Baltas Smėlis ieško namų!

Smėliukas pats atbėgo į mūsų prieglaudą. Neaišku, iš kur ir neaišku kodėl toks mielas šuniukas vienas klaidžiojo gatvėmis. Gerai, kad Smėliukas nepateko po automobilio ratais, gerai, kad jo niekas nenuskriaudė, nes mažylis labai patiklus ir draugiškas.
© DELFI skaitytojo nuotr.

Smėliukas – jaunutis, maždaug vienerių metų amžiaus, labai gražaus šviesaus smėliuko spalvos kailiuku. Smėlis yra nedidelis, vos iki kelių. Šunelis labai draugiškas, visiškas „gerietis“.

Šiuo metu šis mielas šunelis globojamas prieglaudoje, esančioje Skydo g. 44a, Vilniuje.

Jei pasigedote savo šunelio, prašome atsiliepti. Jei neatsiras šeimininkai, šis gražuolis bus dovanojamas atsakingiems ir rūpestingiems žmonėms. Dėl Smėlio kreipkitės tel. 8 684 74 049.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.

Kovotojas Tikis ieško tokių pačių šeimininkų

Mažylis Tikutis buvo vienas iš dviejų kačiukų, kuriam stipriai ir ilgai skaudėjo. Brolis su sese buvo išmesti nuo eismo ūžiančioje gatvėje iš važiuojančio automobilio. Sesutė Java liko nesužalota, bet štai Tikutis, rodos, gavo traumų už du... Jam buvo stipriai sužalotos abi priekinės letenėlės.