Atostogos užsitęsė, noriu namo: Bonifacijus

 (3)
Prieraišus ir meilus katinėlis Bonifacijus ieško namų.

Prieraišus ir meilus katinėlis Bonifacijus ieško namų. Bonifacijui 5 metai. Bonis – įspūdingas, gražus, didelis, ryškai ryžas katinas.

Šeimininkus Bonis labai myli, laukia sugrįžtančių ir meiliai glaustosi. Katinėlis - žaismingas ir išradingas, todėl labai džiaugsis šeimininko rodomu dėmesiu. Ilgiau paliktas vienas liūdi, todėl jei šeimininkas dažnai bus namuose Bonis bus labai patenkintas. Šis katinas gerai jaus jūsų nuotaikas. Nepažįstamoje aplinkoje jam reikėtų šiek tiek laiko priprasti, bet apsipratęs bus linksmas ir meilus. 

Bonifacijus - katinas su charakteriu, todėl mieliau gyventų namuose, kuriuose nebus kitų gyvūnų ir netektų kelti pavydo scenų. Kažin, ar Bonis sutartų su vaikais, nes nemėgsta didelio familiarumo. Be to, Bonis  jau tokio amžiaus, kai drastiško auklėjimo nepakęs, o ir rezultatų nebus. Tad gali tekti toleruoti Boniuko nagučių poveikį durų staktoms ir baldams. Kita vertus, gal pavyktų rasti  būdų, kaip atpratinti katinuką nuo netinkamo jums draskymo. 

Bonifacijui ieškomi mylintys ir kantrūs žmonės, sėslūs ir neturintys mažamečių vaikučių.

Teirautis dėl Bonifacijaus galite telefonu 8-675-30652. 

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Gražuolė Bagira ieško ją mylėsiančių šeimininkų

Ar prisimenate filmuką Mauglis? Matyt, visi prisimename Mauglį, visi mylime jo bičiulius – juokingą Meškiną ir išmintingąją juodą panterą Bagirą. Mūsų Bagira ne iš džiunglių, ji Vilniuje, dar maža – tik 3 mėn, bet jau išmintinga, nes išgyveno visus kiemo pavojus ir buvo išgelbėta labai gero žmogaus.

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.