Fotokonkursas: pasidalink slidinėjimo akimirkomis ir laimėk kvietimą į „Snow Areną“ (skelbiame nugalėtoją)!

Keliautojau! Puikiai žinome, kad mėgsti slidinėti, o net jeigu šis pomėgis ir nėra tavo pats pačiausias, tikrai turi užsislėpęs nuotraukų iš savo pirmųjų pasibandymų su slidėmis ar žiemos atostogų kalnuose. Pasidalink jomis su mumis ir laimėk dvigubą pakvietimą į Druskininkų „Snow Arena“ visai dienai!
Fotokonkursas: pasidalink slidinėjimo akimirkomis ir laimėk kvietimą į „Snow Areną“ (skelbiame nugalėtoją)!
© Shutterstock nuotr.

Į mūsų sistemą gali įkelti neribotą skaičių nuotraukų, o iš visų, kurias pamatysime iki gruodžio 22 d. 23:59 jau kitą dieną Perpasaulį.lt redakcijos komisija išrinks pačią šauniausią ir įdomiausią, kurios autoriui dovanosime pakvietimą dviems į Druskininkų „Snow Arena“!

Nugalėtoją informuosime asmeniškai el. paštu.

Nesnausk ir atsiųsk mums savo nuotrauką jau šiandien!

Dėmesio! Smerkiame nesąžiningus fotokonkursų dalyvius ir perspėjame, kad už fotografijų (kaip ir bet kokio kito kūrinio) autorystės pasisavinimą gresia baudžiamoji atsakomybė ir laisvės atėmimas iki 2 metų pagal LR Baudžiamojo kodekso 191 straipsnį. Perpasauli.lt skaitytojus, pastebėjusius vogtas fotografijas, maloniai prašome nedelsiant pranešti redakcijai info@perpasauli.lt.

Dėkojame visiems dalyvavusiems! Kiekviena iš Jūsų atsiųstų nuotraukų nustebino redakcijos komisijos narius savo žavumu, šmaikštumu, išradingumu!

Šį kartą komisijos nuomonė sutapo su skaitytojų simpatijomis - pakvietimas dviems į Druskininkų „Snow Arena“ keliauja mūsų skaitytojui Andriui. Sveikiname jį!

Andriau, būtinai kuo greičiau susisiek su redakcija adresu info@perpasauli.lt ir susitarsime, kaip atsiimti prizą.

Visų kitų raginame nenusiminti - nauji šaunūs konkursai jau netrukus!

www.perpasauli.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Konkursai

Konkursas: kur atostogausi šiemet? Skelbiame nugalėtojus

Kai kurie keliautojai atostogas planuoja iš anksto, pagalvodami apie kiekvieną detalę. Ar tokiai žmonių grupei priklausai ir Tu?

REZULTATAI: fotokonkursas „Mano vasara 2015“: laimėk kelionę į Bulgariją dviems! (11)

Gerų prisiminimų nebūna per daug! Pasidalink geriausiomis šių metų vasaros nuotykių akimirkomis ir laimėk artėjančios vasaros atostogas! Kelionių organizatoriaus TEZ TOUR padovanos kelionę dviems į Bulgariją.

Konkursas: kiek šiandien Perpasauli.lt sukanka metų? Skelbiame nugalėtoją! (1)

Perpasauli.lt švenčia gimtadienį ir nori jums padovanoti dovanų. Dalyvaukite konkurse, atspėkite, kiek mums metų ir laimėkite šaunų prizą.

Konkursas: pasaulio vieta, kur norėčiau sugrįžti Skelbiame nugalėtoją! (33)

Skelbiame konkursą: prisimink savo kelionių įspūdžius ir jais pasidalink parašydamas pasaulio vietą, į kurią norėtum sugrįžti.

Konkursas! Atskleisk mums savo mėgstamą Lietuvos vietelę ir laimėk striukę! Skelbiame nugalėtoją! (8)

Mieli keliautojai! Atėjus pavasariui, sulaukėme nuostabios progos atrasti mūsų šalį iš naujo - ir dar aktyviau mėgautis kelionėmis po Lietuvą.

Dalyvauk konkurse ir laimėk 2 bilietus į Robbie Williamso koncertą! Skelbiame nugalėtoją!

Patinka Robbie Williamso muzika ar tiesiog keliaudami per pasaulį Velykų metu žadate apsilankyti Kaune? Tuomet kviečiame jus išdrįsti pakviesti savo artimą žmogų, draugą ar kolegą į koncertą.

Dalyvauk konkurse ir laimėk skrydį į pasirinktą Europos miestą!

Keliautojau! Vis dar svajoji pagauti už uodegos jau spėjusią pasibaigti vasarą? Tuomet šis konkursas kaip tik tau!

Spėk ir laimėk! Kurioje šalyje yra nuotraukoje pavaizduota vieta? Skelbiame nugalėtoją!

Žemiau esančiuose komentaruose rašykite, kurioje šalyje yra nuotraukoje pavaizduota vieta ir pirmadienį paskelbsime vieną laimingąjį, kuriam dovanosime "Adidas" losjoną po skutimosi bei rutulinį dezodorantą. Spėti galima bet kiek kartų, nes nugalėtoją nulems burtai!

Konkursas dviračių mylėtojams ir ne tik - skelbiame nugalėtoją!

Myli savo dviratį ir ieškai jam naujos „dovanos“? O gal seniai svajojai perkraustyti savo ilgų ir trumpų kelionių draugą į butą, tačiau iki šiol neturi tam tinkamų sąlygų?

Konkursas: surask 5 skirtumus ir laimėk kvepalus!

Skelbiame dar vieną trumpą, tačiau labai nesudėtingą konkursą.

Fotokonkursas „Mano Vilnius“ (15)

Kas gali geriau pristatyti Vilnių pasauliui, jei ne jo gyventojai? Vilniaus turizmo informacijos centras kartu su kelionių portalu Perpasaulį.lt kviečia visus mylinčius Vilnių užfiksuoti miesto grožį ir siųsti nuotraukas fotokonkursui „Mano Vilnius“.

Fotokonkursas: vieta, kurioje norėčiau apsilankyti dar kartą Skelbiame nugalėtoją! (3)

Keliautojau! Tikime, kad klajodamas po pasaulį, tikrai atradai tą vietą, į kurią norėtum sugrįžti vėl ir vėl, kas tai bebūtų: didmiestis, nepaprasto grožio kaimelis, gamtos kampelis, jauki sodyba ar gyvybe alsuojanti miesto aikštė...

Skelbiame konkursą - laimėk savaitgalį dviems Preiloje! (1)

Daugelis vis dar jaučiame žiemos paliktus pėdsakus - šiuo metų laiku per daug valgėme, per mažai judėjome, kvėpavome pernelyg sausu, radiatorių pašildytu oru. Laikas įkvėpti šviečio pavasariško oro prie jūros.

KONKURSAS: laimėk nepamirštamą meilės savaitgalį dviems! (5)

Sparčiais žingsniais artėjant pavasariui, o dar spartesniais - Valentino dienai, Perpasaulį.lt kartu su viešbučiu „Ratonda Centrum Hotels“ skelbia konkursą, skirtą visiems įsimylėjėliams... ir ne tik!

DOVANOJAME kelionę dviems į Austriją slidinėti (2)

Naujus metus pradedame malonia staigmena - kviečiame dalyvauti konkurse ir laimėti kelionę dviems į Austrijos Kitzbuehel slidinėjimo kurortą, įsikūrusį šalia savo grožiu pagarsėjusių Alpių!