Dovanojami trys maži balti Zefyriukai ir trispalvė jų mama Gratulka

 (4)
Minkšti, meilūs ir nepaprastai gražūs mažyliai ieško namų. Tai – mergytė Žozefina ir du berniukai – Napoleonas Bonapartas (skirtingų spalvų akytėmis) bei Markizas Karabasas. Visiems trims jau duoti vaistai nuo vidaus ir išorės parazitų.
Kačiukai

Visi pareigingai naudojasi kraiko dėžute, o nagelius galanda kačių nagų draskyklėje. Teliko tik surasti pačius geriausius namus! Zefyriukai kartu su mamyte Gratulka (apie ją jau rašėme) buvo įsikūrę nevažiuojančiame furgone...

Tik laiko klausimas, kada meili, patikli, tikrai buvusi naminė katytė Gratulka ir trys jos balti stebuklėliai būtų patekę į bėdą. Negalėjome delsti – visa šeimyna atvyko pas mūsų globėją. Gaila, tačiau mamytę Gratulką labai greitai teko atskirti ir patalpinti į mokamą stacionarą.

Nors mažieji to beveik ir nepastebėjo – jie toliau laimingai siaučia globėjos namuose. Žinoma, namų ieško ir mamytė Gratulka. Nuostabi, meili katytė žmogui – tikra draugė ir bičiulė. Ilgo, minkšto kailiuko, švelnutėlė. Kažkada turėjo namus ir buvo mylima.

Deja, likimas atėmė šeimininką, ir katytė liko valkatauti. Pas jus Gratulka atkeliautų sveika ir sterilizuota. Deja, šiuo metu turime kaip niekad daug globotinių, tarp kurių labai daug ir sunkių ligoniukų. Labai prašome, jei tik galite, prisidėkite bent trupučiu prie šios nuostabios šeimynos išlaikymo. Ačiū!

Jeigu norite vienam iš Zefyriukų padovanoti namus, skambinkite Irenai tel.nr. 864945231. Mūsų kontaktai: 868973782, 861558898 arba info@rainiukas.lt (VšĮ „Rainiukas“, Vilnius).

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.

Kovotojas Tikis ieško tokių pačių šeimininkų

Mažylis Tikutis buvo vienas iš dviejų kačiukų, kuriam stipriai ir ilgai skaudėjo. Brolis su sese buvo išmesti nuo eismo ūžiančioje gatvėje iš važiuojančio automobilio. Sesutė Java liko nesužalota, bet štai Tikutis, rodos, gavo traumų už du... Jam buvo stipriai sužalotos abi priekinės letenėlės.

Šiltnamyje gimusiai kačiukų ketveriukei reikia globos (2)

Šaunioji ketveriukė, kurią „Naminukų“ savanoriai išgelbėjo iš sodų. Kačiukus šiltnamyje atsivedė lauko katytė. Mažieji neklaužados visiškai nepaisė baikščios mamos pamokų ir vos išmoko vaikščioti, tuoj pat pradėjo kaišioti nosį į platų pasaulį tikrindami daržų ribas ir tapo vasarotojų šunų taikiniu.

Neįtikėtiną istoriją išgyvenusi maža katytė Java ieško namų! (1)

Žiūrėdami į ją, turbūt sunkiai patikėsite, kad neseniai jai teko patirti filmų verto siužeto sukrėtimą ir tik per plauką katytė likti gyvai.