Bafas – oranžinis keistuolis

Ugniniai katinėliai visada šiek tiek kitokie. Gal tas jų išskirtinumas dėl to, kad jie saulės nubučiuoti? Bafas taip pat saulės nubučiuotas katinėlis – ugningas, šnekus, toks keistukas. Bafas mėgsta dūkti po kambarį kokį žaisliuką nusitvėręs, žino, kaip malonu miegoti ant lovos, todėl ten dažnai ir snaudžia, palangė irgi jo mėgstama vieta.
© DELFI skaitytojo nuotr.

Bafas labai šaunus ir mielas katinukas, tik jis dar labai atsargus su nepažįstamais. Turbūt tai natūralu, juk ir mes nepuolame glebėsčiuotis su pirmu sutiktu. Tačiau supratęs, kad jis saugus ir nieko blogo jam negresia, Bafas labai apsidžiaugia, trinasi galvyte, murkia iš laimės.

Taigi, Bafui reikia žmogaus, kuris turėtų laiko jam parodyti, kad bendrauti su žmogumi yra malonu, kad niekas jo nesiruošia skriausti. Bafo atsargumas greičiausiai yra iš jo praeities, kai Bafui dar mažam teko sutikti ir labai blogų žmonių.

Bafas tvarkingas, naudojasi kraiko dėžute, jau kastruotas, yra apie 8 mėn. amžiaus.

Jei jus žavi saulės nubučiuoti katinukai ir turite galimybes bei norą priglausti Bafą savo namuose, suteikti jam saugumą ir meilę, galite skambinti mums tel. 8 652 44 093, 8 652 25 229, 8 653 54 521 arba rašyti el. paštu info@beglobis.com.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Gražuolė Bagira ieško ją mylėsiančių šeimininkų

Ar prisimenate filmuką Mauglis? Matyt, visi prisimename Mauglį, visi mylime jo bičiulius – juokingą Meškiną ir išmintingąją juodą panterą Bagirą. Mūsų Bagira ne iš džiunglių, ji Vilniuje, dar maža – tik 3 mėn, bet jau išmintinga, nes išgyveno visus kiemo pavojus ir buvo išgelbėta labai gero žmogaus.

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.