Dručkis Mogas prašo atsiliepti senus arba naujus šeimininkus

 (1)
Prieš Jus – jaunutis katinėlis. Ir jis ieško šeimininkų: senųjų arba naujų. Juodai baltu kailiuku pasipuošęs Mogas yra ne tik be galo mielas murkaliukas, „minkaliukas“, bet ir labai myli žmogų, dievina jo draugiją. Į kitus gyvūnus dėmesio nekreipia.
Dručkis Mogas prašo atsiliepti senus arba naujus šeimininkus

Kas nutiko, kad Mogas atsidūrė gatvėje, kol kas nežinome. Bet tai, kad keletą dienų iš eilės pastebėtas Lazdijuose besiglaudžiantis gatvėje, kamputyje prie parduotuvės, ieškantis maisto šiukšlių dėžėje ir su didele viltimi akyse bėginėjantis nuo vieno žmogaus prie kito, neleidžia suabejoti tuo, kad katinėliui nutiko nelaimė. Arba jis paspruko iš namų ar mašinos, arba savo senuosiuose namuose buvo nereikalingas.

Stebina tik tai, kad nuvykus į kliniką paaiškėjo, kad Mogas jau kastruotas. Tuo labiau, net ir viršsvorio turintis katinėlis (tiksliau, vos pakeliamas dručkis), švariu bei švelniu kailiuku. Vadinasi buvo mylimas ir juo rūpinosi.

Ženklų, kad Mogo ieškotų, kol kas nepastebėjome. Nei popierinių skelbimų, nei skelbimų internetinėje erdvėje, kad ir kaip būtų gaila, neradome. Tad gal šį kaip tik skaito Mogo senieji šeimininkai arba jų draugai? Nedelskite, skambinkite, jeigu norite, kad katinėlis kuo greičiau grįžtų namo.

Na, o neatsiradus seniesiems katinėlio šeimininkams, ieškosime Mogui naujų. Todėl jeigu Jums jau patiko šis mielas storuliukas, skambinkite globėjai tel. 8 626 65 424, katinas globojamas Marijampolėje.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.

Kovotojas Tikis ieško tokių pačių šeimininkų

Mažylis Tikutis buvo vienas iš dviejų kačiukų, kuriam stipriai ir ilgai skaudėjo. Brolis su sese buvo išmesti nuo eismo ūžiančioje gatvėje iš važiuojančio automobilio. Sesutė Java liko nesužalota, bet štai Tikutis, rodos, gavo traumų už du... Jam buvo stipriai sužalotos abi priekinės letenėlės.