Dičkis Bigas mainytų šaltą kiemą į gerus namus

 (5)
Didelis, solidus, blizgančiu kailiu, nusėtas kovų žymėmis - toks tas Bigas, vieno Vilniaus kiemų gyventojas. Nepanašus į kiemo katiną? Juo ir nebuvo. Iki tol, kol tapo.

Bigas laukia naujos laimės Pilaitėje, vieno Vydūno g. namo kieme. Gyvena ten nuo vasaros, o gal ir ilgiau. Katinas naminis, arba išmestas arba pabėgęs, ir šeimininkams jo taip ir nepavyko rast. O gal jis pradėjo žymėti bute, nes nekastruotas, ir tapo nebereikalingas?

Tai draugiškas katinas, gerietis, bet tikrai ne kiekvienam, jis atsirenka prie ko prieiti... Snukutis toks mielas, lyg su kauke ir atrodo toks paslaptingas, pasižiūri geltonomis akimis iš padiblų, lyg kiaurai tave permatytų.

Savo kieme jis tikras karalius, karaliauja vienas, o jei kas kėsinasi į sostą - kovoja už savo teritoriją, todėl glostydamas jį gali apčiuopti kitų katinų nagų ar dantų žymes, kartais Bigas net pyksta ir gailiai kniaukia, jei užtaikai šviežią žaizdą.

Pastovumas - jo arkliukas. Visada žino, kad jau vakarienės metas, o nepakvietus laiku, pats pradeda kviest. Jį aplankanti Karina pasakoja, kad orui gerokai pašalus, Bigas nebenori jos paleist, jau net nebesmaguriauja be perstojo, o lekia iš paskos. "Tenka po tris, keturis kartus sugrįžt, kad paėstų. Tenka sakyt, kad būk čia, čia kol kas tavo namai, ir su skaudančia širdim kaskart nueiti... Bet juk aš negaliu, negaliu jo pasiimti (namuose tuntas kitų gyvūnų), tad prižadėjau jam surasti tikrus NAMUS. Padėkit man ištesėt šį pažadą."

Bigas dovanojamas žmonėms, kurie supranta skiepų ir kastracijos svarbą. Jei šį dičkį norite turėti tik sau, skambinkite Karinai 8 606 47985 arba rašykite info@mazojiliza.lt. Vilnius.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Ieškome namų arba globos Luksnėnuose rastam šuneliui (5)

Šis trumpauodegis šuniukas lapiukas atsirado Luksnėnų (Alytaus r.) soduose. Gal pasiklydo, bet paprastai ten atsikratoma augintiniais...

Trys maži Pilvūzai ieško namų

Trys mieli Pilvūziukai ieško namų. Juodai rudas berniukas, rudos – mergytės. Šuneliai nublusinti, nukirminti, apie 3 mėnesių amžiaus, draugiški bei žaismingi. Vasario 11 d. jie buvo paskiepyti. Bus nedidelio arba vidutinio dydžio.

Namų ieško mielas rainiukas Brolis

Namų ieško fantastiškas katinėlis Brolis Antrasis. Katinėlis, nors ir yra gimęs lauke, yra jaukus, draugiškas su kitais gyvūnais ir labai myli žmones. Jaunutis, kastruotas, skiepytas, sveikas, švarus ir meilus Brolis Antrasis laukia namučių.

Ieškomi namai žmogaus išduotam Pūkiui

Kuo toliau, tuo mažiau gyvūnų globėjus stebina įvairios gyvūnų atsisakymo priežastys, staiga netikėtai atsiradusios alergijos, neplanuotas išvykimas į užsienį „čia ir dabar“ (ten gi tikrai negalima pasiimti gyvūno!), „nesutapusios auros“ ar tiesiog gyvūno palikimas prie prieglaudos durų.

Pupsė nori tapti jūsų šeimos dalimi (1)

Pradžia buvo tokia: viename iš Jonavos kiemų, tarp kažkokių neaiškios paskirties statybinių – buitinių atliekų krūvos kalytė atsivedė šunyčių. Kasdieniška, bet vis tiek labai skaudi istorija. Teko šeimyną iškrapštyti iš tų vietų.