Du kačiukai - Gražuolė ir Rainiukas - svajoja apie tikrus namus!

 (6)
Katytė Gražuolė drauge su broliuku Rainiuku buvo aptikti įsikūrę po balkonu. Ir kaip bebūtų keista - visiškai jaukūs, bendraujantys tarsi išmesti iš namų. Šaltukui paspaudus jie nebegalėjo ten likti, tik ne tada kai kilo akivaizdus įtarimas, kad lauko sąlygomis gyventi jie neprisitaikę.
© Skaitytojo nuotr.

Šiuo metu duetui maždaug 4 mėn., jie sveiki, „nuparazitinti“, tvarkingi ir pasiruošę namų paieškai! Nors Gražuolė beveik dvigubai smulkesnė už savo broliuką, bet duoda garo kaip reikiant! Kitaip tariant - maža, bet spitri ir perspjauna kitus savo drąsa, sumanumu ir aktoriniais sugebėjimais. Tokia, kuri galėtų stovėti armijos priešakyje. Žaisti gali tiek su žaisliukais, tiek su žmonėmis, tiek su kitais katinais - be galo bendraujanti.

Rainiukas yra stambesnis, didesnis ir jis dar turi kai ką, ko nuotraukos neatspindi - tai nuostabus, šilko švelnumo kailis, kurį norisi liesti ir liesti... Paprastai sutikęs naujus žmones , jis tampa kiek drovesnis ir atsargesnis, bet apsiuostęs nusiramina, glaustosi, murkia ir šoka „polkutę“ su sese.

Jei galite padovanoti Gražuolei arba Rainiukui namus, skambinkite jų globėjai Danguolei tel.nr. 8 650 90159 (Vilnius)!

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.

Kovotojas Tikis ieško tokių pačių šeimininkų

Mažylis Tikutis buvo vienas iš dviejų kačiukų, kuriam stipriai ir ilgai skaudėjo. Brolis su sese buvo išmesti nuo eismo ūžiančioje gatvėje iš važiuojančio automobilio. Sesutė Java liko nesužalota, bet štai Tikutis, rodos, gavo traumų už du... Jam buvo stipriai sužalotos abi priekinės letenėlės.