Beglobiai gyvūnai prašo pagalbos randant jiems namus!

Vasara – ypač sudėtingas ir sunkus laikotarpis gyvūnų globos organizacijoms. Pagalbos prašymai „pilasi“ kaip grybai po lietaus, sudėtinga surasti naujus globėjus, padovanojimai irgi retesni – žmonės atostogauja, išvažiuoja, nebūna namuose.
padėk

Praūžusi vasara prieglaudai paliko krūvas amsinčių ir miauksinčių keturkojų. VšĮ „Būk mano draugas“ šiuo metų turi kelis šimtus globotinių, o štai savanorių – vos keli. Todėl labai reikalinga pagalba reklamuojant dovanojamus gyvūnus.

Jei turite šiek tiek laiko ir iškeistumėte pasiplepėjimus su draugais viešojoje erdvėje į gerus darbus, prisidėkite, padėkite mums pareklamuoti tuos, kuriems labiausiai reikia namų! Ir nesvarbu, iš kokio miesto ar rajono, ar kokio amžiaus esate, jei tik jūs pasiruošę prisidėti darant gerus darbus, rašykite mums!

Parašykite mums į el. paštą, ką pageidautumėte reklamuoti – šuniuką, kačiuką, vieną ar kelis. Mes Jums atsiųsime aprašymus, nuotraukas ir sąrašą svetainių, kur reiktų sudėti skelbimus. Parašykite, kiek laiko (vienkartinai, periodiškai ar nuolat) galėsite prisidėti prie pagalbos reklamuojant gyvūnus. Informacijos sklaida – nematomas, bet kilnus ir labai prasmingas darbas.

Jei Jūs padėsite padovanoti naujus namus VšĮ „Būk mano draugas“ globotiniui, išgelbėsite dar vieną gyvybę – į jau padovanoto gyvūno vietą keliaus nelaimėlis, kažkur šiuo metu tyliai kenčiantis ir alkstantis, laukiantis pagalbos.

Ačiū už pagalbą ir labai laukiame Jūsų laiškų!

Kontaktai: VšĮ „Būk mano draugas“, bukmanodraugas@inbox.lt, Klaipėdos r., Sendvario sen., Glaudėnų km. Kaukėnų g. 9, Klaipėda

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.

Kovotojas Tikis ieško tokių pačių šeimininkų

Mažylis Tikutis buvo vienas iš dviejų kačiukų, kuriam stipriai ir ilgai skaudėjo. Brolis su sese buvo išmesti nuo eismo ūžiančioje gatvėje iš važiuojančio automobilio. Sesutė Java liko nesužalota, bet štai Tikutis, rodos, gavo traumų už du... Jam buvo stipriai sužalotos abi priekinės letenėlės.