Dvi pūkuotos 1,5 mėn. pasakiško grožio katytės ieško namų!

 (2)
Šios mažos pūkuotukės gimė Šeimyniškių gatvėje, suverstoje šiukšlių krūvoje. Ten jos miegojo, valgė, slapstėsi nuo lietaus (tikėtina, pažino jau ir pirmąjį sniegą), bet daugiausiai jos dūko!

Na ir kas, kad šiukšlynas, kad jau ir akytės ašarot pradėjo, bet čia tiek virvelių, varžtelių, čežančio plastiko, skardinių, senų batų ir suplyšusių drabužių, kad jau veiklos pūkuotukėms netrūkdavo!

Tačiau tuoj žiema, ir šalia gyvenanti Agnė suprato, kad gražūs pūkų kamuoliukai džiaugsis nebeilgai, todėl kreipėsi pagalbos į „Naminukus“. Šiuo metu katytės jau saugios, pristatytos į veterinarinės klinikos stacionarą ir vėliau keliaus į Agnės laikiną globą.

Triša - maždaug 1,5 mėn. ilgaplaukė trispalvė gražuolė. Murkianti, žaisminga, baisiai miela ir vaikiškai juokinga. Ji gali tapti jūsų numylėtine.

Mažylė Tinga - labai pūkuota ir minkšta, ir tai atspindi ne tik jos išvaizdą, bet ir būdą! Net keista, kad vos pirmą kartą glostoma žmogaus, katytė kaip suaugusi naminukė murkia, riečia nugarytę, glaustosi.

Jei norėtumėte suteikti Trišai arba Tingutei namus, skambinkite „Naminukams“ 8 648 30077 (Vilnius)!

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Padėkite kačiukui Sakaliukui nugyventi prasmingą gyvenimą

Mažuliukas Sakaliukas stebuklingai išvengė valdiškų namų duonos ir dabar namučių laukia globėjos namuose.

Nuo „ūkiško" susidorojimo išgelbėti keturi kačiukai ieško namų! (1)

Keturi kačiukai buvo išgelbėti nuo „ūkiško susidorojimo“ kaime, kadangi gimė nelaukti ir niekam nereikalingi, o kaimo daržinėse peliaujančių kačių lig šiol beveik niekas nesterilizuoja, nes nuo seno įpratę, kad problemos sprendžiamos vandens kibirais arba už tvarto kasant po velėna.

Šaunus ketvertas pūkuotukų ieško namų (3)

Tokių grožių tikriausiai jau seniai nei matėt, nei regėjot. Trijų mėnesių šiaušaliukai (iš kairės) Barbė, Coliukė, vienintelis vaikinukas Ramzis ir Pepė ieško namų ir šeimininkų.

Iškentusi visas negandas – Armita ieško prieglobsčio (2)

Pamiršusi visas negandas ir patirtus skausmus, išsigydžiusi šuns dantų sužalotą kūnelį Armita šiandien guviai ir smalsiai dairosi namų.

Už informaciją apie Pavilnyje dingusį šunį siūlo solidų atlygį (9)

Liepos 14 d. apie 15 val. Pavilnyje, S. Šilingo gatvėje dingo vokiečių aviganio kalytė Aira.