Netikėčiausi aukštos klasės viešbučių lankytojų įgeidžiai

 (1)
Svečiai Kvinslendo penkių žvaigždučių viešbučiuose gali neriboti savo poreikių. Auksinėje pakrantėje, Australijos turizmo sostinėje su kone tuzinu penkių žvaigždučių viešbučių, viešbučių durininkai ir vadybininkai buvo išsiųsti ieškoti alpakų besilankančiai karališkajai šeimai, transportuoti įsimylėjėlius sraigtasparniu į tolimas vietas vakarienei prie žvakių ir netgi parduoti prabangius sportinius automobilius.
Netikėčiausi aukštos klasės viešbučių lankytojų įgeidžiai
© Shutterstock nuotr.

Auksinės pakrantės turizmo atstovas Benas Pole teigė, kad šie pageidavimai ir viešbučio personalo noras juos išpildyti buvo svarbus veiksnys pritraukiant lankytojus bei paskatinant juos vėliau sugrįžti.

„Tai parodo, kad mes pasiryžę daug kam, jog padėtume žmonėms mėgautis viešnage, - sakė jis. - Ir jei galime patenkinti tuos pageidavimus, tuomet svečiai išvyksta patenkinti ir tai gerai verslui. Tokio lygio serviso kitose vietose negautumėte. Tai dalykas, padedantis mums išsiskirti.“

Dalnielis Gschwindas iš Kvinslendo turizmo industrijos tarybos teigė, kad svečiams, panorusiems apsilankyti Australijoje, tenka įveikti didžiulį atstumą, taigi ir viešbučiams reikia dėl jų pasistengti.

„Kadangi į Australiją patekti ne taip ir lengva, atstumo ir laiko atžvilgiu, mes norime užtikrinti, kad būtų patenkinti visi atvykusių svečių poreikiai, - sakė jis. - Svečiai turi labai aukštų ir labai asmeninių reikalavimų, ko jie nori savo atostogoms, ir tie reikalavimai pastaruoju metu žymiai padidėjo. Štai čia viešbučiams ir reikia pasistengti“.

Anoniminėje Auksinio kranto turizmo apklausoje penkių žvaigždučių viešbučiai išdėstė kai kuriuos beprotiškiausius praėjusių metų svečių reikalavimus.

Karališkoji šeima iš Vidurinių rytų pageidavo, kad jiems būtų nupirktos alpakos, o kito viešbučio personalas išsinėrė iš kailio, kad du įsimylėjėliai ilgam atsimintų romantišką vakarienę - juos nuskraidino sraigtasparniu į atokią vietą, kur jau laukė asmeninis virėjas ir ispanas gitaristas.

Tarp kitų pagarsėjusių pageidavimų - apsukruolis, kuris paprašė skirtingų kambarių skirtinguose aukštuose savo žmonai bei meilužei.

Kitas viešbutis turėjo surengti paskutinės minutės čarterinį skrydį į Malaiziją visai Argentinos polo komandai, o vienas pritrenktas viešbučio personalo narys buvo įpareigotas parduoti svečio prabangų sportinį automobilį po to, kai pastarasis turėjo netikėtai palikti šalį.

Svečiai taip pat pageidavo surasti jiems kengūrų pasijodinėjimui ir skirtingos spalvos jūros vandens butelių, taip pat suorganizuoti romantišką vakarienę su sraigtasparniu, asmeniniu padavėju ir ispanų gitaristu atokioje vietelėje.

Keli viešbučio darbuotojai tapo vyriausi pabroliu ir pamerge, kai viena pora nusprendė atnaujinti savo vestuvinius įžadus. O vienas romantikas paprašė viešbučio personalo vilkėti marškinėlius, ant kurių buvo užrašytas pasiūlymas tekėti.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Naujienos

Mokinių rudens atostogos: nuo Rygos cirko pasirodymų iki nuotykių vaiduoklių namuose

Mokinių atostogos – puikus laikas ne tik atsipūsti nuo mokslų, bet ir pasisemti įspūdžių bei gerų emocijų. O kad jos nepraslinktų beprasmiškai kiūtant prie kompiuterio ar televizoriaus, leiskitės su vaikais kad ir į trumpą kelionę. Pažintis su gyvūnais legendiniame Rygos Cirke ar prisilietimas prie mokslo Budapešto Mokslo stebuklų centre – mokiniai tikrai turės ką papasakoti draugams po atostogų, sakoma pranešime spaudai.

Nustatyta, kokioje šalyje jauni žmonės gyvena geriausiai (3)

Naujame tyrime buvo atskleista, kuriose pasaulio šalyse 15-29 metų amžiaus jauni žmonės gyvena gyvena geriausiai.

Keliautojų ligos: ką reiškia, kai lėktuve ima skaudėti ausis ar akis? (6)

Ar kada nors keliaujant lėktuvu yra ėmę skaudėti ausis? O diegę akis? Aerootitas (stiprus skausmas ausyse) bei aerosinusitas (diegimas prienosiniuose ančiuose) priskiriami keliautojų ligų sąrašui. Ką žinote apie šias ligas?

Į vieną pavojingiausių pasaulio viršūnių įkopęs S. Damulevičius: nuolat kovojau su savimi (6)

Saulius Damulevičius – vienas žymiausių Lietuvos alpinistų. Jam neseniai pavyko įveikti vieną pavojingiausių pasaulio viršūnių – 8163 m aukščio Manaslu („Dvasios“) kalną, esantį Nepale, Himalajų kalnų grandinėje.

3 patarimai, kaip sutaupyti laiko oro uoste

Nors nuolat keliaujantys jau žino visas oro uostų patikros taisykles, visgi rečiau išvykstantiems ar itin skubantiems pakilią kelionės nuotaiką oro uoste dažnai aptemdo sugaišintas laikas prie aviacijos saugumo patikros. Tačiau nemalonių situacijų galima išvengti, tereikia žinoti kelis patarimus, kurie padės sutaupyti laiko oro uoste.

Mongolija susižavėjęs keliautojas: nustebino, kad gyvuliai stepėse suvarinėjami motociklais

Anot kai kurių kelionių entuziastų, Mongolija – tai kiekvieno keliautojo svajonių šalis. Remiantis stereotipais, tai kraštas, kuriame žmonės gyvena jurtose, užsiima klajokline gyvulininkyste, didžiuojasi unikaliu gerkliniu dainavimu ir šamanizmu. Kaip yra iš tiesų?

Motociklininkų pora išvyko į kelionę aplink pasaulį (7)

Šį šeštadienį Vilniuje motociklininkų kolona į kelionę aplink pasaulį griausmingai išlydėjo du savo bendruomenės narius – Astą Dovydėnaitę ir Liną Mockevičių. Motociklininkų pora per artimiausius dvejus metus ketina aplankyti 5 pasaulio žemynus, įveikti daugiau kaip 60 tūkst. km atstumą ir tapti pirmaisiais lietuviais, kurie motociklais apkeliaus aplink Žemės rutulį, sakoma pranešime spaudai.

Stebuklinga Uzbekija: Šilko kelio egzotika ir sovietmečio pėdsakai (6)

Stulbinamų vaizdų pilna Uzbekija – bene pati įdomiausia Vidurio Azijos šalis. Bent jau taip mano apie 80 šalių spėjęs aplankyti keliautojas Augustinas Žemaitis, neseniai viešėjęs šiame Azijos egzotikos ir sovietmečio pėdsakų kupiname krašte.

9 gudrybės keliautojams – tiesiai iš stiuardesių lūpų (27)

Skrydžių palydovams kelionės yra lyg antra prigimtis, tad kas galėtų duoti geresnius kelionės patarimus, negu jų ekspertai?

Dalykinio bendravimo su užsieniečiais etiketas: kaip nesuklysti? (13)

Natūralu, kad net bendraujant su artimiausiais kolegomis, kartais nesusikalbame ir kyla įvairių nesusipratimų. Tačiau dirbant globaliose komandose, itin dažnai tenka susidurti ir su kitų kultūrų atstovais, kuriems priimtinos kitokios dalykinio bendravimo subtilybės nei mums įprasta. Tad ką reiktų žinoti prieš vykstant į susitikimą su kitos šalies atstovu, kad derybos baigtųsi sėkmingai?

25 britiškos frazės, kurių likęs pasaulis nesupranta (37)

Konservatoriškoji Jungtinė Karalystė pasižymi sava išskirtine tvarka, kuri užsieniečiui kartais gali atrodyti kiek nelogiška. Kalba - vienas iš šių dalykų. Pateikiame britiškas frazes, kurias, ko gero, supranta tik patys britai. Perspėjimas - sąraše yra ir keiksmažodžių.

Čekija kviečia į vyno šventę

Lapkričio 11-ąją, 11:11 val. Šv. Martyno dieną Čekijoje bus tradiciškai atkemšami šiemečio derliaus vyno buteliai.

11 vaiduoklių apsėstų pastatų Londone

Londonas – senas miestas su spalvinga istorija, tad visai nenuostabu, kad jis apipintas vaiduoklių istorijomis. Tikinama, kad vaidenasi čia visur – nuo karalių rezidencijų, parkų ir viešbučių, iki vietinių pub’ų.

Įspūdžių žemėlapis susiruošusiems į Fuerteventūrą: ką pamatyti, ką patirti, ko paragauti (8)

Nors dėl saulėto klimato ištisus metus ir pakrantes šiaušiančio vėjo daugeliui Fuerteventūra siejasi su vandens sportu ir paplūdimio malonumais, vis dėlto tai – tik kelios iš saloje aktyviai kultivuojamų pramogų. Prieš 20 mln. metų susiformavusi seniausia vulkaninės kilmės Kanarų sala garsėja įspūdingu Marso paviršių primenančiu kraštovaizdžiu bei autentiškomis tradicijomis ir kultūra, išlikusiomis dar nuo pirmųjų salos gyventojų laikų, sakoma pranešime spaudai.

Populiariausios lietuvių kelionių kryptys Europoje (2)

Kelionės – vienas mėgstamiausių daugumos gyventojų hobių. Paprastai jos asocijuojasi su atostogomis, poilsiu ir naujais potyriais. Drauge, tai neišvengiama vykstant į darbines komandiruotes ar keliaujant susitikti su seniai matytais artimaisiais bei draugais. Tačiau nesvarbu, kur ir kodėl ketinate vykti – visuomet tenka pasirinkti keliavimo būdą.