Dripsnis ieško namų

 (1)
Padėkime Dripsniui rasti mylinčius namus. „Atvykau iš Elektrėnų. Esu labai gražus patinukas, tik vienas mano žvilgsnis ir kiekvieną priverčiu mane įsimylėti.
Dripsnis ieško namų

Na, ar Jūs galite atsispirti mano žvilgsniui? Man maždaug vieneri metukai. Ūgio esu maždaug iki kelių. Aš draugiškas, meilus, aktyvus, tačiau dar kiek bailokas šuo. Man reikia žmogaus, kuris parodytų jog šis pasaulis yra gražus ir visai nebaisus.

Moku gražiai vaikščioti su pavadėliu, visiškai nesitampau. Esu tiesiog tobulybė ir niekas, kas su manim pabuvo bent akimirką, nesupranta, kodėl aš vis dar esu beglobis šuo. Taigi, labai laukiu norinčiųjų mane įsišuninti ir žiūrėti į mano dideles, rudas, blizgančias akis visą mano gyvenimą“.

Susisiekti tel.nr.: 860868947; 865185530; 868542471 (Kaunas)

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Kaune rastas automobilio partrenktas šuniukas (1)

Spalio 18 d. apie 20 val. Kaune, Sukilėlių pr., radau partrenktą šuniuką.

Žavi elegancija: katytė Amelija, kuri ieško namų

Amelija gal ir ne iš Monmarto, bet prancūziškos elegancijos ir rafinuotumo iš katytės neatimsi. Mažutė, labai jauki, labai mergaitiška katytė, net pozuoja gražiai sudėjusi letenytes, nutaisiusi rimtą miną.

Pagelbėkite katinėliui Balčiui! (7)

Gyvena sau tvarkinga šeima – jauni, darbštūs, gražiai tvarkosi aplinką, renovuoja savo namą... O šalia gražaus namo laiptų tupi jau spėjęs tapti pabaisa katinas. Kodėl taip nutiko, kad labai mylimas ir lepinamas gražus ilgaplaukis kačiukas staiga tapo nekenčiamu? Kažin, ar galima bus atsakyti į šį klausimą?

Abejingumo ir žiaurumo pavyzdys: neglobojamas šuo laiku taip ir nesulaukė pagalbos (17)

Blizgučio širdelė sustojo tiesiog veterinaro apžiūros metu, bandėme gaivinti, bet deja... Tačiau žinau apie Blizgutį dabar – daug daugiau.

Katinas Vaidukas iš Vaidotų ieško namų

Galima būtų spėti, kad rašydami apie išgelbėję ligotą, suvargusį ir tikrai nebe jaunuolį rainių labai nusimename. Juk suvokiame, kad lauks ilgas, brangus gydymas, galbūt ir liūdnos prognozės dėl sužalotos gatvės gyvenimo sveikatos, bet ne visai taip. Širdyje pasidaro šilta ir džiugu, kad viskas, dabar jis pagaliau saugus, dabar jau laikykis, padarysim, ką galim! Ir dar smagiau, kai tvirtai žinai, kad ar jis jaunas, senas, mažas ar didelis, nėra jokios reikšmės. Laimė, kai gali padėti ir padėti sutinka kiti bendraminčiai.