Drovioji Puška - sužeistos sielos mažylė

 (3)
Ilgi juodi plaukučiai susivėlę į neiššukuojamus koltūnus, liūdnos, liūdnos akytės, drebantis kūnelis. Tokią mažą, smulkutę apie 6 mėnesių amžiaus katytę pamatėme nuvykę į Vilniaus miesto benamių gyvūnų sanitarinę tarnybą.

Iš kur ši drebanti mažylė atsirado metalinėje dėžėje prie sanitarinės tarnybos vartų, jau niekas nebepasakys, nes kažkas, kam neužteko net sąžinės bent kažką papasakoti apie katytę prieš ją paliekant vieną, tiesiog spruko nuo vartų palikęs drebančią ir susigūžusią iš baimės mažylę.

Paėmus katytę į rankas užčiuopėme visą kūnelį sukausčiusį koltūną, kuris pešė odą, sukeldamas skausmą mažylei. Katiniukė, kurią pavadinome Puška, graudžiai miaukė gailiu balsiuku, o kai kirpome koltūnus ėmė... laižyti rankas.

Nepaprastai įbauginta, krūpčiojanti, tiesiant ranką iš karto virstanti ant šoniuko ir bandanti kuo labiau prisiploti prie žemės - tokia išgąsdinta yra Puška. Tačiau ėmus glostyti jos drebantį kūnelį, Puška iš karto pradeda murkti ir murkia ji labai garsiai, gal tokiu būdu bandydama save padrąsinti.

Ne vaikiškai susimąsčiusi, turbūt dar neužmiršusi savo praeities, Puška po truputį drasėja. Net valgo Puška tada, kai paglostai jos galvytę, padrąsini. Tuomet Puška lyg suvokia, kad niekas jos nemuš, nebaus, nevys šalin ir ima valgyti.

Kačiukei Puškai labai ieškome supratingo, rūpestingo, mylinčio žmogaus, kuris suprastų sužeistos mažylės sielą, jos išgyvenimus ir baimes ir padėtų jas nugalėti. Puška yra labai jautri, gera, tvarkingai naudojasi kraiko dėžute. Tiesiog patikėti žmogumi, kuris tikrai praeityje ją labai skriaudė, jai reikia laiko.

Jei jus sujaudino mažutė Puška ir galite jos sužeistai širdutei suteikti savo namų jaukumą, skambinkite tel.nr. 865244093, 865354521 arba rašykite el.paštu:info@beglobis.com

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.

Kovotojas Tikis ieško tokių pačių šeimininkų

Mažylis Tikutis buvo vienas iš dviejų kačiukų, kuriam stipriai ir ilgai skaudėjo. Brolis su sese buvo išmesti nuo eismo ūžiančioje gatvėje iš važiuojančio automobilio. Sesutė Java liko nesužalota, bet štai Tikutis, rodos, gavo traumų už du... Jam buvo stipriai sužalotos abi priekinės letenėlės.