Dvi pūkuotos 1,5 mėn. pasakiško grožio katytės ieško namų!

 (2)
Šios mažos pūkuotukės gimė Šeimyniškių gatvėje, suverstoje šiukšlių krūvoje. Ten jos miegojo, valgė, slapstėsi nuo lietaus (tikėtina, pažino jau ir pirmąjį sniegą), bet daugiausiai jos dūko!

Na ir kas, kad šiukšlynas, kad jau ir akytės ašarot pradėjo, bet čia tiek virvelių, varžtelių, čežančio plastiko, skardinių, senų batų ir suplyšusių drabužių, kad jau veiklos pūkuotukėms netrūkdavo!

Tačiau tuoj žiema, ir šalia gyvenanti Agnė suprato, kad gražūs pūkų kamuoliukai džiaugsis nebeilgai, todėl kreipėsi pagalbos į „Naminukus“. Šiuo metu katytės jau saugios, pristatytos į veterinarinės klinikos stacionarą ir vėliau keliaus į Agnės laikiną globą.

Triša - maždaug 1,5 mėn. ilgaplaukė trispalvė gražuolė. Murkianti, žaisminga, baisiai miela ir vaikiškai juokinga. Ji gali tapti jūsų numylėtine.

Mažylė Tinga - labai pūkuota ir minkšta, ir tai atspindi ne tik jos išvaizdą, bet ir būdą! Net keista, kad vos pirmą kartą glostoma žmogaus, katytė kaip suaugusi naminukė murkia, riečia nugarytę, glaustosi.

Jei norėtumėte suteikti Trišai arba Tingutei namus, skambinkite „Naminukams“ 8 648 30077 (Vilnius)!

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Katinas Ivaška laukia naujojo šeimininko skambučio

Ivašką į globą atsivežėme iš ten, kur jis gyveno blogomis sąlygomis. Katinas su nevaikiškai rimtomis akytėmis tiesiog kantriai laukė stebuklo.

Lukis paaiškėjo esąs visiškas naminis katinas – jam reikia naujų namų

Likimo ironija arba kaip laukinukas pasirodo esąs visiškas naminukas. Istorija Lukio tokia. Įkliuvo vaikis į gaudyklę, taip sakant, „užkibo“ dėl žuvytės kvapo. Na, įkliuvo tai įkliuvo, nors tikslas buvo kita katytė.

Padėkite katinui Voveraičiui pasveikti! (2)

Voveratis į mūsų globą pateko prieš pat Šv. Kalėdas. Jis – eilinė žmogaus neatsakingumo auka, nežinomo beširdžio ištrenkta išgyvenimui gatvėje.

Šuniukas Tutis ieško namų

Tai šuo lyg iš meksikietiško televizijos serialo nužengęs – pristatome jums Tutį!

Gyvūnų prieglaudai trūksta maisto: padėkite! (21)

„Šlapianosiukai“ kreipiasi su dideliu prašymu. Baigėsi mūsų sauso maisto atsargos ir kraikas.