Blicas: įgąsdintas, liūdnas, be vilties

 (3)
Blicui – kiek daugiau nei metukai. Dar kūdikystėje jis tapo benamiu, bet neilgai trukus pavyko rasti namus. Tikriausiai tokia jau dalia – visą laiką būti kažkam našta...
Blicas

Blicą atnešė migdyti, nes nesutaria (ar panašiai) su vaiku. Nežinome, ką vaikas darė katinėliui, bet Blico akytėse – nenusakomas liūdesys ir noras laikytis nuo pasaulio atokiau.

Ką gi, ieškome liūdnajam Blicui naujų namų ir atsakingų šeimininkų. Ir dar kartelį PRAŠOME: gyvūno priėmimą apsvarstykite itin atsakingai, tai ne pliušinis žaislas, tai – GYVYBĖ, tai skausmas, tai džiaugsmas, tai baimė ir meilė.

Susisiekti: 8 349 60063, 8 642 92870, dokumentas@super.lt (Jonava)

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.

Kovotojas Tikis ieško tokių pačių šeimininkų

Mažylis Tikutis buvo vienas iš dviejų kačiukų, kuriam stipriai ir ilgai skaudėjo. Brolis su sese buvo išmesti nuo eismo ūžiančioje gatvėje iš važiuojančio automobilio. Sesutė Java liko nesužalota, bet štai Tikutis, rodos, gavo traumų už du... Jam buvo stipriai sužalotos abi priekinės letenėlės.