2 mėn. šuniukui Šukiui skubiai reikalinga globa arba namai: padėkite

 (4)
Iš kur Šūkis atsirado? Gimė Šūkis ten, kur mažų šuniukų nereikia... Jam ir jo kreminiam broliukui labai pasisekė, šeimininkai juos „paliko“, na, o kiti nukeliavo ten, iš kur negrįžtama...
© Skaitytojo nuotr.

Šeimoje, kur gimė šunyčiai, yra jų mamytė ir teta, ir du suaugę patinai. Suprantama, kad kalytės šuniukų atsiveda nuolat ir tokių Šūkio nelaimingų broliukų bei pusbroliukų, kurie nesulaukia net dviejų dienų amžiaus, kasmet būna dešimtys. Kalytes planuojame sterilizuoti.

Nesusipratimas: gavome žinią, kad Šūkiui gresia pavojus (jo kreminis brolis jau padovanotas) ir jį skubiai reikia paimti iš ten, kur jis gimė. Suskubome ieškoti globos. Ji atsirado. Deja, trumpalaikė. Moteris, kuri Šūkį priglaudė, nebegali jo laikyti ir prašo jį paimti sausio 14 d.

Įvyko nesusipratimas: buvome tikri, jog globa bus iki padovanojimo, bet kažkur kažkas kažko neišgirdo ir Šūkis nuo sausio 14 d. lieka „ant ledo“.

Esame organizacija be patalpų. Globa kelioms savaitėms mūsų organizacijoje nepraktikuojama, nes per tokį laiką paprastai gyvūnas nepasidovanoja. Negalime kažko pastumti, kažkur pririšti, prie kažko prikišti. Stacionarai šuns taip pat nepriims.

Labai prašome mums pagelbėti - rasti Šūkiui reikalingą globą. Kitą kartą paryškintom raidėm rašysime, kad globa reikalinga iki padovanojimo.

Šūkis - ne vienintelis mūsų organizacijoje, kuriam reikia globos (dar jos skubiai reikia ir Zuzu). Dažnai negalime viešinti visų aplinkybių, dėl kurių gyvūnai atsiranda mūsų organizacijoje. Bet jei jau atsiranda šuniukai, vadinasi, jiems tikrai grėsė bėda. Su šuneliais daug sudėtingiau, nes vos globėjas atsisako globoti, kyla katastrofa: rasti globą sunku, nes negali kaip katinuko įsodinti į narvą. Užsirišome milžinišką kilpą ant kaklo. Tokių klaidų stengsimės nebekartoti.

Koks yra Šūkis? Šūkis - labai energingas, judrus šuniukas. Tikras gyvsidabris! Jam maždaug 2,5 mėn., bet jau toks „kindziukas“, nemažas, greičiausiai augs didelis. Labai socialus, draugiškas, myli visus ir visada. Jam reikia dėmesio, bet moka pabūti ir pats namuose - necypia, neinkščia. Tvirtas, stiprus, žaidžia su viskuo, kas telpa į burną.

Valgo viską, maistui neišrankus. Be galo patiklus, nori bendrauti, kuo puikiausiai tiktų į šeimą su vaikais, taip pat aktyviems žmonėms. Taip pat Šūkis tiktų gyventi voljere (žinoma, tik nuo pavasario, nes dar mažiukas). Jis bus fantastiškas draugas ir būsimas sargas.

Prašome pagalbos platinant Šūkio prašymą, taip pat prašome atsiliepti galinčius priglausti Šūkį. Skubu! Dėkojame.

Susisiekti: tel.nr. +370 615 58898, +370 689 73782

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.

Kovotojas Tikis ieško tokių pačių šeimininkų

Mažylis Tikutis buvo vienas iš dviejų kačiukų, kuriam stipriai ir ilgai skaudėjo. Brolis su sese buvo išmesti nuo eismo ūžiančioje gatvėje iš važiuojančio automobilio. Sesutė Java liko nesužalota, bet štai Tikutis, rodos, gavo traumų už du... Jam buvo stipriai sužalotos abi priekinės letenėlės.