„Meilės viešbutis“ P. Korėjoje: sienos trimituoja apie jausmus, kambariai - apie nuodėmes FOTO

Kad ir kaip skambėtų, „meilės viešbutis“ - ne ta vieta, kurią renkasi jaunavedžiai įprasminti pirmąją naktį ar pradėti medaus mėnesį. Ir nors jo sienas puošia užrašai apie svarbiausią gyvenime jausmą ir tą vienintelį tau skirtąjį, visa kita rėkte rėkia - čia viskas subalansuota nuodėmei, po kurios jūsų niekas nepagaus...
„Meilės viešbutis“ P. Korėjoje: sienos trimituoja apie jausmus, kambariai - apie nuodėmes FOTO
© Shutterstock nuotr.

Ir neapsigaukite, tai tikrai ne murzinų ir nudrengtų kambarių kompleksas, kuriame baisu pasigauti „meilės“ ligą vos prisilietus prie durų rankenos.

Paslaptys prasideda vos priartėjus

Teisybės dėlei reiktų pripažinti, kad šių eilučių autoriai apie tokio tipo motelius tikrai turėjo išankstinių nuostatų, tačiau garsus kelionių gidas primygtinai tikino: tai puikus pasirinkimas neišlaidžiam keliautojui - nedidelė kaina už gerą kambarį.

Pietų Korėjos miestą Daegu pasiekiame jau sutemus. Tiesiai iš geležinkelio stoties patraukiame į tikslą, kuris visai čia pat. Neoninės ieškomų viešbučių iškabos šviečia iš tolo. Jų eksterjeras išradingas - vieno fasadas lyg butaforinės senovinės pilies, kito labiau šiuolaikinis, kur veidrodiniai stiklai derinami su įvairiaspalvėmis plokštėmis. Pasirenkam pastarąjį.

Prie įėjimo dėmesį atkreipia įvažiavimas į požeminę automobilių stovėjimo aikštelę. Ją dengia pakeliami vartai, kuriems prasivėrus pastebime, kad kiekvieną viduje esančią mašiną dar slepia atskira užuolaida, kad ir norėdamas neįžiūrėtum ten stovinčio automobilio modelio ar valstybinių numerių.

Kiek kainuoja žaidimų aikštelė suaugusiems?

Pro tamsaus stiklo duris įžengus į vidų, pasitinka pirmas netikėtumas užsieniečiui, įpratusiam visur Pietų Korėjoje pildyti atvykimo deklaracijas ir palikti paso kopijas. Čia gi nuoroda, kur įmetus pinigų, gauti kambario raktą.

Nerizikuojam nesuprasti hieroglifais užrašytų instrukcijų, renkamės pinigus mokėti administratorei. Už dar vienų tamsintų durų pasitinka langelis su... puse moteriškės veido. Jos akis dengia speciali sienelė, ji nemato mūsų veidų, mes matome tik jos lūpas. Panašu, kad prisistatyti norintys svečiai ją sutrikdo labiau, nei mus jos maskuotė.

Paso ar deklaracijos poniai neprireikia. 20 000 vonų (48 Lt) - už kambaryje praleistą valandą, 70 000 (170 lt) - už parą kambaryje su dviem viengulėmis lovomis ir 50 000 vonų (120 lt) už nakvynę kambaryje su dvigule lova. Palyginimui, Seule už nakvynę miesto centre kukliame koriejietiško tipo kambaryje (jame lovą atstoja plonas čiužinukas ant grindų) teko pakloti 80 000 vonų.

Meilės viešbutis Pietų Korėjoje
Meilės viešbutis Pietų Korėjoje
© M. Tylaitės nuotr.

„Meilės viešbutyje“ registracija vyksta greitai - pinigai į priekį ir tavo rankose raktas nuo kambario su iškalbingu užrašu - Adults playground (liet. suaugusiųjų žaidimų aikštelė).

Šildoma lova ir rinkinys visiems gyvenimo atvejams

Interjere nemažai spalvų bei į lubas ir sienas integruoto skirtingų spalvų apšvietimo. Šypseną kelia pagrindinė sienų puošmena – sentencijos, apeliuojančios į jausmingumą: „Virpančios širdys – lyg pirmąjį kartą“ arba „Gyvenime yra tik viena laimė – mylėti ir būti mylimam“ ir panašiai.
Kambario durys tvirtos ir storos, garso nepraleidžiančios, o prie jų įmontuotas durų skambutis. Pats kambarys pribloškia savo dydžiu ir apstatymu, ypač, kai prisimeni jo kainą. Čia - plati lova su specialiu valdymo pulteliu, kurio pagalba gali pasišildyti patalus. Ko gero, tai aktualu išsinuomojus kambarį vos valandai: kelios minutės, ir lova šilta. Kambaryje įrengta nemažai skirtingo ryškumo ir kelių spalvų apšvietimų. Jais gali varijuoti, kaip užsigeidęs.

Šalia lovos - didžiulis oro drėkintuvas ir evakuacijos bei pirmosios pagalbos rinkinys tam atvejui, jei įvyktų žemės drebėjimas.

Ant sienos kabo įspūdingo dydžio plokščiaekranis televizorius. Tiesa, jis transliuoja vos vieną nemokamą kanalą ir tikrai ne romantiškų filmų ar muzikos vaizdo klipų. Po televizoriumi išrikiuota garso aparatūra, indų dezinfekavimo aparatas, arbatinis, šaldytuve palikta arbatos, kavos, vandens, sulčių - visa tai jau įskaičiuota į kambario kainą.

Kambaryje įrengtas ir makiažo staliukas su didžiuliu veidrodžiu bei daugiau nei tik būtiniausiomis priemonėmis - plaukų laku, želė, veido tonikais ir valikliais tiek moteriai, tiek vyrui, plaukų šepečiais, fenu. Sukomplektuota ir nedidelė kosmetinė, joje - putos voniai, kaukė veidui, du prezervatyvai, plaukų gumelė, dantų šepetėliai, skutimosi peiliukai ir dar kelios smulkmenos.

Masažinė vonia su garine sauna

Kambaryje stovi du kompiuteriai. Tai retai rasi kito šios šalies viešbučio kambaryje ir iš tiesų keista, kad jie net du. Yra ir dar pora baldų. Vienintelis trūkumas - kambaryje rūkoma, todėl įėjus į vidų užuodi nestiprų tabako kvapą. Bet po kelių minučių jo nebejauti, o kai užsuki į vonios kambarį su visais jo privalumais, net pamiršti, kad kažkoks kvapas kažkada ir buvo...

Vonios kambaryje - dvivietė masažinė vonia su spalvas keičiančiomis integruotomis lemputėmis ir garine pirtimi. Tereikia užsidaryti stiklines duris, skiriančias vonios kambarį nuo tualeto, paspausti vieną mygtuką ir garai pripildo patalpą. Neaišku, ar tuo spėja pasinaudoti užsukę čia vos valandai ar dviem, bet, mums nusimetusiems nuo pečių kuprines, toks būdas pailsinti pertemptus raumenis atrodė vertingesnis už šildomą lovą ar makiažo staliuką.

Klozetas su pulteliu ir visomis prausimo ir džiovinimo procedūromis, toks, kokiais pasaulyje garsėja kaimyninė Japonija.

Kaimynai - tikrieji lankytojai

Apžiūrėję „apartamentus“ patraukiame vakarieniauti ir čia pat susitinkame kaimynus iš kambario priešais. Brandaus amžiaus moteris (tikslų korėjiečių amžių sunku nusakyti), pasipuošusi oranžiniu švarkeliu, ir akivaizdžiai jaunesnis vaikinas su džinsais ir sportine striuke. Sunku nepastebėti, kad moteris iš kambario išeina nepriekaištingai susišukavusi ir pasidažiusi.

Meilės viešbutis Pietų Korėjoje
Meilės viešbutis Pietų Korėjoje
© M. Tylaitės nuotr.

Porelė maloniai šypteli ir skubiu žingsniu patraukia link lifto. Kol mes susirankiojame ką pamiršę kambaryje, dar spėjame įšokti į liftą, kuriame jau laukia prieš minutę sutikta kaimynė. Tiesa, vaikino sportine striuke lifte nė kvapo...

Išlipame pirmame aukšte, o ji tuo tarpu važiuoja aukštu žemiau į stovėjimo aikštelę. Netrukus lauke matome išriedantį naują ir blizgantį jos automobilį. Beveik nestabtelėjusi, ponia įsilieja į automobilių srautą, o apie jos ir jaunuolio pasimatymą dabar jau mena tik nebylus kambario raktas, kurį ponia oranžiniu švarkeliu neabejotinai paliko lifte specialiai tam įrengtoje raktų dėžutėje.

www.perpasauli.lt

Kelionių blogas

Dviračiu po Hanzos miestą Kuldygą

Kol Kuldygos aikštėje kremtu pusryčių bandelę, saulė senų namų sienomis nuo stogų lipa žemyn. Pasiekusi pamatus, aukso juosta atslenka akmeniniu grindiniu, užlieja mano pėdas ir šalia staliuko lūkuriuojantį dviratį. Netoli dviračius nuomojančio Rekreacijos centro įsikūrusį restoraną „Goldingen Room“ išsirinkau ne šiaip sau – jo pavadinime įamžintas senasis Kuldygos vardas, nuo kurio ir dera pradėti pažintį su šiuo Hanzos miestu.

Netikėtumai, kurie laukia Tailande: nuo viešbučio be elektros iki iš lovos verčiančių dramblių

Didžiausias Tailando kurortas Pataja – rojus žemėje tiems, kas per atostogas nori suderinti paplūdimius, aktyvias pramogas ir pažintines ekskursijas bei ryškias naktinio gyvenimo šviesas. Parankiausias laikas atostogauti Siamo įlankoje, kuri dar vadinama Tailando Rivjera, prasideda jau dabar, kai sulig lapkričiu šalyje baigiasi lietingasis periodas ir įsivyrauja švelnus bei saulėtas klimatas, kuris idealiai tinka ir paplūdimio malonumams, ir pažinimui. Tad kaip dėlioti atostogų scenarijų, jei jūsų lėktuvo bilietas žada, kad skrendate į Patają Tailande?

Patarimai, kaip sutaupyti keliaujant

Žmonės vis dažniau ir dažniau keliauja. Vienas tą lėmusių faktorių yra pigūs skrydžiai. Kai kelionė Europoje pirmyn ir atgal kainuoja iki 100 eurų, susigundo vos ne kiekvienas. Ypač studentai ar neseniai studijas pabaigęs jaunimas.

5 dalykai, kuriuos reikia žinoti prieš keliaujant į Aziją

Šiandien visas pasaulis yra ranka pasiekiamas. Kelionių agentūros ir internetiniai puslapiai siūlo keliones ne tik po Europą, bet ir po visą pasaulį.

„Beprotis drąsuolis“ - taip iššūkį sau metusį Roką vadino kelyje sutikti žmonės (48)

Palangiškis kurčias 19-metis vaikinas Rokas Koveckis šią vasarą nuo liepos 12 d. iki rugsėjo 12 d. keliaudamas po Europą pėsčiomis nuėjo 500 km, o autostopu nukeliavo 5000 km. Kelyje sutikti žmonės jį vadino tiesiog bepročiu drąsuoliu.

Ar ne svajonė: išradingas lietuvis keliauja po pasaulį pragyvendamas iš savo pomėgių (45)

Mokykla, universitetas, darbas – toks gyvenimo scenarijus Lietuvoje įsigalėjęs nuo neatmenamų laikų. Tačiau kelionių entuziastas ir pradedantysis fotografas Vytautas Jankulskas (24) nenorėjo paklusti šiai sistemai ir išdrįso savo talentų ieškoti keliaudamas, o ne nuobodžiai sėdėdamas paskaitose.

Penkios nepamirštamos dienos tropikų rojuje (5)

Zanzibaras - nuo vaikystės šis žodis man siejosi su šiltomis jūromis, balto smėlio paplūdimiais, burlaiviais ir piratais. Paskui diskotekose suskambo naivoka, bet smagi Arabesque grupės daina - "Zanzibar is not far!" (Zanzibaras netoli), entuziastingai skandavo grupės merginos.

Vietnamo keistenybės: „Išprotėjęs namas“, dykuma ir naktinis turgus

Keliautojas ir verslininkas Jokūbas Laukaitis išsiruošė į kelionę po Vietnamą. Čia rasite jo pirmų dienų nuotykius.

Lietuvio nuotykiai Vietname: paskutinius kilometrus važiavo sukandęs dantis iš skausmo (7)

Nepailstantis keliautojas ir verslininkas Jokūbas Laukaitis šį kartą tyrinėjo Tailandą. Su DELFI skaitytojais jis sutiko pasidalinti įspūdžiais ir tolimoje šalyje patirtais nuotykiais.

Vilniečiai su kūdikiu ant rankų išmaišė tolimiausius pasaulio kampelius (60)

Kelionės mūsų šeimai yra vienas didžiausių gyvenimo malonumų, dažnai ir metus prisimename pagal tai, kur kada lankėmės, ką matėme. O kaip kelionės su kūdikiu, vaiku?

Auksinio Indijos trikampio spindesys ir skurdas (3)

Vidurio nėra. Indija arba patinka, arba ne. Tai – kontrastų ir mistikos šalis. Dešimties dienų jai pažinti ir suprasti tikrai neužtenka.

Šešios dienos Austrijoje: pilys, ledo urvai ir nepakartojamas Zalcburgas

Austrija. Iš tikrųjų tik Zalcburgo žemė ir jos apylinkės.

Foralbergo kalnų sakmės, Alpių sūris ir karvių šypsenos

Žvilgsnis bėgioja žaliais Alpių šlaitais, užkliūdamas už viršūnių, kai kur net ir vasarą pasipuošusių sniego lopinėliais. Kojos nespėja lėkti iš paskos. Debesėliai glosto skruostus, palikdami drėgnus bučinius veide ir rasą plaukuose. Saulės pakutenti žolynai skleidžia virš slėnių tūkstantį ir vieną aromatą. Abipus tako mūkia karvės, o snukiai tokie draugiški, kad praeinant norisi sveikintis, glostyti, pakasyti paausį.

„Baltoscandia 2016“: kodėl skandinavai vis dar tiki troliais

Norėčiau pratęsti trijų savaičių „Baltoscandia 2016” ekspedicijos apžvalgą. Kuomet kelionė jau praeityje ir namie į dienoraštį sugulė paskutinės mintys, prieš akis šmėsteli daug, tuo metu rodos, nesvarbių dalykų.

Dviračiais Slovakiją apvažiavę lietuviai džiaugiasi, kad nesutiko meškų (2)

Lietuvis keliautojas Aurimas Valujavičius, pernai vasarą dviračiu apvažiavęs Norvegiją ir Švediją, šiemet su draugu Mindaugu patraukė į Slovakiją ir apvažiavo Karpatų kalnyną.