Mėgsti keliauti? Rekomenduok, dalinkis įspūdžiais ir patirtimi

Jei ir Tu mėgsti keliauti - po mūsų mažąją Lietuvą ar per visą pasaulį, pasidalink savo patirtimi bei įspūdžiais su kitais keliautojais - jau patyrusiais, bet siekiančiais senose vietose atrasti kažką naujo, ar dar tik žengiančiais pirmus žingsnius pasaulio pažinimo keliu.
Mėgsti keliauti? Rekomenduok, dalinkis įspūdžiais ir patirtimi
© Shutterstock nuotr.

Abejojantiems, kuria kryptimi keliauti, rekomenduok: kokia šalis Tau paliko neišdildomą įspūdį, į kokį miestą norėtum sugrįžti vėl ir vėl, ką ir kur verta pamatyti pirmą kartą keliaujančiam, o koks pasaulio kampelis nustebintų ir visko mačiusį keliauninką.

Keliaujančiam svarbios detalės, tad nepamiršk parašyti:

- kaip pats keliavai, į ką atkreipti dėmesį renkantis transporto priemonę;

- kur apsistojai: viešbutyje, apartamentuose, kempinge ir pan. Ar kaina atitiko kokybę? Ką galėtum parekomenduoti čia pirmą kartą besilankančiam turistui?

- kokiame restorane ar kavinukėje verta apsilankyti? Kokių patiekalų neparagauti būtų tiesiog nuodėmė, o nuo kokio maisto verčiau susilaikyti, jei nori keliauti toliau...

Kiekvienas Tavo patarimas ir rekomendacijos pravers kitiems keliautojams, ieškantiems savo atostogų krypčių augančioje rubrikoje „Kryptys“ - ją pildysime ir atnaujinsime kasdien, kad keliauti būtų ne tik smagu, tačiau ir patogu.

Smagius Tavo nuotykius bei patyrimus viešint užsienyje ar tyrinėjant Lietuvą, publikuosime ir kitose perpasauli.lt rubrikose. Jei mėgsti rašyti, prisijunk prie mūsų „Kelionių blogo“.

Draugiškiausiems keliautojams pažadame dovanų!

Kurkime portalą ir keliaukime kartu!


Vardas: *
Pavardė: *
Tel. numeris: *
El. paštas: *
Šalis/miestas/vieta: *
Aprašymas:
Nuotrauka (jpg, png, gif): *

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Konkursai

Konkursas: kur atostogausi šiemet? Skelbiame nugalėtojus

Kai kurie keliautojai atostogas planuoja iš anksto, pagalvodami apie kiekvieną detalę. Ar tokiai žmonių grupei priklausai ir Tu?

REZULTATAI: fotokonkursas „Mano vasara 2015“: laimėk kelionę į Bulgariją dviems! (11)

Gerų prisiminimų nebūna per daug! Pasidalink geriausiomis šių metų vasaros nuotykių akimirkomis ir laimėk artėjančios vasaros atostogas! Kelionių organizatoriaus TEZ TOUR padovanos kelionę dviems į Bulgariją.

Konkursas: kiek šiandien Perpasauli.lt sukanka metų? Skelbiame nugalėtoją! (1)

Perpasauli.lt švenčia gimtadienį ir nori jums padovanoti dovanų. Dalyvaukite konkurse, atspėkite, kiek mums metų ir laimėkite šaunų prizą.

Konkursas: pasaulio vieta, kur norėčiau sugrįžti Skelbiame nugalėtoją! (33)

Skelbiame konkursą: prisimink savo kelionių įspūdžius ir jais pasidalink parašydamas pasaulio vietą, į kurią norėtum sugrįžti.

Konkursas! Atskleisk mums savo mėgstamą Lietuvos vietelę ir laimėk striukę! Skelbiame nugalėtoją! (8)

Mieli keliautojai! Atėjus pavasariui, sulaukėme nuostabios progos atrasti mūsų šalį iš naujo - ir dar aktyviau mėgautis kelionėmis po Lietuvą.

Dalyvauk konkurse ir laimėk 2 bilietus į Robbie Williamso koncertą! Skelbiame nugalėtoją!

Patinka Robbie Williamso muzika ar tiesiog keliaudami per pasaulį Velykų metu žadate apsilankyti Kaune? Tuomet kviečiame jus išdrįsti pakviesti savo artimą žmogų, draugą ar kolegą į koncertą.

Dalyvauk konkurse ir laimėk skrydį į pasirinktą Europos miestą!

Keliautojau! Vis dar svajoji pagauti už uodegos jau spėjusią pasibaigti vasarą? Tuomet šis konkursas kaip tik tau!

Spėk ir laimėk! Kurioje šalyje yra nuotraukoje pavaizduota vieta? Skelbiame nugalėtoją!

Žemiau esančiuose komentaruose rašykite, kurioje šalyje yra nuotraukoje pavaizduota vieta ir pirmadienį paskelbsime vieną laimingąjį, kuriam dovanosime "Adidas" losjoną po skutimosi bei rutulinį dezodorantą. Spėti galima bet kiek kartų, nes nugalėtoją nulems burtai!

Konkursas dviračių mylėtojams ir ne tik - skelbiame nugalėtoją!

Myli savo dviratį ir ieškai jam naujos „dovanos“? O gal seniai svajojai perkraustyti savo ilgų ir trumpų kelionių draugą į butą, tačiau iki šiol neturi tam tinkamų sąlygų?

Konkursas: surask 5 skirtumus ir laimėk kvepalus!

Skelbiame dar vieną trumpą, tačiau labai nesudėtingą konkursą.

Fotokonkursas „Mano Vilnius“ (15)

Kas gali geriau pristatyti Vilnių pasauliui, jei ne jo gyventojai? Vilniaus turizmo informacijos centras kartu su kelionių portalu Perpasaulį.lt kviečia visus mylinčius Vilnių užfiksuoti miesto grožį ir siųsti nuotraukas fotokonkursui „Mano Vilnius“.

Fotokonkursas: vieta, kurioje norėčiau apsilankyti dar kartą Skelbiame nugalėtoją! (3)

Keliautojau! Tikime, kad klajodamas po pasaulį, tikrai atradai tą vietą, į kurią norėtum sugrįžti vėl ir vėl, kas tai bebūtų: didmiestis, nepaprasto grožio kaimelis, gamtos kampelis, jauki sodyba ar gyvybe alsuojanti miesto aikštė...

Skelbiame konkursą - laimėk savaitgalį dviems Preiloje! (1)

Daugelis vis dar jaučiame žiemos paliktus pėdsakus - šiuo metų laiku per daug valgėme, per mažai judėjome, kvėpavome pernelyg sausu, radiatorių pašildytu oru. Laikas įkvėpti šviečio pavasariško oro prie jūros.

KONKURSAS: laimėk nepamirštamą meilės savaitgalį dviems! (5)

Sparčiais žingsniais artėjant pavasariui, o dar spartesniais - Valentino dienai, Perpasaulį.lt kartu su viešbučiu „Ratonda Centrum Hotels“ skelbia konkursą, skirtą visiems įsimylėjėliams... ir ne tik!

DOVANOJAME kelionę dviems į Austriją slidinėti (2)

Naujus metus pradedame malonia staigmena - kviečiame dalyvauti konkurse ir laimėti kelionę dviems į Austrijos Kitzbuehel slidinėjimo kurortą, įsikūrusį šalia savo grožiu pagarsėjusių Alpių!