Dovanojamas katinas Psichologas

 (3)
Dovanojamas katinas Psichologas (apie 3 – 4 mėn.). Šis išskirtinis katinas – išskirtiniams žmonėms.
© DELFI skaitytojo nuotr.

Laikas, geras maistas, šiltas guolis, vaistai daro stebuklus – pamenat vargetų išvarvėjusias akytes, liesus ir blusuotus kūnelius... Jų istorijos pasisuko kitu kampu, kai visi surėmę pečius padėjome virsti nuostabiais kačiukais.

Savo kelyje teko sutikti, pažinti, matyti daug ir įvairių kačiukų, bet tokio dar nesutikau: protingo, rimto, ramaus, išmintingo.

Trys broliukai vargetukai gyvena kartu: kai kiti du meilinasi, laksto, dūsta, žaidžia, tikri vaikai nenuoramos, Psichologas žaidžia santūriai, švelniai, rodos, eina per debesis... Ateini, o jis ramiai stebi, iš karto murkia, tas veriantis kiaurai žvilgsnis daug ką pasako...

Duodi valgyti – broliai skuodžia, kas pirmas, o jis mandagiai ateina, pavalgo lėtai...

Paimsi ant rankų – prisiglaus, prisispaus ir murks ilgai ilgai kiek jam leisi.

Švelnus kaip pūkas, ilgesnio plauko, jau dabar įspūdingai atrodo, o kai užaugs... Už brolius jau dabar daug didesnis.

Fotografuotis nemėgsta, kartais taip gražiai stebi susidėjęs letenėles, atrodo, tokia graži nuotrauka būtų, bet kai tik pradedi fotografuoti, suglaudžia ausytes, akys sustoja vietoje ir viskas.

Pajauskite vidumi šį nuostabų katinėlį! Dovanosime jį žmonėms, kurie supranta sterilizacijos naudą. Susisiekti galima tel. 8 678 46174 (VŠĮ „Biržų gyvūnų globos namai“).

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Gražuolė Bagira ieško ją mylėsiančių šeimininkų

Ar prisimenate filmuką Mauglis? Matyt, visi prisimename Mauglį, visi mylime jo bičiulius – juokingą Meškiną ir išmintingąją juodą panterą Bagirą. Mūsų Bagira ne iš džiunglių, ji Vilniuje, dar maža – tik 3 mėn, bet jau išmintinga, nes išgyveno visus kiemo pavojus ir buvo išgelbėta labai gero žmogaus.

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.