Baltasis Grafas ieško namų

 (1)
Kadaise Grafas buvo įspūdingo dydžio, baltutėlis, poilgio plauko katinas. Tą dieną, kai jį nuo prekybos centro iki veterinarijos gydyklos atnešė radę žmonės, tai buvo tik purvinas, išbadėjęs, sužalotas katinas didelėmis iš baimės akimis.

Saugumas, ramybė, šiluma ir maistas po truputėlį padeda jam atgauti grožį. O štai meilės žmogui ir begalinio noro bendrauti katinėlis nė nebuvo praradęs, nors išmestojo laukan kelyje tikrai blogų žmonių pasitaikė, ir ne vienas...

Grafui kokie 3 metukai, jau kastruotas ir nekantriai laukia naujų šeimininkų veterinarijos gydyklos narvelyje. Taip nekantriai laukia, kad kiekvieną priartėjusį stengiasi nutverti ir prisitraukti prie savęs.

Jeigu esate pinametis asmuo ir atsakingai nusprendėte suteikti Grafui pastogę savo namuose, skambinkite tel.nr. 860263534, rašykite dokumentas@super.lt (Jonava).

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.

Kovotojas Tikis ieško tokių pačių šeimininkų

Mažylis Tikutis buvo vienas iš dviejų kačiukų, kuriam stipriai ir ilgai skaudėjo. Brolis su sese buvo išmesti nuo eismo ūžiančioje gatvėje iš važiuojančio automobilio. Sesutė Java liko nesužalota, bet štai Tikutis, rodos, gavo traumų už du... Jam buvo stipriai sužalotos abi priekinės letenėlės.

Šiltnamyje gimusiai kačiukų ketveriukei reikia globos (2)

Šaunioji ketveriukė, kurią „Naminukų“ savanoriai išgelbėjo iš sodų. Kačiukus šiltnamyje atsivedė lauko katytė. Mažieji neklaužados visiškai nepaisė baikščios mamos pamokų ir vos išmoko vaikščioti, tuoj pat pradėjo kaišioti nosį į platų pasaulį tikrindami daržų ribas ir tapo vasarotojų šunų taikiniu.