Naujieji metai kruiziniame laive – dar gali suspėti!

 (3)
Nors Naujųjų metų šventei nenumaldomai artėjant, lieka vis mažiau tų, kurie dėl konkrečios artėjančių metų sutikimo vietos dar nėra apsisprendę, atidedančiųjų viską paskutinei minutei galvos skausmas tik didėja.
Carnival Spirit kruizinis laivas Sidnėjaus įlankoje
Carnival Spirit kruizinis laivas Sidnėjaus įlankoje
© Reuters/Scanpix

Laimei, kažką pakankamai įspūdingo galima sugalvoti netgi lemtingąją akimirką, kai jau atrodo, kad Naujuosius sutikti teks tradiciškai – namuose, tokių pat apsispręsti nespėjusių draugų rate arba gimtojo miesto klube, į kurio rengiamą naujametinį vakarėlį net išankstinių bilietų nusipirkti nespėjai.

Paskutinių akimirkų pasirinkimai, niekada nebandžiusiems ir jau patyrusiems Naujųjų metų sutiktuvių kruiziniame laive džiaugsmą – lietuviui baliavotojui atrinkti variantai, kuriuos pasirinkti šiandien dar galite spėti.

1. Ryga - Stokholmas – Ryga (gruodžio 31 d. – sausio 1 d. apie 40 val.)

Kruizas M/S „Romantika“ laivu, maistas ir gėrimai įskaičiuoti – kajutės kaina nuo 1145 Lt. Variantas, puikiai suderinti taupančiųjų poreikius ir prašmatnumą, kurio bet kuris tikisi iš naujametinės šventės. Naujųjų išvakarėse laivo svečių laukia švediškas stalas, o vakarui įsibėgėjant, šventė žada tapti itin prašmatnia. Speciali renginio programa taip pat paruošta iš anksto. Variantas pakankamai patogus, atsižvelgiant į tai, kad šią kelionę galite užsisakyti praktiškai bet kurioje lietuviškoje agentūroje.

2. Talinas – Helsinkis – Stokholmas – Ryga (Gruodžio 29 d. – sausio 1 d. penkių dienų kelionė)

Viena kelionė, keturios sostinės. Tai – ir pasiplaukiojimas po Baltijos jūrą, ir originalus Naujųjų metų sutikimas, ir pažintinė pramoga, kadangi išvykos metu organizuojamos po kiekvieną iš aplankytų miestų. Kaina – nuo 850 Lt. Už maždaug 260 Lt vertės naujametinį paketą tektų primokėti atskirai.

3. Kanarų kruizas (gruodžio 27 d. – sausio 4 d.)

Užsisakius bilietus į šią kelionę, iš Vilniaus (su persėdimu Londone) būsite nuskraidinti į Las Palmas, iš kur leisitės kelionėn kruiziniu laivu iki pat Maroko krantų. Išskirtinė prabanga tiems, kurie artimiausiai kelionei yra nusimatę šiek tiek išlaidų, kadangi bendros išvykos kainos „dugnas“ šiuo atveju siekia 5407 Lt asmeniui – ir tik tam, kuris keliaus ne vienas, o su šeima.

4. Kruizas Viduržemio jūra (gruodžio 26 d. – sausio 8 d.)

Pasižvalgę po užsienio kelionių organizatorių pasiūlymus, galime rasti ir dar geresnių variantų – bent jau išsikėlę atitinkamus kainos ir kokybės santykio kriterijus. Dvi savaitės daug švelnesniu (ir, be abejo, šiltesniu) už lietuviškąjį klimatą šiuo metu laiku patrauklioje viduržemio jūroje už 2400 Lt žmogui – kodėl ne?

Žinoma, prie bendros kelionės kainos reikėtų pridėti ir skrydžio į vieną iš netoli didesnių Italijos prieplaukų esančio oro uosto kainą, tačiau čia į pagalbą mums ateina vietomis dar pakankamai „tolerantiški“ žemų kainų avialinijų įkainiai, tad įdėjus į kelionės planavimą šiek tiek savarankiškumo, galima ir neblogai sutaupyti, ir galbūt patirti kažką sezoniškai išskirtinio.

5. Karibų kruizas (gruodžio 27 d. sausio 9 d.)

Bene drąsiausias iš įmanomų naujametinio pabėgimo scenarijų, kuriuos dar galite spėti suplanuoti. Nors kainos nemažos ir čia, vėlgi, savarankiško planavimo dėka galite pakliūti į vieną iš Karibų jūros baseine kursuojančių kruizinių laivų už kainą žemesnę, nei lietuviškųjų kelionių agentūrų suplanuotas Kanarų kruizas – netgi, jeigu sugalvosite pakeliauti vienas. Orientacinė kaina – nuo 4800 Lt.

www.perpasauli.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Naujienos

3 patarimai, kaip sutaupyti laiko oro uoste

Nors nuolat keliaujantys jau žino visas oro uostų patikros taisykles, visgi rečiau išvykstantiems ar itin skubantiems pakilią kelionės nuotaiką oro uoste dažnai aptemdo sugaišintas laikas prie aviacijos saugumo patikros. Tačiau nemalonių situacijų galima išvengti, tereikia žinoti kelis patarimus, kurie padės sutaupyti laiko oro uoste.

Mongolija susižavėjęs keliautojas: nustebino, kad gyvuliai stepėse suvarinėjami motociklais

Anot kai kurių kelionių entuziastų, Mongolija – tai kiekvieno keliautojo svajonių šalis. Remiantis stereotipais, tai kraštas, kuriame žmonės gyvena jurtose, užsiima klajokline gyvulininkyste, didžiuojasi unikaliu gerkliniu dainavimu ir šamanizmu. Kaip yra iš tiesų?

Motociklininkų pora išvyko į kelionę aplink pasaulį (7)

Šį šeštadienį Vilniuje motociklininkų kolona į kelionę aplink pasaulį griausmingai išlydėjo du savo bendruomenės narius – Astą Dovydėnaitę ir Liną Mockevičių. Motociklininkų pora per artimiausius dvejus metus ketina aplankyti 5 pasaulio žemynus, įveikti daugiau kaip 60 tūkst. km atstumą ir tapti pirmaisiais lietuviais, kurie motociklais apkeliaus aplink Žemės rutulį, sakoma pranešime spaudai.

Stebuklinga Uzbekija: Šilko kelio egzotika ir sovietmečio pėdsakai (6)

Stulbinamų vaizdų pilna Uzbekija – bene pati įdomiausia Vidurio Azijos šalis. Bent jau taip mano apie 80 šalių spėjęs aplankyti keliautojas Augustinas Žemaitis, neseniai viešėjęs šiame Azijos egzotikos ir sovietmečio pėdsakų kupiname krašte.

9 gudrybės keliautojams – tiesiai iš stiuardesių lūpų (27)

Skrydžių palydovams kelionės yra lyg antra prigimtis, tad kas galėtų duoti geresnius kelionės patarimus, negu jų ekspertai?

Dalykinio bendravimo su užsieniečiais etiketas: kaip nesuklysti? (12)

Natūralu, kad net bendraujant su artimiausiais kolegomis, kartais nesusikalbame ir kyla įvairių nesusipratimų. Tačiau dirbant globaliose komandose, itin dažnai tenka susidurti ir su kitų kultūrų atstovais, kuriems priimtinos kitokios dalykinio bendravimo subtilybės nei mums įprasta. Tad ką reiktų žinoti prieš vykstant į susitikimą su kitos šalies atstovu, kad derybos baigtųsi sėkmingai?

25 britiškos frazės, kurių likęs pasaulis nesupranta (37)

Konservatoriškoji Jungtinė Karalystė pasižymi sava išskirtine tvarka, kuri užsieniečiui kartais gali atrodyti kiek nelogiška. Kalba - vienas iš šių dalykų. Pateikiame britiškas frazes, kurias, ko gero, supranta tik patys britai. Perspėjimas - sąraše yra ir keiksmažodžių.

Čekija kviečia į vyno šventę

Lapkričio 11-ąją, 11:11 val. Šv. Martyno dieną Čekijoje bus tradiciškai atkemšami šiemečio derliaus vyno buteliai.

11 vaiduoklių apsėstų pastatų Londone

Londonas – senas miestas su spalvinga istorija, tad visai nenuostabu, kad jis apipintas vaiduoklių istorijomis. Tikinama, kad vaidenasi čia visur – nuo karalių rezidencijų, parkų ir viešbučių, iki vietinių pub’ų.

Įspūdžių žemėlapis susiruošusiems į Fuerteventūrą: ką pamatyti, ką patirti, ko paragauti (8)

Nors dėl saulėto klimato ištisus metus ir pakrantes šiaušiančio vėjo daugeliui Fuerteventūra siejasi su vandens sportu ir paplūdimio malonumais, vis dėlto tai – tik kelios iš saloje aktyviai kultivuojamų pramogų. Prieš 20 mln. metų susiformavusi seniausia vulkaninės kilmės Kanarų sala garsėja įspūdingu Marso paviršių primenančiu kraštovaizdžiu bei autentiškomis tradicijomis ir kultūra, išlikusiomis dar nuo pirmųjų salos gyventojų laikų, sakoma pranešime spaudai.

Populiariausios lietuvių kelionių kryptys Europoje (2)

Kelionės – vienas mėgstamiausių daugumos gyventojų hobių. Paprastai jos asocijuojasi su atostogomis, poilsiu ir naujais potyriais. Drauge, tai neišvengiama vykstant į darbines komandiruotes ar keliaujant susitikti su seniai matytais artimaisiais bei draugais. Tačiau nesvarbu, kur ir kodėl ketinate vykti – visuomet tenka pasirinkti keliavimo būdą.

Pamatė kitokią Norvegiją (3)

Šiemet į neįprastą kelionę išsiruošė fizikas Mindaugas Sarpis, kuris su komanda keliavo į vieną iš rečiausiai apgyvendintų vietų Europoje – Norvegijos šiaurę.

Šiaurės pašvaistė Reikjavike valandai pakeitė gatvių apšvietimą (2)

Reikjavike valandai išjungtas gatvių apšvietimas, kad Islandijos gyventojai galėtų ryškiau matyti šiaurės pašvaistės švytėjimą.

Vestuvės Italijoje: įspūdinga gamta, gardus maistas ir geras oras

Lietuvoje šiuo metų laiku vestuvių sezonas baigiasi, tuo tarpu Italijoje jis tik prasideda. Vestuvių planuotoja Olga Raškauskienė leidžia pirmąsias savaites Italijos pietuose.

Top 5: prabangiausi Las Vegaso viešbučių apartamentai (1)

Įsivaizduokite, kad nuvykę savaitgaliui į Las Vegasą galite apsistoti bet kuriame viešbutyje. Kad ir pačiuose brangiausiuose apartamentuose!