Geriausios kelionių kryptys vienos nakties nuotykių megėjams

 (8)
Palmės, sudedama kėdė, saulėje nudegusi nosis, kokteilis, glaudės. Šiame atostogų atributų sąraše aiškiai trūksta sekso, ar ne?
Geriausios kelionių kryptys vienos nakties nuotykių megėjams
© Shutterstock nuotr.

Jamaika, Hedonism Resort

Vienas iš sekso turizmo pasaulio mitų byloja apie tai, kad Jamaikoje yra toks viešbutis, priklausantis tinklui „Hedonism“, kur visi kiaurą parą vaikšto nuogi ir krūmelių neaplenkia... Iš tikrųjų viskas yra šiek tiek kitaip.

„Hedonism“ – klasikiniai tropikų viešbučiai - su baseinu, sudedamomis kėdėmis, palmių alėja ir dideliais baltais pastatais. Vienintelis dalykas, akivaizdžiai krentantis į akis – didžiulis kiekis nuogų žmonių. Ir jie leidžia laiką savo „nuogojoje“ pusėje. „Apsirengusi“ viešbučio pusė elgiasi visai kukliai.

Prie legendų apie save viešbutis „Hedonism“ priartėja vakarop, kai prasideda ilgiausio ar trumpiausio penio, sekso pozų žinojimo (apsirengus) konkursai, po kurių visi išsirengia nuogai ir linksminasi vandenyje.

O jau visai sutemus galima sutikti ir vieną kitą porelę, bet labai jau tykiuose kampeliuose: ištvirkavimas yra ne tik neskatinamas, bet ir griežtai baudžiamas – už tai išvejama iš viešbučio.

„Hedonism“ tinklo viešbučių yra ne tik Jamaikoje, bet ir Bahamuose, Kurakao, Brazilijoje ir Dominikos respublikoje.

Japonija

Tai – tikrų „gurmanų“ kelionės tikslas, nes Kylančios saulės šalis gali sudominti ne tik gausybe jūros gėrybių patiekalų, bet ir gerai išvystytu specialiai seksui skirtų viešbučių tinklu.

Gyventi šiuose viešbučiuose neleidžiama (ilgiausias laikas, kurį galima tokiuose viešbučiuose apsistoti – viena naktis), bet juose galima mėgautis nuodėme. Maži langai, tankios užuolaidos, keletas atskirų įėjimų ir išėjimų bei, be abejo, visiškas anonimiškumas registruojantis.

Turistams derėtų prisiminti, kad japonės prostitutės aptarnauja išskirtinai vien japonus, o su užsieniečiais „dirba“ atvykėlės iš Pietryčių Azijos. Pora valandų Tokijo meilės viešbutyje kainuos 60-80 litų.

Alpių kurortas Avoriaz

Šiaip Avoriaz yra didelis kalnų slidinėjimo kurortas ties Šveicarijos ir Prancūzijos siena – žmonės su kepurėmis, storais slidinėjimo kombinezonais, keltuvai ir restoranai su karštu vynu. O taip pat – Vienišų širdžių savaitės.

Atvažiuojate, patį pirmą vakarą susipažįstate su tokiais pačiais vienišais švelnumo ir meilės ieškotojais – ir pirmyn.

Jei nepasiseks ir jaunų meilės ieškotojų nerasite, tai bent jau paslidinėsite ir pasimėgausite vaizdais. Jums kainuos įrangos nuoma, gyvenamoji vieta ir „paslauga“ – 400 eurų.

Meksika

Šioje šalyje gausybė „teminių“ kurortų. Didžiausi ir žymiausi viešbučiai priklauso tinklui „Desire“. Ilsintis juose reikia prisiminti du dalykus, į kuriuos viešbučių administracija kreipia ypatingą dėmesį: į kurortą atvykti galima tik dviese (ir ne dviems vienos lyties asmenims) ir griežčiausiai draudžiama gundyti prie savo seksualinių žaidimų prisijungti viešbučio personalą.

Kitus gyventojus gundykite mielu noru. Malonumas gyventi tokiuose viešbučiuose, be abejo, nepigus, bet jis kur kas saugesnis ir nekaltesnis (aišku, atmetant natūralius sąžinės priekaištus) nei bendravimas su prostitutėmis iš Pietryčių Azijos.

Kuba ir Bulgarija

Fideliui Castro priskiriama tokia frazė: „Moteris kubietė nė už ką neguls į lovą už pinigus! Tik iš meilės! Bet jei ji už tai paims ir pinigų – tai kodėl gi ne?“ Nors sunku griežtai tvirtinti, kad jis pats yra taip pasakęs, bet kubietėms ir bulgarėms abejotina frazės autorystė netrukdo gyventi laikantis šio principo.

Kitas ne mažiau svarbus principas – pagarba buvusios Sovietų Sąjungos valstybių pasų savininkams. Viskas vyksta taip: turistas gauna draugę visai atostogų trukmei – ji žiūri įsimylėjusios panelės akimis, juokiasi iš pokštų, kartu vaikšto į barus ir nakvoja toje pačioje viešbučio lovoje.

Šiam sąrašui galima priskirti ir garsiąją sekso turizmo Meką – Tailandą. Tik teks saugotis ligų, agresyvių sąvadautojų ir kitų perkamos meilės grožybių.

Kuba: apie 100 dolerių per savaitę, vaišės bei dovanos.

Bulgarija: apie 200 dolerių per savaitę, vaišės ir dovanos.

Vokietija

Vokietijoje prostitucija yra legalizuota. O siekiant spręsti bedarbystės šioje sferoje problemą, prieš futbolo pasaulio čempionatą Berlyne buvo pastatytas milžiniškas Verrichtunghaus – „Išsipildymų namas“. Taip gudriai Vokietijoje vadinami viešnamiai.

Šiuolaikiškas keturių aukštų pastatas pavadintas išdidžiu Artemidės vardu ir savo svečiams siūlo ne tik damų teikiamas paslaugas, bet ir sauną, burbulines vonias, masažą ir netgi pusryčius, pietus ar vakarienę – priklausomai nuo to, kuriuo metu apsilanko svečias.

Panašias paslaugas siūlo ir kiti Vokietijos viešnamiai, bet šis viešnamis išsiskiria futbolo tematika.

Leidinys „Men's Health“ mano, kad save, jei taip galima sakyti - gerbiantis sekso turistas tiesiog privalo apsilankyti šioje beveik legendinėje įstaigoje.

www.perpasauli.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Naujienos

Į vieną pavojingiausių pasaulio viršūnių įkopęs S. Damulevičius: nuolat kovojau su savimi (5)

Saulius Damulevičius – vienas žymiausių Lietuvos alpinistų. Jam neseniai pavyko įveikti vieną pavojingiausių pasaulio viršūnių – 8163 m aukščio Manaslu („Dvasios“) kalną, esantį Nepale, Himalajų kalnų grandinėje.

3 patarimai, kaip sutaupyti laiko oro uoste

Nors nuolat keliaujantys jau žino visas oro uostų patikros taisykles, visgi rečiau išvykstantiems ar itin skubantiems pakilią kelionės nuotaiką oro uoste dažnai aptemdo sugaišintas laikas prie aviacijos saugumo patikros. Tačiau nemalonių situacijų galima išvengti, tereikia žinoti kelis patarimus, kurie padės sutaupyti laiko oro uoste.

Mongolija susižavėjęs keliautojas: nustebino, kad gyvuliai stepėse suvarinėjami motociklais

Anot kai kurių kelionių entuziastų, Mongolija – tai kiekvieno keliautojo svajonių šalis. Remiantis stereotipais, tai kraštas, kuriame žmonės gyvena jurtose, užsiima klajokline gyvulininkyste, didžiuojasi unikaliu gerkliniu dainavimu ir šamanizmu. Kaip yra iš tiesų?

Motociklininkų pora išvyko į kelionę aplink pasaulį (7)

Šį šeštadienį Vilniuje motociklininkų kolona į kelionę aplink pasaulį griausmingai išlydėjo du savo bendruomenės narius – Astą Dovydėnaitę ir Liną Mockevičių. Motociklininkų pora per artimiausius dvejus metus ketina aplankyti 5 pasaulio žemynus, įveikti daugiau kaip 60 tūkst. km atstumą ir tapti pirmaisiais lietuviais, kurie motociklais apkeliaus aplink Žemės rutulį, sakoma pranešime spaudai.

Stebuklinga Uzbekija: Šilko kelio egzotika ir sovietmečio pėdsakai (6)

Stulbinamų vaizdų pilna Uzbekija – bene pati įdomiausia Vidurio Azijos šalis. Bent jau taip mano apie 80 šalių spėjęs aplankyti keliautojas Augustinas Žemaitis, neseniai viešėjęs šiame Azijos egzotikos ir sovietmečio pėdsakų kupiname krašte.

9 gudrybės keliautojams – tiesiai iš stiuardesių lūpų (27)

Skrydžių palydovams kelionės yra lyg antra prigimtis, tad kas galėtų duoti geresnius kelionės patarimus, negu jų ekspertai?

Dalykinio bendravimo su užsieniečiais etiketas: kaip nesuklysti? (12)

Natūralu, kad net bendraujant su artimiausiais kolegomis, kartais nesusikalbame ir kyla įvairių nesusipratimų. Tačiau dirbant globaliose komandose, itin dažnai tenka susidurti ir su kitų kultūrų atstovais, kuriems priimtinos kitokios dalykinio bendravimo subtilybės nei mums įprasta. Tad ką reiktų žinoti prieš vykstant į susitikimą su kitos šalies atstovu, kad derybos baigtųsi sėkmingai?

25 britiškos frazės, kurių likęs pasaulis nesupranta (37)

Konservatoriškoji Jungtinė Karalystė pasižymi sava išskirtine tvarka, kuri užsieniečiui kartais gali atrodyti kiek nelogiška. Kalba - vienas iš šių dalykų. Pateikiame britiškas frazes, kurias, ko gero, supranta tik patys britai. Perspėjimas - sąraše yra ir keiksmažodžių.

Čekija kviečia į vyno šventę

Lapkričio 11-ąją, 11:11 val. Šv. Martyno dieną Čekijoje bus tradiciškai atkemšami šiemečio derliaus vyno buteliai.

11 vaiduoklių apsėstų pastatų Londone

Londonas – senas miestas su spalvinga istorija, tad visai nenuostabu, kad jis apipintas vaiduoklių istorijomis. Tikinama, kad vaidenasi čia visur – nuo karalių rezidencijų, parkų ir viešbučių, iki vietinių pub’ų.

Įspūdžių žemėlapis susiruošusiems į Fuerteventūrą: ką pamatyti, ką patirti, ko paragauti (8)

Nors dėl saulėto klimato ištisus metus ir pakrantes šiaušiančio vėjo daugeliui Fuerteventūra siejasi su vandens sportu ir paplūdimio malonumais, vis dėlto tai – tik kelios iš saloje aktyviai kultivuojamų pramogų. Prieš 20 mln. metų susiformavusi seniausia vulkaninės kilmės Kanarų sala garsėja įspūdingu Marso paviršių primenančiu kraštovaizdžiu bei autentiškomis tradicijomis ir kultūra, išlikusiomis dar nuo pirmųjų salos gyventojų laikų, sakoma pranešime spaudai.

Populiariausios lietuvių kelionių kryptys Europoje (2)

Kelionės – vienas mėgstamiausių daugumos gyventojų hobių. Paprastai jos asocijuojasi su atostogomis, poilsiu ir naujais potyriais. Drauge, tai neišvengiama vykstant į darbines komandiruotes ar keliaujant susitikti su seniai matytais artimaisiais bei draugais. Tačiau nesvarbu, kur ir kodėl ketinate vykti – visuomet tenka pasirinkti keliavimo būdą.

Pamatė kitokią Norvegiją (3)

Šiemet į neįprastą kelionę išsiruošė fizikas Mindaugas Sarpis, kuris su komanda keliavo į vieną iš rečiausiai apgyvendintų vietų Europoje – Norvegijos šiaurę.

Šiaurės pašvaistė Reikjavike valandai pakeitė gatvių apšvietimą (2)

Reikjavike valandai išjungtas gatvių apšvietimas, kad Islandijos gyventojai galėtų ryškiau matyti šiaurės pašvaistės švytėjimą.

Vestuvės Italijoje: įspūdinga gamta, gardus maistas ir geras oras

Lietuvoje šiuo metų laiku vestuvių sezonas baigiasi, tuo tarpu Italijoje jis tik prasideda. Vestuvių planuotoja Olga Raškauskienė leidžia pirmąsias savaites Italijos pietuose.