Didelė netektis ištiko smėlio menininkės Jurgitos Minderytės šeimą

 (29)
Lietuvos smėlio menininkės Jurgitos Minderytės šeimoje pastarosiomis dienomis vyrauja slogios nuotaikos. Antrąją Šv. Velykų dieną, nežinomomis aplinkybėmis dingo visų numylėtinis, sfinksų veislės katinas, vardu Ra.
© Autoriaus nuotr.

Gerą pusdienį jis sau vaikštinėjo po nuosavo namo kiemą, kai buvo jo pasigesta. „Katinas yra kastruotas, tad ieškoti pavasarinių nuotykių jis tikrai negalėjo išeiti, - pasakoja Jurgita Minderytnė. - Ir šiaip jis labai naminis katinas, - niekada neturėjo įpročio kažkur toli nuklysti. To nedarydavo ir mūsų sodyboje, kuri net nėra aptverta tvora“.

Jurgita įtaria, kad katinuką galėjo pasiimti, koks praeivis, pvz. vaikas, ir parsinešti jį namo. „Labai tikiuosi, kad tai nebuvo koks piktavalis ir nieko blogo mūsų Ra nepadarė“, - susigraudina J. Minderytė.

Smėlio menininkė labai tikisi vilniečių, o ypač Senamiesčio gyventojų pagalbos, - mat katinas dingo netoli Rasų kapinių. Kad gyvūnas yra registruotas, liudija ir tatuiruotė šalia jo galinės kojytės, - ten matomas numeris 564.

„Kreipiuosi į visus geros valios žmones. Jei matėte pilką, beveik pliką katiną arba jis netyčia užklydo į Jūsų kiemą ar kažkaip kitaip pas Jus atsidūrė, grąžinkite jį mylintiems šeimininkams. Skolingi neliksime“.

Jei ką nors žinote arba galite padėti, skambinkite J. Minderytei tel.nr. 8 618 06006

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.

Kovotojas Tikis ieško tokių pačių šeimininkų

Mažylis Tikutis buvo vienas iš dviejų kačiukų, kuriam stipriai ir ilgai skaudėjo. Brolis su sese buvo išmesti nuo eismo ūžiančioje gatvėje iš važiuojančio automobilio. Sesutė Java liko nesužalota, bet štai Tikutis, rodos, gavo traumų už du... Jam buvo stipriai sužalotos abi priekinės letenėlės.

Šiltnamyje gimusiai kačiukų ketveriukei reikia globos (2)

Šaunioji ketveriukė, kurią „Naminukų“ savanoriai išgelbėjo iš sodų. Kačiukus šiltnamyje atsivedė lauko katytė. Mažieji neklaužados visiškai nepaisė baikščios mamos pamokų ir vos išmoko vaikščioti, tuoj pat pradėjo kaišioti nosį į platų pasaulį tikrindami daržų ribas ir tapo vasarotojų šunų taikiniu.