Dingo juodai baltas katinas Mykolas

 (21)
Rugsėjo 5 d. anksti ryte, apie 6 val., į balkoną išsprūdo ir į lauką iš pirmo aukšto ( Viršuliškių g. 49-40) iššoko naminis katinas Mykolas (į lauką visai neleidžiamas, bailiukas, panikierius)
© Skaitytojo nuotr.

Iš pradžių buvo po balkonu, mama nieko nesakiusi bandė gaudyti pati, tai išgąsdino jį dar labiau, jis nubėgo slėptis po mašinomis. Po to ieškojome visur aplinkui, kol kas neradome. Jau visas kiemas padeda jo ieškoti, bet jis gali būti ir kažkur toliau nubėgęs. Gal jį kas priglaudė ir laiko namuose? Atsiliepkite, jei radote. Radusiems atsilyginsiu.

Susisiekti: tel.nr. 8 698 87797 (Aistė), aiste.ignataviciute@gmail.com

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Neiva – šunytė su rožine širdute ant nosytės (1)

Kaip šis mažas stebukliukas atsidūrė gatvėje, kodėl buvo išmesta, mes, žinoma, nesužinosime. Mažulytę, panašią į belgų aviganę, paliktą gatvėje pastebėjo žmonės, kurie ir kreipėsi pagalbos į Beglobio prieglaudą.

Žavingas mažaūgių trejetukas ieško namų! (4)

Susipažinkite su pačia žaviausia mažylių trijule – šviesiaplauke Dore, juodaplaukė garbanota Magi ir trumpaplaukiu juodu Jagu!

Ieškome namų arba globos Luksnėnuose rastam šuneliui (3)

Šis trumpauodegis šuniukas lapiukas atsirado Luksnėnų (Alytaus r.) soduose. Gal pasiklydo, bet paprastai ten atsikratoma augintiniais...

Trys maži Pilvūzai ieško namų

Trys mieli Pilvūziukai ieško namų. Juodai rudas berniukas, rudos – mergytės. Šuneliai nublusinti, nukirminti, apie 3 mėnesių amžiaus, draugiški bei žaismingi. Vasario 11 d. jie buvo paskiepyti. Bus nedidelio arba vidutinio dydžio.

Namų ieško mielas rainiukas Brolis

Namų ieško fantastiškas katinėlis Brolis Antrasis. Katinėlis, nors ir yra gimęs lauke, yra jaukus, draugiškas su kitais gyvūnais ir labai myli žmones. Jaunutis, kastruotas, skiepytas, sveikas, švarus ir meilus Brolis Antrasis laukia namučių.