Dovanojami labai gražūs katinėliai

 (3)
Šie katinėliai buvo rasti miškelyje, palikti likimo valiai. Juos išgelbėjo moteris, atsitiktinai užsukusi į mišką pagrybauti. Mažučiai turbūt buvo neseniai atvežti.
Kačiukai

Dabar jie gerokai ūgtelėję, 3-4 mėn., todėl dovanojami, yra švarūs, sveiki ir išmaudyti, moka naudotis dėžute, yra tikri išdykėliai. Visi kažkuo ypatingi: rainis – su baltu snukučiu ir pilvuku, trispalvis – su oranžiniu ženklu ant galvos ir „šypsenėle“, o kito rainumas - lyg bengalo. Ryžiukas ir juodukas jau rado namus.

Kačiukai – pas globėją (tel. 8 605 36 358) Kauno r., nes nei viena gyvūnų prieglauda jų nepriėmė, todėl labai reikalinga parama sausu maistu valgiems kačiukams.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.

Kovotojas Tikis ieško tokių pačių šeimininkų

Mažylis Tikutis buvo vienas iš dviejų kačiukų, kuriam stipriai ir ilgai skaudėjo. Brolis su sese buvo išmesti nuo eismo ūžiančioje gatvėje iš važiuojančio automobilio. Sesutė Java liko nesužalota, bet štai Tikutis, rodos, gavo traumų už du... Jam buvo stipriai sužalotos abi priekinės letenėlės.