Dipsis ir Lialia – neblėstančios energijos katinėliai

 (1)
Dipsis ir Lialia – 7 mėn. katinėliai, neblėstančios energijos užtaisai – ieško namų.
Katytė

Vilniuje dovanojami du labai smagūs katinėliai (sesutė ir broliukas). Jie šiuo metu paaugliukai, jiems 7 mėnesiai. Energija trykšta per kraštus. Jau paauginti, bet kartu ir dar visai vaikai, mėgstantys dūkti, labai smalsūs.

Dipsis – labai gražaus kailiuko, turi panašumų į leopardinius katinėlius. Labai ryškios spalvos, tikras gražuolis;

Lialia – baltai rainas kailiukas, kaip damom ir tinka, smulkesnė už brolį, liekna, turi plonas laibas kojas, šokli ir labai labai smalsi.

Abu katinėliai prižiūrėti, švarūs, sveiki, skiepyti. Puikiai sutaria su šunimis, todėl be problemų galėtų kartu gyventi.

Šiuo metu abu yra Šeškinės g. 59 „Sled dog“ gyvūnų maisto prekių parduotuvėje (ten dažnai būna šuo ir jie puikiai sutaria). Jie dūksta ir bėgioja ten laisvi, todėl galite bet kada ateiti pažiūrėti. Parduotuvės darbo laikas nuo 10 iki 19val.

Kad ir kurį gražuolį bepasirinktumėte, jie suteiks daug džiugesio jūsų namams.

Dėl Dipsio ir Lialios galite skambinti tel. 864024042, 864012815 (Vilnius).

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.

Kovotojas Tikis ieško tokių pačių šeimininkų

Mažylis Tikutis buvo vienas iš dviejų kačiukų, kuriam stipriai ir ilgai skaudėjo. Brolis su sese buvo išmesti nuo eismo ūžiančioje gatvėje iš važiuojančio automobilio. Sesutė Java liko nesužalota, bet štai Tikutis, rodos, gavo traumų už du... Jam buvo stipriai sužalotos abi priekinės letenėlės.