Kur norėtum atsidurti šią akimirką?

Nesvarbu, ar už lango nuo pat ryto apsiniaukę, ar šviečia saulė – įsibėgėjant darbo dienai dažnas iš mūsų svajoja atsidurti bet kur, tik ne ten, kur yra dabar. Šią akimirką svajojate apie mėgavimąsi saule žaviame paplūdimyje ar kopimą į snieguotas kalnų viršūnes? Pasidalinkite savo mintimis su mumis!
Atostogos
Atostogos
© Shutterstock nuotr.

Perpasauli.lt skelbia konkursą – šiandien (iki spalio 10 d. 23:59) komentrauose parašykite, kokiame pasaulio kraštelyje norėtumėte atsidurti dabar ir laimėkite nuotaikingus „Ipanema“ prizus – marškinėlius, krepšį ir raktų pakabukus!

„Ipanema“ dovanos
„Ipanema“ dovanos
© perpasauli.lt

Perpasaulį.lt dėkoja visiems dalyvavusiems!

Šio konkurso laimėtoja skelbiame Liną Mikutytę, pasidalinusia su mumis savo nuoširdžia svajone. Prisipažinsime, Linos atsakymas mus ne tik nustebino, tačiau ir privertė linksmai nusišypsoti.

Jau skubame susisiekti su nugalėtoja, o mūsų skaitytojus raginame sekti perpasauli.lt konkursų skiltį - jau netrukus pasiūlysime naujų konkursų, kurių laimėtojų laukia itin malonūs prizai!

www.perpasauli.lt

Konkursai

Konkursas: kur atostogausi šiemet? Skelbiame nugalėtojus

Kai kurie keliautojai atostogas planuoja iš anksto, pagalvodami apie kiekvieną detalę. Ar tokiai žmonių grupei priklausai ir Tu?

REZULTATAI: fotokonkursas „Mano vasara 2015“: laimėk kelionę į Bulgariją dviems! (11)

Gerų prisiminimų nebūna per daug! Pasidalink geriausiomis šių metų vasaros nuotykių akimirkomis ir laimėk artėjančios vasaros atostogas! Kelionių organizatoriaus TEZ TOUR padovanos kelionę dviems į Bulgariją.

Konkursas: kiek šiandien Perpasauli.lt sukanka metų? Skelbiame nugalėtoją! (1)

Perpasauli.lt švenčia gimtadienį ir nori jums padovanoti dovanų. Dalyvaukite konkurse, atspėkite, kiek mums metų ir laimėkite šaunų prizą.

Konkursas: pasaulio vieta, kur norėčiau sugrįžti Skelbiame nugalėtoją! (33)

Skelbiame konkursą: prisimink savo kelionių įspūdžius ir jais pasidalink parašydamas pasaulio vietą, į kurią norėtum sugrįžti.

Konkursas! Atskleisk mums savo mėgstamą Lietuvos vietelę ir laimėk striukę! Skelbiame nugalėtoją! (8)

Mieli keliautojai! Atėjus pavasariui, sulaukėme nuostabios progos atrasti mūsų šalį iš naujo - ir dar aktyviau mėgautis kelionėmis po Lietuvą.

Dalyvauk konkurse ir laimėk 2 bilietus į Robbie Williamso koncertą! Skelbiame nugalėtoją!

Patinka Robbie Williamso muzika ar tiesiog keliaudami per pasaulį Velykų metu žadate apsilankyti Kaune? Tuomet kviečiame jus išdrįsti pakviesti savo artimą žmogų, draugą ar kolegą į koncertą.

Dalyvauk konkurse ir laimėk skrydį į pasirinktą Europos miestą!

Keliautojau! Vis dar svajoji pagauti už uodegos jau spėjusią pasibaigti vasarą? Tuomet šis konkursas kaip tik tau!

Spėk ir laimėk! Kurioje šalyje yra nuotraukoje pavaizduota vieta? Skelbiame nugalėtoją!

Žemiau esančiuose komentaruose rašykite, kurioje šalyje yra nuotraukoje pavaizduota vieta ir pirmadienį paskelbsime vieną laimingąjį, kuriam dovanosime "Adidas" losjoną po skutimosi bei rutulinį dezodorantą. Spėti galima bet kiek kartų, nes nugalėtoją nulems burtai!

Konkursas dviračių mylėtojams ir ne tik - skelbiame nugalėtoją!

Myli savo dviratį ir ieškai jam naujos „dovanos“? O gal seniai svajojai perkraustyti savo ilgų ir trumpų kelionių draugą į butą, tačiau iki šiol neturi tam tinkamų sąlygų?

Konkursas: surask 5 skirtumus ir laimėk kvepalus!

Skelbiame dar vieną trumpą, tačiau labai nesudėtingą konkursą.

Fotokonkursas „Mano Vilnius“ (15)

Kas gali geriau pristatyti Vilnių pasauliui, jei ne jo gyventojai? Vilniaus turizmo informacijos centras kartu su kelionių portalu Perpasaulį.lt kviečia visus mylinčius Vilnių užfiksuoti miesto grožį ir siųsti nuotraukas fotokonkursui „Mano Vilnius“.

Fotokonkursas: vieta, kurioje norėčiau apsilankyti dar kartą Skelbiame nugalėtoją! (3)

Keliautojau! Tikime, kad klajodamas po pasaulį, tikrai atradai tą vietą, į kurią norėtum sugrįžti vėl ir vėl, kas tai bebūtų: didmiestis, nepaprasto grožio kaimelis, gamtos kampelis, jauki sodyba ar gyvybe alsuojanti miesto aikštė...

Skelbiame konkursą - laimėk savaitgalį dviems Preiloje! (1)

Daugelis vis dar jaučiame žiemos paliktus pėdsakus - šiuo metų laiku per daug valgėme, per mažai judėjome, kvėpavome pernelyg sausu, radiatorių pašildytu oru. Laikas įkvėpti šviečio pavasariško oro prie jūros.

KONKURSAS: laimėk nepamirštamą meilės savaitgalį dviems! (5)

Sparčiais žingsniais artėjant pavasariui, o dar spartesniais - Valentino dienai, Perpasaulį.lt kartu su viešbučiu „Ratonda Centrum Hotels“ skelbia konkursą, skirtą visiems įsimylėjėliams... ir ne tik!

DOVANOJAME kelionę dviems į Austriją slidinėti (2)

Naujus metus pradedame malonia staigmena - kviečiame dalyvauti konkurse ir laimėti kelionę dviems į Austrijos Kitzbuehel slidinėjimo kurortą, įsikūrusį šalia savo grožiu pagarsėjusių Alpių!