Dvi išgelbėtos mažos katytės svajoja apie nuosavą namų palangę!

Susipažinkite su sesutėmis Bigaile (trispalve rainiuke) ir Frikole (trispalve), jas būtų galima pavadinti „Naminukų“ lopšelio grupe, nes mūsų kambarėlyje jos – mažiausios. Katytėms maždaug 2,5-3 mėn., jos vienintelės likusios iš viso atvykusio Rubežio kačiukų penketuko (kiti jau džiaugiasi namais!).
Katytės
© DELFI skaitytojas

Katyčių priešistorė išdavikiškai liūdna: jos buvo išmestos svetimoje teritorijoje, ir glaudėsi žmonėms priklausančiame ūkiniame pastate. Atvyko su ašarojonačiomis akytėmis ir išsipūtusiais nuo parazitų pilvais.

Šiuo metu katytės – jau sveikos, nukirmintos, žaismingos, naudojasi kraiku. Nors į žmogų vis dar žiūri įtariai ir bijo, tačiau, panašu, kad vaikiškas smalsumas nugalės kliūtis ir atvers mažas širdeles draugystei.

Jei galite padovanoti Bigailei arba Frikolei namus (o gal abiems?), skambinkite „Naminukams“ tel. 8 648 30077 (Vilnius)!

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.

Kovotojas Tikis ieško tokių pačių šeimininkų

Mažylis Tikutis buvo vienas iš dviejų kačiukų, kuriam stipriai ir ilgai skaudėjo. Brolis su sese buvo išmesti nuo eismo ūžiančioje gatvėje iš važiuojančio automobilio. Sesutė Java liko nesužalota, bet štai Tikutis, rodos, gavo traumų už du... Jam buvo stipriai sužalotos abi priekinės letenėlės.