Be gailesčio išmesta į sanitarinę tarnybą, nes gimė vaikas

 (58)
Mažulytė, smulkutė katytė Maša buvo be skrupulų išduota pačių artimiausių žmonių – savo šeimininkų. Katytė staiga nusibodo, jai nebeliko vietos ten, kur ji gyveno nuo mažens ir manė, kad tai jos namai.

įsigijo kaip gyvą žaislą iki vaiko gimimo, „parepetuoti, t. y. kažkuo rūpintis bendrai“. Tada gimė vaikas ir Maša tapo nebereikalinga, „atliko savo funkciją - ji buvo reikalinga bendrai rūpintis iki vaiko gimimo“ ir tapo nurašyta, nes kaip mums pasakė šeimininkas – „kai gimsta vaikas, iki trijų metų išvis negalima laikyti jokio gyvūno“.

Supratom, kad kai vaikui sueis trys metai, jis užsinorės gyvūno ir vėl bus paimtas gyvas žaislas, dabar jau „treniruotis vaikui“.

Po tokių pokalbių ir tokio „nesveiko“ požiūrio į gyvūnus darosi negera. Retoriškai norisi paklausti – ar manai, kad nuskriaudęs mažesnį, tą, kuris visiškai nuo tavęs priklauso, padedi savo vaikui?

O Maša, kuriai pakeitėme vardą ir pavadinome Lana, prieglaudoje patiria be galo daug streso, pirmą dieną pavalgiusi vargšiukė viską išvėmė. Ir taip be galo miniatiūrinė, labai liesutė (neaišku, kaip su tokiu požiūriu į gyvūnus ją maitino ir ar iš viso maitino) katytė Lana tupi susigūžusi narvo kamputyje ir dreba.

Pastebėkite šitą mažylę. Lanai tikrai labai reikia namų. Tikrų namų, kuriuose gyvūnas nėra tik „kažkokią funkciją tam tikram laiko tarpui atliekantis daiktas“. Lana ne daiktas, kurį panaudojus gali išmesti ir įsigyti kitą, Lana jaučia, supranta ir kenčia.

Jei galite suteikti savo namų šilumą ir priglausti miniatiūrinę žaliaakę Laną savo namuose, skambinkite tel.nr. 865244093, 865354521 arba rašykite el.paštu: info@beglobis.com

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.

Kovotojas Tikis ieško tokių pačių šeimininkų

Mažylis Tikutis buvo vienas iš dviejų kačiukų, kuriam stipriai ir ilgai skaudėjo. Brolis su sese buvo išmesti nuo eismo ūžiančioje gatvėje iš važiuojančio automobilio. Sesutė Java liko nesužalota, bet štai Tikutis, rodos, gavo traumų už du... Jam buvo stipriai sužalotos abi priekinės letenėlės.