Dovanojamos dvi kalytės

 (1)
Dvi mielos Pupos atkeliavo į laikiną globą tiesiai iš nepavydėtinų gyvenimo sąlygų. Pakliuvo į šiltus namus, kur teko pratintis prie naujos tvarkos. Pademonstravo puikias dresūros galimybes, būdingas vilkšuniams.
Dovanojamos dvi kalytės

Pirmomis dienomis glausdavosi miegoti prie radiatoriaus – matyt, prisimindamos motinišką šilumą, juk dar tokios jaunutės. Greitai apsiprato ir dabar jaučiasi gerai, smagiai trepsena rytais, kai reikia žadinti, kaskart laukia grįžtant ir nenusėdi vienoje vietoje. Pupa su baltu uodegos galiuku - nenustygstanti, smalsi, nuolat šėliojanti mažylė.

Kita kalytė Pupa - rimtuolė, mėgstanti užimti vado poziciją. Ji tylesnė, ramesnė, prižiūri tvarką ir mėgsta vadovauti sesutei: kiek valgyti ir su kokiais žaislais galima žaist. Nuostabi jų draugystė artėja į pabaigą, reikalingi mylintys šeimininkai, kurie rūpintųsi Pupomis ir joms netrūktų vienai kitos.

Kreiptis į Aušrą, tel.: 863145038, Vilnius

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Šeši nepageidaujami šuniukai ieško naujų namų (8)

Dažnas vaizdas, kurį sutinkame vaikštinėdami po įvairias Vilniaus sodų bendrijas, – ant trumpo pavadžio be stogo virš galvos pririštas šuo, kuris pavalgydinamas ir pagirdomas geriausiu atveju kartą per savaitę. Dar blogiau, jei tai kalytė.

Dingo senbernarų veislės kalytė (2)

Spalio 15 d. Biržų r. Dukurnių kaime dingo čipuota 8 mėnesių senbernarų veislės kalytė.

Kalytei Buksai reikia namų (1)

Buksa priklydo į vieną Jonavos r. Bukonių kiemą. Žmonės pamanė, kad šunytė tiesiog pasimetusi, pavaišino ją ir tikėjosi, kad pailsėjusi jų pievelėje ji keliaus namo. Bet rytą rado Buksą įsikūrusią šalnotoje žolėje, lyg leistų suprasti, kad niekur niekas jos nebelaukia. Žmonės vis neprarado vilties, kad kalytės kažkas ieško, tačiau per porą savaičių taip ir neatsiliepė šeimininkai.

Neįprasta kalėdinė dovana – sušalęs ir alkanas šuniukas (4)

Žiemą į mūsų laiptinę atklydo baltas šuniukas juodomis ausimis. Pirmą vakarą pavaišinau jį dešrele, taigi jis pasirodė ir kitą dieną, o paskui ir nakvojo laiptinėje.

Kaune rastas automobilio partrenktas šuniukas (2)

Spalio 18 d. apie 20 val. Kaune, Sukilėlių pr., radau partrenktą šuniuką.