Dovanojamas ramus kastruotas katinukas Juodulis

 (10)
Ramaus būdo katinėlis Juodulis ieško gerų namų. Įspūdingo dydžio katinukas buvo rastas klaidžiojantis Žvėryne, globėjai kastravo katinėlį ir dabar ieško jam gerų namų.

Globėja šiltai atsiliepia apie Juodulį:

„Stebiu Juodulį ir bandau jį pažinti. Tai ramaus būdo, labai švelnus, net baugštus katinas. Tylus, netriukšmauja. Jis, matyt, linkęs prisirišti prie vieno žmogaus, kuris su juo bendrauja, jį maitina. Kai parsivežiau iš mamos, kurį laiką jis liūdėjo, dabar mane pripažįsta savo draugu ir prašo dėmesio.

Kol kas dar gyvena namuose, kol pasitaisys orai ir kol paskiepysiu, bet čia jam, matyt, nelabai jauku, nes mano panelės jo nepriima i draugus, pyksta ir varo šalin. Juodulis, matyt, supranta, atėjęs į kitą teritoriją ir jokių pretenzijų nereiškia, susiranda sau ramią vietelę ir laukia vienatvėje, kol kas su juo panorės bendrauti.

Su mūsų merginomis nesimuša, už tai noriai draugauja su žmogumi. Manau, jam geriausia su suaugusiais, kaip elgiasi su vaikais, nežinau, manau, jis jų bijos. Tai - vienišius, ant kelių nelipa, bet apie kojas sukiojasi, meilinasi ir prašo paglostymų“.

Jeigu norėtumėte suteikti katinėliui gerus namus, skambinkite tel.nr. 868721699 (Vilnius)

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.

Kovotojas Tikis ieško tokių pačių šeimininkų

Mažylis Tikutis buvo vienas iš dviejų kačiukų, kuriam stipriai ir ilgai skaudėjo. Brolis su sese buvo išmesti nuo eismo ūžiančioje gatvėje iš važiuojančio automobilio. Sesutė Java liko nesužalota, bet štai Tikutis, rodos, gavo traumų už du... Jam buvo stipriai sužalotos abi priekinės letenėlės.