Abejingumo ir žiaurumo pavyzdys: neglobojamas šuo laiku taip ir nesulaukė pagalbos

 (18)
Blizgučio širdelė sustojo tiesiog veterinaro apžiūros metu, bandėme gaivinti, bet deja... Tačiau žinau apie Blizgutį dabar – daug daugiau.
© DELFI skaitytojo nuotr.

Jo kūnas papasakojo siaubingas istorijas: užpakalinėje kūnelio dalyje rentgenas parodė 3 kulkas, senus ir savaime sugijusius kojų lūžius, pažeistą trachėją. Jis nebuvo partrenktas automobilio, tikriausiai jį sukandžiojo šuo.

Blizgučio kailis parodo, kad jis buvo ne tik daužytas, apšaudytas, bet ir per 5 gyvenimo metus gatvėje Lentvaryje nesulaukė niekieno užuojautos. Taip jis turėjo šeimininkus, kurie labiau myli butelį nei bet ką kitą šiam gyvenime. Bet norisi paklausti, o ką visų aplinkinių akys matė, kai žiūrėdavo į šitaip atrodantį šunelį?

Nenoriu moralizuoti, bet nesulaukiu tos dienos, kai mūsų visuomenė nebeleis daužyti, mėtyti ir neprižiūrėti savo augintinių. Mielieji, jiems reikia kiekvieno mūsų balso ir stiprybės, nes kai Lietuvoje yra tokia situacija, neužtektų ir 100 prieglaudų, kad galėtume pastebėti kiekvieno kaimo ir miestelio nereikalingus, skriaudžiamus ir išmestus gyvūnus.

Blizgučio garbei labai noriu išgirsti jūsų gražias istorijas apie išgelbėtas gyvybes. Galbūt jos paskatins vis daugiau žmonių abejingai nepraeiti pro tuos,kuriems reikia pagalbos?

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Gražuolė Bagira ieško ją mylėsiančių šeimininkų

Ar prisimenate filmuką Mauglis? Matyt, visi prisimename Mauglį, visi mylime jo bičiulius – juokingą Meškiną ir išmintingąją juodą panterą Bagirą. Mūsų Bagira ne iš džiunglių, ji Vilniuje, dar maža – tik 3 mėn, bet jau išmintinga, nes išgyveno visus kiemo pavojus ir buvo išgelbėta labai gero žmogaus.

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.