Ieškau namų

Ieškomi namai arba laikina globa katinėliui Alytuje (1)

2016 gruodžio mėn. 8 d. 14:07
Ieškoma globa arba namai. Katinukas atsirado prie daugiabučio lapkričio viduryje.

Šeimininkams kalytė nereikalinga, ieškomi nauji namai (4)

2016 gruodžio mėn. 8 d. 11:38
Šeimininkams kalytė nereikalinga, ieškomi nauji namai
DELFI skaitytojo nuotr.
Esu Džiulė, gyvenu vienoje Vilniaus sodų bendrijoje, man vos daugiau nei dveji. Pirmuosius metus pragyvenau po atviru dangumi, pririšta prie trumpos grandinės, atvedžiau kelias vadas mažylių, kuriuos šeimininkai kažkur pradangino. Tiesa, mane nuolat lydėjo troškulys ir alkis, vargu, ar būčiau sugebėjusi juos užauginti...

Gražuolė baltakailė Snaigė ieško namų!

2016 gruodžio mėn. 7 d. 17:52
Žiūriu į Snaigę ir niekaip negaliu suprasti, kodėl iki šiol jos niekas nepasigedo, niekas neieškojo, niekam jos nereikėjo!? Žmonės, auuuu, kur Jūsų akys, kur Jūsų širdys? Negi ištirpo kartu su pirmuoju lapkričio sniegu? Nenorit, tai ir nereikia, ieškosime šiai švelniakailei naujų, rūpestingesnių nei prieš tai buvę, šeimininkų.

Žaismingasis Fabricijus ieško namų (1)

2016 gruodžio mėn. 7 d. 10:51
Žaismingasis Fabricijus ieško namų
DELFI skaitytojo nuotr.
Jaunas ir žavus katinas Fabricijus (3–6 mėnesių) ieško nuolatinės gyvenamosios vietos ir gerų, rūpestingų šeimininkų.

Namų ieško Unė ir Munė

2016 gruodžio mėn. 6 d. 15:37
Ieškote draugo su keturiomis kojomis? Norite ir galite gyvūnui sukurti ateitį? Štai šios dvi mažos, mielos katytės burbulytės jau dairosi namučių. Kas, kad mažytės, bet su didelėmis širdutėmis. Kas kad dar žiopliukės, bet žmogaus joms labai labai reikia.

Liga katytei smogė be pasigailėjimo: reikia pagalbos (3)

2016 gruodžio mėn. 6 d. 12:25
Liga katytei smogė be pasigailėjimo: reikia pagalbos
DELFI montažas
Vieną dieną esi sveikas, laimingas ir nė nemanai, kad jau rytoj liga taip smogs, kad atgulsi į ligos patalą ir nežinai, ar iš jo pakilsi... Taip nutiko gražuolei Margutei Margo. Dar išvakarėse ji žaidė kartu su kitais kačiukais, valgė ir murkdama glaustėsi. O kitą rytą gulėjo nebepajudėdama iš vietos visiškai nusilpusi.

Vilniuje dingo katinėlis (2)

2016 gruodžio mėn. 5 d. 10:22
Vilniuje dingo katinėlis
DELFI skaitytojo nuotr.
Gruodžio 4 d. po pietų iš Labdarių gatvės 6-ojo namo kiemo dingo juodai baltas katinas Žirnis.

Jonavoje dingo kokerspanielė (3)

2016 gruodžio mėn. 2 d. 11:44
Jonavoje dingo kokerspanielė
DELFI skaitytojo nuotr.
Lapkričio 23 d. apie 22 val. Jonavoje, S/B „Draugystė“ dingo 9 metų juoda anglų kokerspanielė Gledutė. Tai – nebe jaunas šunelis ir jai reikalinga ypatinga priežiūra. Tai šuo, kuriuo reikia rūpintis, kurį reikia apžiūrėt kasdien.

Kauniečiai, padėkime Kalėdų elniukei grįžti namo!

2016 gruodžio mėn. 1 d. 12:02
Kauniečiai, padėkime Kalėdų elniukei grįžti namo!
DELFI skaitytojo nuotr.
Jau trečia para, kai iš kiemo, išsigandusi kaimyno fejerverkų, pabėgo ir negrįžta namo mažoji taksiukė Nova... Ir ji nėra tas šuo, kuris maištautų dingdamas iš namų: mūsų augintinė labai nedrąsi, nuolat prisiglaudžia ir užmiega šeimininkams ant rankų.

Kalėdų stebuklas Luiza ieško namų

2016 gruodžio mėn. 1 d. 10:17
Dovanojama katytė Luiza (4-5 mėn.). Luizai prireikė net 1,5 mėn, kad pripažintų žmogų ir mėgautųsi jo buvimu šalia. Ji buvo rasta Šeškinėje prie kioskų, kur laukinė katė vis atveda kačiukų.

Dovanojamas ilgaplaukis katinas

2016 lapkričio mėn. 30 d. 16:10
Dovanojamas ilgaplaukis katinas
DELFI skaitytojo nuotr.
Dovanojamas labai gražus 4 mėnesių ilgaplaukis, ryškiaspalvis kastruotas katinėlis.

Vilniuje dingo rudas taksas Figaro

2016 lapkričio mėn. 30 d. 13:34
Vilniuje dingo rudas taksas Figaro
DELFI skaitytojo nuotr.
Lapkričio 22 d. Vilniuje, Liepkalnio g.-Rasų g. rajone dingo rudos spalvos šuo taksas, vardas Figaro.

Maži šuniukai ieško namų

2016 lapkričio mėn. 30 d. 11:16
Maži šuniukai ieško namų
DELFI skaitytojo nuotr.
Šiltų namų ir rūpestingų bei atsakingų šeimininkų ieško šie mieli ir pūkuoti šuniukai. Jų mamytė priklydo į įmonės teritoriją rugpjūčio mėnesį. Atbėgo išsigandusi, sumušta, su nutrūkusia grandine ant kaklo.

Ypatinga katytė Mira ieško ypatingų namučių (2)

2016 lapkričio mėn. 29 d. 13:37
Mira
DELFI skaitytojo nuotr.
Mira buvo išgelbėta iš gatvės, kur mažylė tiesiog gulėjo sušalusi, beveik nejudėdama. Šaltis ir virusai padarė savo darbą, mažylė neteko vienos akytės.

Anta Vienaakė: ieškome namų

2016 lapkričio mėn. 29 d. 10:13
Vienaakis įvedus į „Google“ gali būti Vilkas latvių poeto knygoj, Senelis, prisiglaudęs prie sienelės, apšviečiantis visus, – mįslėje su atsakymu „žiburys“, patrakėlis piratas pasakoj. Bet šį kartą tai – katė. Nuostabi katė viena didele akimi. Tokia didele, kad atrodo antros net netrūksta.

Juodasis Špokutis ieško namučių

2016 lapkričio mėn. 25 d. 18:16
Juodasis Špokutis ieško namučių
DELFI skaitytojo nuotr.
Kačiukas Špokutis pateko į sanitarinę tarnybą po to, kai kažkas jį įmetė į šulinį. Be galo išsigandusį, 3,5 mėn. amžiaus katiniuką perėmėme į savo globą.

Katinėlis, kuris gyvena laiptinėje (5)

2016 lapkričio mėn. 25 d. 13:38
Katinėlis, kuris gyvena laiptinėje
DELFI skaitytojo nuotr.
Ne, katinėlis tikrai ne benamis, jis turi ir namus, turi ir šeimininkus. Sakytum, savo „mylimam“ augintiniui šeimininkai nori viso ko geriausio. Tik keista, kad jiems atrodo, kad katinėliui geriausia gyventi laiptinėje. Gi tiek daug erdvės, gali pasirinkti prie kurių durų pasiprašyti maistelio, ant kurio kilimėlio pamiegoti. Žinoma, čia ironija, sarkazmas, juokas pro ašaras...

Milė iš Ruklos miškų ieško šeimininkų (2)

2016 lapkričio mėn. 25 d. 11:37
Patamsėje eidami namo iš mokyklos vaikai rado mažutėlę kalytę. Geros vaikiškos širdelės greitai ėmėsi veiksmų. Mažytė šunytė nunešta į parduotuvę ir pardavėjų paprašyta pamaitinti, o patys vaikai pasileido per Ruklą ieškoti gyvūnus mylinčios tetos. Žinoma, kad rado, nes žinojo, kur ieškoti.

„Šlapia nosytė“ prašo išpildyti kalėdinę kačiukų svajonę (6)

2016 lapkričio mėn. 24 d. 11:03
„Šlapia nosytė“ prašo išpildyti kalėdinę kačiukų svajonę
DELFI skaitytojo nuotr.
Padėkite išsipildyti svajonei! Jau visai ne už kalnų Šv. Kalėdos. Artėja metas, kai visi norėsime dalintis gerumu, šiluma, meile, dovanomis.

Prašome pagalbos kačiukų gydymui ir ieškome jiems namų (4)

2016 lapkričio mėn. 21 d. 16:41
Jeigu nuskandinsi laikrodį, laikas tikrai nenuskęs, ir nieko jau nebepadarysi, kad jį sugrąžintum atgal. Deja, deja, šioje situacijoje labai pavėluota. Per vėlai sužinota apie mažylius, kurių akeles glemžiasi sunki liga. Kačiukai keturi, ir, jeigu įvyks stebuklas, bus sveikos tik keturios akytės.

Alisa laiko nebeturi: jai ieškomi namai (1)

2016 lapkričio mėn. 21 d. 12:11
Alisa metama iš namų antrą kartą per savo neilgą gyvenimą. Pirmą kartą vėlų rudenį ji buvo išmesta kartu su mamyte. Tada jos drebančios ir išsigandusios pagailėjo gera garbaus amžiaus moteris, priglaudė pas save. Alisos mamytė neišgyveno kieme, žmonės ją rado mirtinai sušalusią.

Katės dydžio Mamulė ieško namų (3)

2016 lapkričio mėn. 21 d. 10:05
Prieš jus - mažutė, vos katės dydžio, jaunutė, maždaug 2,5 metukų amžiaus, labai linksma, žaisminga, švelni, žmogaus glostymus ir mylavimus mėgstanti Mamulė.

Mažoji Špulka: padėkite pasveikti (3)

2016 lapkričio mėn. 18 d. 14:52
Mažoji Špulka: padėkite pasveikti
DELFI skaitytojo nuotr.
Prieš kelias dienas neabejinga moteris kreipėsi pagalbos, nes lauke rado mažą kačiuką su nukirsta uodega. Katinėlis buvo pasimetęs, išbadėjęs. Kraujuojantis. Buvo aišku, kad laukti negalima. Neabejingų žmonių dėka kačiukas buvo operatyviai nuvežtas į kliniką. Ačiū jiems!

Mielas ir pūkuotas šešetas ieško namų (1)

2016 lapkričio mėn. 18 d. 11:00
Šiltų namų ir rūpestingų bei atsakingų šeimininkų ieško miela ir pūkuota šešeriukė. Jų mamytė priklydo į įmonės teritoriją rugpjūčio mėnesį. Atbėgo išsigandusi, sumušta, su nutrūkusia grandine ant kaklo.

Dovanojama mažytė daili katytė (3)

2016 lapkričio mėn. 16 d. 15:02
Dovanojama mažytė daili katytė
DELFI skaitytojo nuotr.
Dovanojama mažutė katytė. Visa juoda, pėdutės ir nosytė – taip pat. Katytė labai judri, žaisminga, smalsi, mėgsta žmogaus draugiją.

Viršuliškėse rastas katinėlis (6)

2016 lapkričio mėn. 16 d. 11:29
Šis katinėlis buvo rastas vėlų lapkričio 10 d. vakarą, Viršuliškėse, Justiniškių g. Mažylis klykė po daugiabučio balkonu.

Smaragdas ieško namų (1)

2016 lapkričio mėn. 15 d. 15:32
Štai Smaragdas! Kodėl toks vardas? Todėl, kad katinas – smaragdo žalumo akimis. Pavojingai gražiomis akimis, nes kai tik pasižiūri į tas akis, viskas, negali atitraukti žvilgsnio, tos akys užburia, užhipnotizuoja ir įtraukia.

Žavūs ir pūkuoti mažyliai ieško namų (2)

2016 lapkričio mėn. 15 d. 10:30
Pas garbingo amžiaus moterį, gyvenančią su sūnumi, priklydo katytė. Žmonės gyvūnėlio pagailėjo, priglaudė, už tai ji juos apdovanojo – liepos pabaigoje atsivedė keturis gražius kačiukus. Viena katytė jau rado namus, trys dar vis gyvena su kate mama, kuri jau sterilizuota.

Juodas katinėlis, kuriam jau laikas namo (2)

2016 lapkričio mėn. 14 d. 17:58
Šis mielas juodakailis, kiek šokoladinio atspalvio katinėlis – kokių 2,5 – 3 mėn. amžiaus. Kaip tik tokio, kai galima keliauti į savus naujus namus.

Katytė Spa: tas apgaulingas kailio rainumas...

2016 lapkričio mėn. 14 d. 14:15
Katytė Spa: tas apgaulingas kailio rainumas...
DELFI skaitytojo nuotr.
Ar gali būti kas gražiau už tą kontrastų žaismą, kai laukinį žvėriuką primenantys kailio dryžiai nugula ant švelnaus jaukaus naminuko kūnelio? Geltonakė, laukinį tigriuką primenanti Spa iš tikrųjų – pati mieliausia, pati jaukiausia naminė katytė.