Baltakailis Naglis ieško tik rūpestingų ir atsakingų šeimininkų

 (4)
Šiandien Jums pristatome katinėlį Naglį. Jis vilnietis, gyventi gali tik bute.
Baltakailis Naglis ieško tik rūpestingų ir atsakingų šeimininkų

Naglis buvo rastas liepos 20 dieną prie vairavimo mokyklos. Jį radusi mergina iškart suprato, kad kažkas negerai ir baltuką atgabeno į kliniką. Čia pamatėm nuostabų, jauną, draugišką katiną, kuris nevaldė galinių kojyčių. Jis buvo su žaliu antkakliu, todėl akivaizdu, kad turėjo namus. Priėmėme mažutį gydymui, „Tautmilės Prieglaudėlė“ sutiko juo pasirūpinti po gydymo.

Jau praėjo mėnesis, kai Naglis gydomas, šeimininkai neatsirado. Kojytės atgavo jautrumą, jis jas stato ir jomis remiasi. Visai neblogai paeina, tik galinės kiek atsilieka nuo priekinių. Kai nori kažkur atsidurti labai greitai, katinėlis kojeles tempia paskui – juk taip įprato ir taip daug greičiau.

Naglis – labai mielas, padūkęs, meilus ir bebaimis. Pavergė visus su juo bent kiek pabendravusius. Todėl kai gydymas nebebuvo toks intensyvus, katinėlis atsidūrė mūsų namuose, kur lauks savo tikrųjų namų atsiradimo. Mažutis greitai sveiksta ir jau yra visiškai pasiruošęs naujam gyvenimui. Katinėlis yra skiepytas, nukirmintas, nublusintas.

Prieš dovanojimą pasirašoma dvišalė sutartis, kuri suteiks dideles nuolaidas tolimesniems katinuko skiepams, kastracijai, yra galimybė katinėlį atvežti į Vilnių, Kauną, Klaipėdą, Tauragę, susitarus – ir kitus miestus. Galima kreiptis tel. 8 678 38 037.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.

Kovotojas Tikis ieško tokių pačių šeimininkų

Mažylis Tikutis buvo vienas iš dviejų kačiukų, kuriam stipriai ir ilgai skaudėjo. Brolis su sese buvo išmesti nuo eismo ūžiančioje gatvėje iš važiuojančio automobilio. Sesutė Java liko nesužalota, bet štai Tikutis, rodos, gavo traumų už du... Jam buvo stipriai sužalotos abi priekinės letenėlės.