Baksiuko vargai: kodėl aš ne toks kaip visi?

 (4)
Žmonės, užsiimantys gyvūnų globa, linkę neskatinti požiūrio, kad luošas, aklas ar kurčias gyvūnas nelaimingas. Paprastai jie prisitaiko, bet tik tada, kai yra mylimi ir gyvena saugiai. Katinui Baksiukui pasisekė mažiau.
1497692_10152681713673767_6677937606946291368_n

Jis – vienas iš Jonavos benamiukų, turintis bėdų su letenėlėmis. Katinukas Baksiukas gimė viename balkone, į kurį benamei mamytei Pilkei pavyko patekti. Viena moteriškė pastebėjo keistokas Baksiuko letenėles, ir jis buvo priglaustas namie bent tol, kol saugiai užaugs.

Namuose jis elgiasi visai puikiai ir netgi žino, kad geriausia vieta katuliui – lova. Nors yra atsargus, bet apsipratęs Baksiukas galėtų tapti puikiu kompanionu. Tik, deja... Jo ligotos letenėlės atbaido žmones. Todėl Baksiukas, kad ir pamaitinamas, laksto nedraugiškame kieme. Bet ką gali žinoti, gal kažkur Lietuvoje ar už jos ribų yra ir Baksiuko žmogus, kurio toks defektas neatgrasys? Juk nė vienas iš mūsų nesame be trūkumų!

Baksiuko išskirtinumas – suaugę pirštukai (vienoje letenėlėje du, kitoje – trys). Jie buvo operuoti, kad katinėlis geriau jaustųsi. Bet vis dėlto su tokiomis letenėlėmis Baksiukui sunku gyventi kieme, juk reikia ir su kitais katuliais dėl kąsnio kovoti, ir nuo šunelių apsiginti, ir nuo vaikų, lazdomis ginkluotų, pabėgti – juk visada yra skriaudžiančių silpnesnį.

Tad labai labai ieškome katinėliui Baksiukui saugaus prieglobsčio – gerų namų. Jam apie dvejus metus, kastruotas.

Susisiekti: 863005977, dokumentas@super.lt (Jonava)

Jei jūs ne iš Jonavos, bet esate pasiryžę suteikti šiam kukuliui namus, vis tiek kreipkitės nurodytais kontaktais, gal viskas įmanoma, tik reikia labai norėti ir gerai apmąstyti?

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.

Kovotojas Tikis ieško tokių pačių šeimininkų

Mažylis Tikutis buvo vienas iš dviejų kačiukų, kuriam stipriai ir ilgai skaudėjo. Brolis su sese buvo išmesti nuo eismo ūžiančioje gatvėje iš važiuojančio automobilio. Sesutė Java liko nesužalota, bet štai Tikutis, rodos, gavo traumų už du... Jam buvo stipriai sužalotos abi priekinės letenėlės.