Dvi Lazdynų jaunutės sesutės ieško namų!

 (4)
Sesutės Tera su Fera gimė Architektų gatvėje, lauke, dar prieš pačius šalčius. Moteris šerianti to namo katytes, pagailėjo mažylių ir atsinešė jas į savo rūsį. Kadangi pučiant žvarbiam vėjui ir pustant pūgai sesutės turėjo stogą virš galvos, išliko visiškai sveikos, stiprios ir gyvos!

Dabar sesutėms apie 6 mėn., jau sterilizuotos ir jau išleistos lakstyti po kiemą. Jas šerianti moteris taip jas prisijaukino, kad gali lengvai glostyti ir imti ant rankų, tad katyčių laukinukėmis nepavadinsi, nes nuo pat mažens jos jautė žmogišką rūpestį. Kitų žmonių šiek tiek prisibijo, bet tai tik laiko klausimas, manome, kad pakliuvusios į namų aplinką, neilgai trukus visiškai socializuotųsi.

O dabar jos savo šanso dar laukia. Po balkonu, ant seno, išardyto fotelio, šalia kiemo senbuvių kačių kolonijos. Tera - juodoji katytė, o Fera - juoda su baltu. Abi sesutės žaismingos, žavios, medžioja ir gaudo viską, kas skraido vėjyje, džiaugiasi pavasariu, galbūt ir vasara bus smagi, bet vėliau orai atšals ir vėl prasidės kova už būvį. Ar katytės augintos lauke, bet kaip naminukės turi šansą surasti tikrus namus, kurių realybėje net uodusios nebuvo...?

Tera su Fera ieško šeimininkų! Sesutės galėtų gyventi tiek bute, tiek name su kiemu. Gal galite išgelbėti bent vieną iš jų ir padovanoti ne tik namų, bet ir šeimininko širdies šilumą...? Nes jos iš tiesų nuostabios!

Galėdami suteikti Terai arba Ferai (o gal net Terai su Fera?) namus, skambinkite Margaritai tel.nr. 8 606 98473 arba „Naminukams” 8 648 30077 (Vilnius)!

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Gražuolė Bagira ieško ją mylėsiančių šeimininkų

Ar prisimenate filmuką Mauglis? Matyt, visi prisimename Mauglį, visi mylime jo bičiulius – juokingą Meškiną ir išmintingąją juodą panterą Bagirą. Mūsų Bagira ne iš džiunglių, ji Vilniuje, dar maža – tik 3 mėn, bet jau išmintinga, nes išgyveno visus kiemo pavojus ir buvo išgelbėta labai gero žmogaus.

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.