Dovanojama mažoji Vabaliukė

 (2)
Maža kalytė, savo gyvenime nejautusi švelnių žmogaus rankų, pasivaikščiojimų kartu, skanesnio maisto, tik sudžiuvusios duonos plutą ar nebesuvalgytos sriubos likučius.
© Asmeninio archyvo nuotr.

Ji nežinojo, kad galima gyventi be parazitų tiek viduje, tiek šokinėjančių išorėje, nematė nieko gražaus ir įdomaus. Net keista... Mažutė, graži, bet nemylėta... Jei ji kam būtų rūpėjusi, nebūtų klaidžiojusi Vabalninke, visų vejama ir ujama. Ji, katino dydžio coliukė, turėtų miegoti susisupusi krėsle ir džiuginti savo šeimininkus pakelta uodegyte ir sargiu balsu.

Kalytei yra apie 4-6 metukus, mažutė tiktų senjorams (aišku, nebūtinai), rami, gera, sekioja iš paskos lyg ir bijotų, kad vėl neliktų viena... Matosi, kad praeityje buvo skriausta, susigūžia nuo garsesnio garso... Kartais tokiu žvilgsniu stebi, kad atrodo tuoj prabils, paklaus, kas jos laukia? Jos nepamilti neįmanoma.

Labai norime surasti jai ramius, išmintingus šeimininkus, su kuriais ji visada galėtų jaustis mylima, saugi ir galėtų prisiglausti prie savo žmogaus. Toks mažos Vabaliukės noras. Šunytė sterilizuota, skiepyta, laukiam šeimininkų skambinant tel. 8 679 73733 (VŠĮ „Biržų gyvūnų globos namai“).

Dovanojama mažoji Vabaliukė
© Asmeninio archyvo nuotr.
Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Gražuolė Bagira ieško ją mylėsiančių šeimininkų

Ar prisimenate filmuką Mauglis? Matyt, visi prisimename Mauglį, visi mylime jo bičiulius – juokingą Meškiną ir išmintingąją juodą panterą Bagirą. Mūsų Bagira ne iš džiunglių, ji Vilniuje, dar maža – tik 3 mėn, bet jau išmintinga, nes išgyveno visus kiemo pavojus ir buvo išgelbėta labai gero žmogaus.

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.