Baltoji Sakura ieško namų

 (5)
Sakurą kartu su trimis vaikučiais dar vasarą kažkas atnešė į sanitarinę tarnybą. Mažylius išdovanojome, o mamytė Sakura liko.
Katytė

Gamta Sakurą apdovanojo žalsvai geltonomis akytėmis, kurios keičia spalvą priklausomai nuo apšvietimo. Vakare sublizga žalsvai, o dienos metu žiba ryškiai geltonai. Gražus ir katytės kailiukas – baltas, purus, kaip šviežias sniegelis. O visoje šioje baltoje pusnyje šviečia rožinė nosytė.

Sakuros charakteris taip pat labai geras – ji labai švelni, rami, miela ir tvarkinga katytė. Sakura visada atrodo lyg šiek tiek nustebusi, aplinką tyrinėja labai smalsiai ir susidomėjusi, nes yra labai jaunutė, maždaug vienerių metukų amžiaus. Katytė jau sterilizuota ir paskiepyta.

Jeigu norite Sakurai suteikti namus, turėti dar vieną mielą šeimos narį, kuriuo rūpinsitės ir prižiūrėsite, susisiekite, o katytė jums atsilygins meilumu: tel. 865244093, 865354521, el. p. info@beglobis.com.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Gražuolė Bagira ieško ją mylėsiančių šeimininkų

Ar prisimenate filmuką Mauglis? Matyt, visi prisimename Mauglį, visi mylime jo bičiulius – juokingą Meškiną ir išmintingąją juodą panterą Bagirą. Mūsų Bagira ne iš džiunglių, ji Vilniuje, dar maža – tik 3 mėn, bet jau išmintinga, nes išgyveno visus kiemo pavojus ir buvo išgelbėta labai gero žmogaus.

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.