Angliukai: mažutėliai spindinčiomis akytėmis

 (3)
Stacionaro narve pamačiau juos – tris mažutėlius juoduliukus spindinčiomis akytėmis, tylutėliai ir ramutėliai gulinėjančius. Nustebę jie nedrąsiai žvilgčiojo į mane, o fotoaparato blykčiojimas juos kiek sujaudino ir mažyliai ėmė glaustytis vienas prie kito. Nors jie ir trise, bet didelio narvo kamputyje jie atrodė tokie vieniši...

Vieniši ir taip trokštantys žmogaus rankų švelnumo, bet nė nedrįstantys to tikėtis iš eilinio, prie narvelio sustojusio žmogaus. Ne, žmogaus jie nebijo, niekas jų nemušė (tikriausiai), bet jie dar nežino, kad kažkam jie gali tapti draugu, kad kažkur yra žmogus, kuris džiaugsis bet kurio iš jų meile.

Visi trys berniukai sveikučiai, spindinčiais kailiukais ir liūdnutėmis akytėmis. O tas liūdesys ir tyluma bei ramumas visiškai netinka tokiems mažyliams. Jiems reikėtų bėginėti, įsikandus laikraštį ar kovoti su šlepete pikčiausiai ją apurzgiant. Bet dabar jie ten... Laukia... Laukia vaikystės, laukia gyvenimo...

Paimkite bet kurį iš jų į savus namučius laikinai globai, išmokykite gainiotis kamuoliuką ar vartytis rudeninių lapų krūvoje. Juk tai taip smagu...

Kontaktai: 865282924, neringa@penktakoja.lt (Jonava, Kaunas)

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Alytuje rastas katinėlis: ieškome senų arba naujų šeimininkų

Atsakingų ir rūpestingų šeimininkų bei jaukių, šiltų namų ieško štai šis be galo jaukus ir meilus katinėlis. Jis buvo rastas Alytuje sužalotu kaklu. Teko rimtai gydyti, siūti žaizdą. Šeimininkai neatsiliepė, kad ir kaip norėjome juos surasti. Ieškome naujų, kurie mylės ir daugiau niekada neišduos.

Katinėlis Sniegius nori pasveikti: jam reikia jūsų pagalbos (2)

Sniegius išmestas jau seniai. Ujamas, nekenčiamas, traiškytas ir daužytas. Kurčias. Eilinis? Gal.

Katytė Zuikytė ieško namų (1)

Tai – katytė Zuikytė. Apie šią vienerius metukus turinčią katytę galiu pasakyti tik pačius švelniausius, pačius gražiausius žodžius. Tokią katytę sutiksite nedažnai.

Namų ieško katytė Runa

Makatukai dovanoja tobulo rainumo lietuvišką tigrę vardu Runa. Runa nori „įsidarbinti“ emocijų ir santykių konsultante Jūsų jaukiuose namuose. Gyvename technologijų amžiuje, todėl pristatome Runos CV.

Laibakojis katinėlis Lunis svajoja turėti tikrus namus! (1)

Iš pradžių Lunį praminėme Luna, mat dėl ilgų balerinos kojyčių ir gracingos laikysenos priminė katytę, tačiau atėjus laikui sterilizuoti, supratom, kad vis dėlto teks kastruoti (tikėkimės, kad Lunis per daug neįsižeidė). Jis vieną dieną kartu su kita buvusia „Naminukų“ globotine Smarte buvo rastas gatvėje.