitintojų nė per kelis metrus neprieidavo. Prisivilioti bandė visi geraširdžiai namo gyventojai - liko daug apdraskytų, apkandžiotų „aukų“. Džemas buvo judrus, vikrus, žaismingas, bet nepatiklus. Žmonės matė, kad kažkas negerai su akyte. Greičiausiai tai trauma - arba kas mažam spyrė į akį, arba automobilis partrenkė - gavo smūgį į galvą. Pamažu Džemas jaukėjo, pradėjo pasitikėti žmogumi. Šviesos greičiu atlekia ir minko letenom, jei išgirsta ateinančią maitintoją su virta žuvimi.

Katinukas pradėjo glaustis ir atėjo laikas jį čiupti. Varva ta akytė, o tiksliau - duobutė, nes akytės jau nebėra. Kai į Lietuvą atslinko šaltis, mažylio būklė pablogėjo. Bėgančios iš akies išskyros ir kraujas šalo ant snukučio, nosytės, susidarę šašai kėlė niežulį, mažylis plėšė juos su visa oda..

Pagauti mažiuką buvo lengva, nes klusnios bobulytės mažylį prisipratino (šaunuolės!) - ant rankų į gaudyklę jį įdėjo maitintoja. Keliavome pas gydytoją, o tada - pas globėją. Kol kas naikinami parazitai, lašinami lašiukai į akytę, bet bus reikalinga operacija. Būsime labai dėkingi, jei prisidėsite prie mažylio gydymo, operacijos ir išlaikymo. Reikalinga parama - 300 Lt.

Džemas - nuostabus katinas. Šiuo metu jam 4,5 mėn. Tikras murkliukas - burkliukas. Staigių judesių vengia, bet paimtas ant rankų tuoj glaudžiasi, murkia garsiausiai, meilinasi, nenustoja minkyti letenėlėmis. Apvalus, minkšto kailiuko, trumpom kojelėm, pūstais skruostukais.

Džemas kaip koks pliušinis žaisliukas, toks vaikiškas, juokingas. Juda, kruta, daug žaidžia, išdykauja. Taip, vienos akytės jis neturi. Bet nejaugi tai bus kliūtis sutikti šeimą, kurioje Džemas bus laimingas, mylimas, dovanos džiaugsmą ir laimę savo šeimininkams?

Susipažinkite, nustokite bijoti to, kas nebaisu. Džemas nuo vaikystės turi tik vieną akutę, jam visiškai nepažįstamas gyvenimas turint dvi akeles. Ar pasikeičiate užsidengę delnu vieną akį? Ne. Todėl nebijokite Džemui padovanoti gražaus gyvenimo.

Jei ieškote nuolat murkiančio meilūno, Džemas kaip tik Jums. Susisiekti: tel. 861558898, 868973782, info@rainiukas.lt (VŠĮ „Rainiukas“ - Nepaliksime bėdoje)

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.

Kovotojas Tikis ieško tokių pačių šeimininkų

Mažylis Tikutis buvo vienas iš dviejų kačiukų, kuriam stipriai ir ilgai skaudėjo. Brolis su sese buvo išmesti nuo eismo ūžiančioje gatvėje iš važiuojančio automobilio. Sesutė Java liko nesužalota, bet štai Tikutis, rodos, gavo traumų už du... Jam buvo stipriai sužalotos abi priekinės letenėlės.

Šiltnamyje gimusiai kačiukų ketveriukei reikia globos (2)

Šaunioji ketveriukė, kurią „Naminukų“ savanoriai išgelbėjo iš sodų. Kačiukus šiltnamyje atsivedė lauko katytė. Mažieji neklaužados visiškai nepaisė baikščios mamos pamokų ir vos išmoko vaikščioti, tuoj pat pradėjo kaišioti nosį į platų pasaulį tikrindami daržų ribas ir tapo vasarotojų šunų taikiniu.