Dičkis Bigas mainytų šaltą kiemą į gerus namus

 (5)
Didelis, solidus, blizgančiu kailiu, nusėtas kovų žymėmis - toks tas Bigas, vieno Vilniaus kiemų gyventojas. Nepanašus į kiemo katiną? Juo ir nebuvo. Iki tol, kol tapo.

Bigas laukia naujos laimės Pilaitėje, vieno Vydūno g. namo kieme. Gyvena ten nuo vasaros, o gal ir ilgiau. Katinas naminis, arba išmestas arba pabėgęs, ir šeimininkams jo taip ir nepavyko rast. O gal jis pradėjo žymėti bute, nes nekastruotas, ir tapo nebereikalingas?

Tai draugiškas katinas, gerietis, bet tikrai ne kiekvienam, jis atsirenka prie ko prieiti... Snukutis toks mielas, lyg su kauke ir atrodo toks paslaptingas, pasižiūri geltonomis akimis iš padiblų, lyg kiaurai tave permatytų.

Savo kieme jis tikras karalius, karaliauja vienas, o jei kas kėsinasi į sostą - kovoja už savo teritoriją, todėl glostydamas jį gali apčiuopti kitų katinų nagų ar dantų žymes, kartais Bigas net pyksta ir gailiai kniaukia, jei užtaikai šviežią žaizdą.

Pastovumas - jo arkliukas. Visada žino, kad jau vakarienės metas, o nepakvietus laiku, pats pradeda kviest. Jį aplankanti Karina pasakoja, kad orui gerokai pašalus, Bigas nebenori jos paleist, jau net nebesmaguriauja be perstojo, o lekia iš paskos. "Tenka po tris, keturis kartus sugrįžt, kad paėstų. Tenka sakyt, kad būk čia, čia kol kas tavo namai, ir su skaudančia širdim kaskart nueiti... Bet juk aš negaliu, negaliu jo pasiimti (namuose tuntas kitų gyvūnų), tad prižadėjau jam surasti tikrus NAMUS. Padėkit man ištesėt šį pažadą."

Bigas dovanojamas žmonėms, kurie supranta skiepų ir kastracijos svarbą. Jei šį dičkį norite turėti tik sau, skambinkite Karinai 8 606 47985 arba rašykite info@mazojiliza.lt. Vilnius.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Katinas Dipsis ieško namų

Kai šaltais žiemos vakarais, nutilus miesto šurmuliui, su šeimomis gerdavome arbatą ir aptardavome dienos įspūdžius, po daugiabučio balkonu į mažą kamuoliuką susisukdavo jis, benamiukas, kažkada buvęs gražuoliu naminiu katinu. Susisukdavo ir snūduriuodavo. Snūduriuodavo ir būdraudavo, bijojo, kad tik kas jo nenuskriaustų, neišvytų iš po šaltos balkono erdvės, kuri jau buvo spėjusi tapti jo namais.

Vilniaus Sapieginės kačių didysis etmonas katinas Sapiega prašo pagalbos (1)

Sulaukėme pagalbos prašymo. Vilniaus Sapieginės parko kačių kolonija prižiūrima nuo 2012 metų. Beglobės laukinukės sterilizuojamos, pasiklydę/pamestinukai katinukai paimami, paruošiami ir dovanojami. Po šv. Velykų prie kačių kolonijos prisijungė, panašu, paisklydęs jaukus naminukas.

Mėlynakiai „žibuokliukai“ ieško namučių

Mažylius kačiukus į „Beglobio“ prieglaudą, esančią Skydo g. Vilniuje, atnešė juos laiptinėje radusi moteris.

Dovanojamas katinėlis Smaliukas

Ieškome namų katinėliui Smaliukui. Jis – paaugliukas, dar nedrąsus (pirmasis tiesioginis kontaktas su žmogumi įvyko visai neseniai), bet rodo norą bendrauti, todėl tik laiko klausimas, kada žmogus taps jam pačiu geriausiu draugu.

Išgelbėta, tačiau vis dar niekam nereikalinga 6 mėn. katytė Arabika (5)

Jau ne pirmą kartą pristatome „Naminukų“ Arabiką, bandydami prisibelsti į žmonių širdis, kurios atvertų jai ir namų duris...