Ieškau namų

Ieškome namų labradoro retriveriui Rango (2)

2017 kovo mėn. 29 d. 16:41
Ieškome namų labradoro retriveriui Rango
DELFI skaitytojas
Bum! Gal kaip tik tu jau seniai svajoji apie štai tokį draugą namuose? Nori kažką mylėti ir gauti daug neribotos meilės atgal su kaupu? Esi rimtai apsvarstęs visus „už“ ir „prieš“? Tada, nesnausk, griebk telefoną ir skambink mums.

Tipsis ir jo žavioji uodegėlė: šuniukui reikia namų

2017 kovo mėn. 29 d. 12:29
„Gatvėse vėsus pavasaris.../ Šalnota žolė – jo patalas... Šaltas ėdalas nuo žemės.../ Oi, sunkus benamio gyvenimas...“, – tikriausiai rimuoja Tipsis. Jis – smagus, žavus šunelis, kokių 3-4 metų amžiaus, kurį laiką klaidžiojęs po Jonavą.

Blondinukė Sumi su žaviomis dėmelėmis

2017 kovo mėn. 28 d. 15:35
Blondinukė Sumi su žaviomis dėmelėmis
DELFI skaitytojas
Sumi dar tik apie 5 mėn. amžiaus, o jau buvo išmesta iš namų. Išsigandusi ir sušalusi, kartu su mama ir sesute ji buvo palikta gatvėje prie benamių gyvūnų sanitarinės tarnybos. Sumi – naminukė, meili ir miela, ilgesnio plaukučio katytė.

Kalytė Kola gali tapti nauja tavo drauge

2017 kovo mėn. 28 d. 12:04
Kalytė Kola. Foto / Gyvūnų prieglauda „Beglobis“
Foto / Gyvūnų prieglauda „Beglobis“
Šią žavią šunytę į prieglaudą atvedė žmonės iš Naujosios Vilnios parko. Šunytė lakstė be jokio antkakliuko, nėra žymėta mikroschema. Kalytė – dar jaunutė, apie 6 mėn. amžiaus, labai žaisminga draugiška su šuneliais ir su žmonėmis – taip ir taikosi lyžtelėti veidą.

Katinas Ivaška laukia naujojo šeimininko skambučio (4)

2017 kovo mėn. 27 d. 16:20
Katinas Ivaška laukia naujojo šeimininko skambučio
DELFI skaitytojas
Ivašką į globą atsivežėme iš ten, kur jis gyveno blogomis sąlygomis. Katinas su nevaikiškai rimtomis akytėmis tiesiog kantriai laukė stebuklo.

Lukis paaiškėjo esąs visiškas naminis katinas – jam reikia naujų namų

2017 kovo mėn. 27 d. 12:27
Katinėlis Lukis. Foto / VšĮ „Šlapia nosytė“
Foto / VšĮ „Šlapia nosytė“
Likimo ironija arba kaip laukinukas pasirodo esąs visiškas naminukas. Istorija Lukio tokia. Įkliuvo vaikis į gaudyklę, taip sakant, „užkibo“ dėl žuvytės kvapo. Na, įkliuvo tai įkliuvo, nors tikslas buvo kita katytė.

Padėkite katinui Voveraičiui pasveikti! (2)

2017 kovo mėn. 23 d. 16:55
Katinas Voveraitis. Foto / VšĮ „Rainiukas“
DELFI skaitytojas
Voveratis į mūsų globą pateko prieš pat Šv. Kalėdas. Jis – eilinė žmogaus neatsakingumo auka, nežinomo beširdžio ištrenkta išgyvenimui gatvėje.

Šuniukas Tutis ieško namų

2017 kovo mėn. 23 d. 10:44
Tai šuo lyg iš meksikietiško televizijos serialo nužengęs – pristatome jums Tutį!

Gyvūnų prieglaudai trūksta maisto: padėkite! (22)

2017 kovo mėn. 22 d. 15:59
Katytė. Foto / VšĮ Šlapia nosytė
Foto / VšĮ Šlapia nosytė
„Šlapianosiukai“ kreipiasi su dideliu prašymu. Baigėsi mūsų sauso maisto atsargos ir kraikas.

Ieškome namų rainiukui Jukui

2017 kovo mėn. 22 d. 11:13
Ieškome namų rainiukui Jukui
DELFI skaitytojas
Sustok tik vienai minutei, vienai minutėlei, apsidairyk, pažvelk į savo gyvenimą kitomis akimis ir pagalvok, ar nieko Tau ir Tavo gyvenimui netrūksta? Ar Tavo namuose netrūksta vaikiško smalsumo, tikro, nesuvaidinto džiaugsmo ir unikalios patirties?

Liūdna katinėlio istorija: prašoma parama gydymui (1)

2017 kovo mėn. 21 d. 11:13
Liūdna katinėlio istorija: prašoma parama gydymui
DELFI skaitytojas
Čia jau viskas. Čia paskutinis. Taip kaskart save tramdo gelbėjantys gyvūnus iš tragiškiausių situacijų. Tramdo tol, kol į sielą nepažvelgia kupinos skausmo, begęstančios gyvybės akys.

Žavioji katytė Juna ieško namų!

2017 kovo mėn. 20 d. 11:58
Žavioji katytė Juna ieško namų!
DELFI skaitytojas
Ši animacinio filmuko herojaus grožio pūkuotukė buvo rasta Naujojoje Vilnioje netoli turgelio. Kaip dažniausiai ir nutinka, naują katytę senbuvių kompanijoje pastebėjo jas šeriančios moterys.

Geriausias žmonių draugas katinas Amonas ieško šeimininkų!

2017 kovo mėn. 16 d. 10:09
Kartais įvyksta baisiai dideli nesusipratimai, o vienas iš jų – kad nuostabiausias Amonas Ra vis dar neturi savo šeimininkų! Į „Naminukų“ globą šis nuostabus katinas atkeliavo per pačius šalčius. Atėjo tiesiogine to žodžio prasme: nekviestas ir niekieno nepristatytas. Manome, kad jam paslaptį, kur bandyti belstis ir prašyti pagalbos, išdavė lauko katytės.

Pakalnutės kova su liga: katytei reikia pagalbos (5)

2017 kovo mėn. 10 d. 13:36
Pakalnutės kova su liga: katytei reikia pagalbos
DELFI skaitytojas
Vakar (kovo 9 d.) į kliniką buvo atvežta katytė iš Subačiaus g. Katytė labai nusilpusi, sveria 2 kg., mažutė ir labai kūdutė, stuburiukas „išsišokęs“, vien kauliukai ir pleiskanotas kailiukas. Katytė nei valgo, nei laka, nosytė užsikimšusi. Labai labai didelė ligonė.

Spurga ieško namų (1)

2017 kovo mėn. 10 d. 11:29
Spurga ieško namų
DELFI skaitytojas
Nuolatinių namų ieško trispalvė, sterilizuota katė Spurga.

Tina ieško namų (1)

2017 kovo mėn. 9 d. 12:51
Tina ieško namų
DELFI skaitytojas
Tina ieško namų ir gerų šeimininkų. Šuniukui – apie 10 mėn. Jis yra nedidelio ūgio ir panašus į taksą, nukirmintas ir paskiepytas, dėl sterilizacijos padėsiu.

Dovanojamas šuniukas, panašus į taksiuką (5)

2017 kovo mėn. 8 d. 15:10
Eddi ieško namų ir gerų šeimininkų. Šuniukui – apie 10 mėn. Jis yra nedidelio ūgio ir panašus į taksą, nukirmintas ir paskiepytas.

Namų ieško katinas Kamiliukas (2)

2017 kovo mėn. 7 d. 14:34
Foto / DELFI skaitytojas
DELFI skaitytojas
Kamiliukas į „Beglobio“ prieglaudą pateko iš vieno kiemo. Jis gyveno kartu su nepaprasto grožio sesute, kuri vieną dieną negrįžo... Taip Kamiliukas šiame pasaulyje liko visiškai vienas. Kol gyveno su sesutė, Kamiliukas visur buvo kartu su ja.

Persikinė katytė Dytė nori rasti namus (2)

2017 kovo mėn. 3 d. 17:29
Persikinė katytė Dytė nori rasti namus
DELFI skaitytojas
Ši katytė tapo niekam nereikalinga, kai jos šeimininkę paguldė į ligoninę. Katytė buvo iš karto atiduota į benamių gyvūnų sanitarinę tarnybą. Ieškoti jai namučių niekas nesistengė, nes visi juk labai užsiėmę, niekam nerūpi mažos širdelės skausmas. Kadangi Dytė neturėjo jokios skiepų knygelės ir greičiausiai nebuvo skiepyta, tą pačią dieną perėmėme ją į globą.

Nepaprasto grožio katytė Šeila ieško namų! (1)

2017 kovo mėn. 2 d. 15:33
Pristatome Jums Šeilą! Iš pradžių į „Naminukų“ globą sugužėjo jos keturi vaikeliai iš Lentvario, išgelbėti iš apleisto pastato rūsio, o paskui juos atkeliavo ir nuo motiniškų bėdų pavargusi jų mamytė.

Rainė Kalnietė ir paprasta jos istorija (1)

2017 kovo mėn. 1 d. 13:25
Šiai katytei – kokie 5-7 mėn. Prieš kokius porą mėnesių ji atklydo į vieną iš nuosavų kiemų Kalnų g. Jonavoje.

Bela kaip iš pasakos ieško namų

2017 kovo mėn. 1 d. 11:40
Bela kaip iš pasakos ieško namų
Foto / DELFI skaitytojas
Namų ieško Bela, apie trijų metų sniego pasaka. Skirta draugystei, žmogui, džiaugsmui. Tik jokių vištų! Ir jokių vilčių, kad tai šuo – sargas. Ji – DRAUGAS. Vaikams, suaugusiems, kaimynams, praeiviams.

Neiva – šunytė su rožine širdute ant nosytės (2)

2017 vasario mėn. 28 d. 12:18
Neiva – šunytė su rožine širdute ant nosytės
DELFI skaitytojas
Kaip šis mažas stebukliukas atsidūrė gatvėje, kodėl buvo išmesta, mes, žinoma, nesužinosime. Mažulytę, panašią į belgų aviganę, paliktą gatvėje pastebėjo žmonės, kurie ir kreipėsi pagalbos į Beglobio prieglaudą.

Žavingas mažaūgių trejetukas ieško namų! (4)

2017 vasario mėn. 27 d. 11:18
Susipažinkite su pačia žaviausia mažylių trijule – šviesiaplauke Dore, juodaplaukė garbanota Magi ir trumpaplaukiu juodu Jagu!

Ieškome namų arba globos Luksnėnuose rastam šuneliui (3)

2017 vasario mėn. 24 d. 12:14
Šis trumpauodegis šuniukas lapiukas atsirado Luksnėnų (Alytaus r.) soduose. Gal pasiklydo, bet paprastai ten atsikratoma augintiniais...

Trys maži Pilvūzai ieško namų (1)

2017 vasario mėn. 23 d. 15:31
Trys mieli Pilvūziukai ieško namų. Juodai rudas berniukas, rudos – mergytės. Šuneliai nublusinti, nukirminti, apie 3 mėnesių amžiaus, draugiški bei žaismingi. Vasario 11 d. jie buvo paskiepyti. Bus nedidelio arba vidutinio dydžio.

Namų ieško mielas rainiukas Brolis

2017 vasario mėn. 23 d. 11:10
Namų ieško fantastiškas katinėlis Brolis Antrasis. Katinėlis, nors ir yra gimęs lauke, yra jaukus, draugiškas su kitais gyvūnais ir labai myli žmones. Jaunutis, kastruotas, skiepytas, sveikas, švarus ir meilus Brolis Antrasis laukia namučių.

Ieškomi namai žmogaus išduotam Pūkiui

2017 vasario mėn. 22 d. 11:41
Ieškomi namai žmogaus išduotam Pūkiui
DELFI skaitytojas
Kuo toliau, tuo mažiau gyvūnų globėjus stebina įvairios gyvūnų atsisakymo priežastys, staiga netikėtai atsiradusios alergijos, neplanuotas išvykimas į užsienį „čia ir dabar“ (ten gi tikrai negalima pasiimti gyvūno!), „nesutapusios auros“ ar tiesiog gyvūno palikimas prie prieglaudos durų.

Pupsė nori tapti jūsų šeimos dalimi (1)

2017 vasario mėn. 21 d. 11:10
Pradžia buvo tokia: viename iš Jonavos kiemų, tarp kažkokių neaiškios paskirties statybinių – buitinių atliekų krūvos kalytė atsivedė šunyčių. Kasdieniška, bet vis tiek labai skaudi istorija. Teko šeimyną iškrapštyti iš tų vietų.

Alytuje rastas katinėlis: ieškome senų arba naujų šeimininkų (1)

2017 vasario mėn. 20 d. 14:55
Atsakingų ir rūpestingų šeimininkų bei jaukių, šiltų namų ieško štai šis be galo jaukus ir meilus katinėlis. Jis buvo rastas Alytuje sužalotu kaklu. Teko rimtai gydyti, siūti žaizdą. Šeimininkai neatsiliepė, kad ir kaip norėjome juos surasti. Ieškome naujų, kurie mylės ir daugiau niekada neišduos.