Fetišo vakarėlyje Berlyne - kuklius lietuvius šokiruojantys vaizdai

 (27)
Berlynas – nuodėmių miestas. Tuo įsitikinau savaitgalį praleidęs Vokietijos sostinėje. Dieną pasigrožėjęs Brandenburgo vartais, Berlyno sienos likučiais ir katedra, naktį patekau į nuodėmių miestą. Iki tol apie tai buvau skaitęs tik knygose.
Fetišo vakarėlyje Berlyne - kuklius lietuvius šokiruojantys vaizdai
© Shutterstock nuotr.

Pasisvečiuoti Berlyne buvo sena mano svajonė. Iki šiol jos negalėjau įgyvendinti, nes tiesioginių skrydžių iš Lietuvos nebuvo, o skristi su persėdimais – itin brangu. Tiesa, buvo galima „Ryanair“ skristi iki Bremeno ir iš ten keliauti traukiniu, tačiau sužinojus vokiškų traukinių bilietų kainas, fantazija greitai atšokdavo. Žinau, kad yra pigių kelionių į Berlyną autobusais, tačiau ne XX a., kad tokį atstumą įveikčiau autobusu.

Šįmet nuskristi į Berlyną tapo paprasta kaip niekada, nes tiesioginius skrydžius pasiūlė „Air Lituanica“. Išlaukę reikiamos dienos, pasinaudojome akcija ir bilietai į Berlyną už 200 Lt buvo mūsų kišenėje.

Vilniaus oro uostas, mėlynas „Estonian air“ lėktuvas (juo skraidina „Air Lituanica“), pakilimas, pusantros valandos ore ir išsilaipiname Berlyno Tegelio oro uoste. Neslėpsiu – iš Berlyno tikėjausi kiek daugiau. Apakintas Paryžiaus, Barselonos ir kitų Europos miestų žavesio, kažko panašaus tikėjausi Berlyne.

Deja, bergždžiai dairiausi šiame mieste ir laukiau, kol ims spurdėti širdis, kaip kadaise išvydus Antoni Gaudi Sagrada Familia Barselonoje ar Triumfo arką Paryžiuje. Buvau tarsi pamiršęs, kad Berlynas karo metu buvo subombarduotas ir turėjo pakilti iš pelenų. Turbūt tebekyla – kiek vaikščiojome, kiek dairėmės – visur į akis krito kranai ir nesibaigiančios statybos.

Na, bet šis tekstas – ne apie lankytinas vietas Berlyne. Jame labiau yrą ką veikti naktį. Buvau girdėjęs apie miesto naktinį gyvenimą. O, taip – Berlynas turi pasiūlyti tiek daug visko, net pikta, kai nežinai, iš ko rinktis.

Pasijutau kaip A. Schnitzlerio romane

Pirma naktinė stotelė – karščiausiu Europos klubu tituluojamas „Berghaim“. Žinojome, kad eilėje gali tekti laukti kelias valandas, buvome prisiklausę, kad tai nereali vieta. Taksi atvežė į kažkokį užkampį, primenantį lietuviškus „Gariūnus“.

Prieš mano akis – didžiulis senas pastatas, primenantis apleistą traukinių stotį. Tolyje nuo šviesų mirgėjo klubo langai, tačiau kol patekome į vidų, teko valandą stovėti eilėje lauke. Kadangi ėjome anksti, po vidurnakčio, eilė dar nebuvo labai ilga, kokia nusidriekia vėlesniu metu. Kad nepabostų laukti, jau lauke prekiaujama alkoholiu – galima įsigyti alaus, vyno ir kitų gėrimų.

Laukdami eilėje stebėjome, kai, atstovėję eilėje, nukabinę nosis grįžta jaunuoliai – į klubą gali patekti tik po „face control“ (apsauga savo nuožiūra sprendžia, ko neįleisti). Susidarė įspūdis, kad neįleidžiami per jauni, tamsesnio gymio atvykėliai ir tie, kurie nelabai draugauja su mada.

Priekyje mūsų laukę stilingi vyrai buvo „išbrokuoti“, o mes patekome vidun. Susimokėjus 10 ar 15 eurų, mūsų laukė kelios šokių salės, techno muzika. Keistas jausmas, nes klubo erdvių dydis sunkiai nusakomas. Žmonių dar nebuvo daug, šokti pagal tokią muziką nemoku, tad teko nuobodžiauti. „Ir čia geriausias Europos klubas?“, – paklausiau kartu buvusio draugo. Nusprendėme važiuoti kitur, nes klausytis elektroninės muzikos – ne mums.

Taip atsidūrėme fetišo vakarėlyje. Apie fetišo klubą sužinojome „pagūglinę“. Lauke pasitikęs apsaugos darbuotojas paklausė, ar turime fetišo vakarėliui reikalingą aprangą. „Apatinius“, – pamelavome. „Bandykite, gal įleis“, – patarė apsaugos darbuotojas.

Viduje mus pasitiko drabužinės darbuotojos. Pirmiausia pamačiau ne jų vedus, o nuogus tarpukojus. Jos buvo be apatinių, veidus skoningai pasidažiusios, o plaukus papuošusios plunksnomis. Tą naktį jos ir liemenėlėms buvo tarusios „ne“.

„Naujokams“ - nuostaba, senbūviams - „įprasti reikalai“

Ievos kostiumus vilkinčios moterys pardavė bilietus, pakabino mūsų paltus ir paklausė, kaip rengsimės. Kadangi specialių fetišo drabužių neturėjome, jos mums patarė nusirengti marškinėlius ir būti pusnuogiams. „Ko nepadarysi dėl bendros tvarkos“, – pamaniau, stebėdamas, kai drabužinėje atėjusieji be kompleksų išsirengia ir virsta įvairiais herojais – medikais, stiuardesėmis, policininkais, numirėliais...

Žengęs tolyn, patekau į linksmybių sūkurį. Pirmiausia suglumau išvydęs prie baro sėdintį, odiniais drabužiais apsirengusį ir su savo daikčiuku viešai žaidžiantį senyvą vyrą. Vėliau tokių mačiau dar ne vieną – jie vaikščiojo tabaluojančiais įrankiais, nevengdavo viešai masturbuotis. Į tai tiesiog niekas nekreipė dėmesio.

Šokių aikštelėje linksminosi visas maskaradas – kas pusnuogiai, kas kostiumais apsirengę. Bevaikštinėdamas pasijutau tarsi Arthuro Schnitzlerio novelėje „Plačiai užmerktos akys“, kuriame aprašyti panašūs vakarėliai. Apie kitados sostinės Žvėryno rajone vykusius sekso vakarėlius knygoje „Silva Rerum“ yra rašiusi ir Kristina Sabaliauskaitė“. Klube buvo galima ir prisėsti. Sofutėmis naudojosi tie, kurie norėjo privatumo. Besidairydamas pamačiau, kaip vienas vyras smaginosi į partnerės urvelį sukišęs pusę delno.

Kitoje salėje buvo baseinas, bet besimaudančių nemačiau. Apsidairęs prisėdau ant minkštasuolio. Gerdamas alų mąsčiau, kur patekau ir kad Lietuvoje nežinia ar tokių dalykų galima rasti. Pasukęs galvą kairėn, vėl suglumau – netoli gulėjo kelininko liemene vilkintis vyras, kurį oraliniu būdu tenkino dvi stambios moterys. Odiniais sijonais mūvinčios damos pasikeisdamos darbavosi, per pertraukas bučiuodavosi tarpusavyje ar trise su vyru. Seansui pasibaigus, trijulė pasibučiavo, atsisveikino ir pasuko savais keliais.

Klube mačiau įvairaus amžiaus žmonių – ir jaunučių, turbūt neseniai pilnametystės sulaukusių jaunuolių, ir garbaus amžiaus senjorų. Dalį jų, kaip ir mane, turbūt atviliojo smalsumas, dalis tik čia galėjo atsipalaiduoti ir atskleisti silpnybes, neįgyvendintas svajones – pavyzdžiui, nors vieną naktį pabūti pilotu ar persirengti moterimi.

Už klubo durų nuodėmės neišseko

Kas norėjo, galėjo drąsiai paeiti į šalį ir patenkinti savo aistrą. Tačiau, kad ir kokia orgija tai atrodytų, niekas nelindo ir nepriekabiavo. Susidariau įspūdį, kad įvairaus plauko žmonės tiesiog atėjo atsipalaiduoti ir pamiršti rūpesčius.


Žiūrėti didesnį žemėlapio vaizdą

Fetišo vakarėlyje neužsibuvome – užteko kokių poros valandų. Pasakiau sudie minėtoms drabužinėms darbuotojams ir išėjau nujausdamas, kad čia linksmybės tik prasideda.

Grįžome į „Berghaim“. Eilė lauke buvo dar gerokai pailgėjusi, o viduje žmonių buvo sausakimša. Deja, malonumo čia nepatyriau – gal muzika ne ta, o gal ir amžius ne tas. O kur dar rūkymas viduje – rytą drabužiai dvokė iš toli.

Taigi toks tas Berlynas – iš išvaizdos skurdokas, užtat koks naktimis nuodėmingas! Beje, Berlyne padarėme dar vieną nuodėmę – metro keliavome be bilieto. Pagalvojau, kodėl nepasinerti į avantiūrą ir nesutaupyti keliasdešimt eurų. Čia, priešingai nei Londone ar Paryžiuje, nėra užtvarų, pro kurias metro patenki tik atžymėjęs bilietą. Laimė, šįsyk baigėsi laimingai.

www.perpasauli.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Kelionių blogas

Dviračiu po Hanzos miestą Kuldygą

Kol Kuldygos aikštėje kremtu pusryčių bandelę, saulė senų namų sienomis nuo stogų lipa žemyn. Pasiekusi pamatus, aukso juosta atslenka akmeniniu grindiniu, užlieja mano pėdas ir šalia staliuko lūkuriuojantį dviratį. Netoli dviračius nuomojančio Rekreacijos centro įsikūrusį restoraną „Goldingen Room“ išsirinkau ne šiaip sau – jo pavadinime įamžintas senasis Kuldygos vardas, nuo kurio ir dera pradėti pažintį su šiuo Hanzos miestu.

Netikėtumai, kurie laukia Tailande: nuo viešbučio be elektros iki iš lovos verčiančių dramblių

Didžiausias Tailando kurortas Pataja – rojus žemėje tiems, kas per atostogas nori suderinti paplūdimius, aktyvias pramogas ir pažintines ekskursijas bei ryškias naktinio gyvenimo šviesas. Parankiausias laikas atostogauti Siamo įlankoje, kuri dar vadinama Tailando Rivjera, prasideda jau dabar, kai sulig lapkričiu šalyje baigiasi lietingasis periodas ir įsivyrauja švelnus bei saulėtas klimatas, kuris idealiai tinka ir paplūdimio malonumams, ir pažinimui. Tad kaip dėlioti atostogų scenarijų, jei jūsų lėktuvo bilietas žada, kad skrendate į Patają Tailande?

Patarimai, kaip sutaupyti keliaujant

Žmonės vis dažniau ir dažniau keliauja. Vienas tą lėmusių faktorių yra pigūs skrydžiai. Kai kelionė Europoje pirmyn ir atgal kainuoja iki 100 eurų, susigundo vos ne kiekvienas. Ypač studentai ar neseniai studijas pabaigęs jaunimas.

5 dalykai, kuriuos reikia žinoti prieš keliaujant į Aziją

Šiandien visas pasaulis yra ranka pasiekiamas. Kelionių agentūros ir internetiniai puslapiai siūlo keliones ne tik po Europą, bet ir po visą pasaulį.

„Beprotis drąsuolis“ - taip iššūkį sau metusį Roką vadino kelyje sutikti žmonės (48)

Palangiškis kurčias 19-metis vaikinas Rokas Koveckis šią vasarą nuo liepos 12 d. iki rugsėjo 12 d. keliaudamas po Europą pėsčiomis nuėjo 500 km, o autostopu nukeliavo 5000 km. Kelyje sutikti žmonės jį vadino tiesiog bepročiu drąsuoliu.

Ar ne svajonė: išradingas lietuvis keliauja po pasaulį pragyvendamas iš savo pomėgių (45)

Mokykla, universitetas, darbas – toks gyvenimo scenarijus Lietuvoje įsigalėjęs nuo neatmenamų laikų. Tačiau kelionių entuziastas ir pradedantysis fotografas Vytautas Jankulskas (24) nenorėjo paklusti šiai sistemai ir išdrįso savo talentų ieškoti keliaudamas, o ne nuobodžiai sėdėdamas paskaitose.

Penkios nepamirštamos dienos tropikų rojuje (5)

Zanzibaras - nuo vaikystės šis žodis man siejosi su šiltomis jūromis, balto smėlio paplūdimiais, burlaiviais ir piratais. Paskui diskotekose suskambo naivoka, bet smagi Arabesque grupės daina - "Zanzibar is not far!" (Zanzibaras netoli), entuziastingai skandavo grupės merginos.

Vietnamo keistenybės: „Išprotėjęs namas“, dykuma ir naktinis turgus

Keliautojas ir verslininkas Jokūbas Laukaitis išsiruošė į kelionę po Vietnamą. Čia rasite jo pirmų dienų nuotykius.

Lietuvio nuotykiai Vietname: paskutinius kilometrus važiavo sukandęs dantis iš skausmo (7)

Nepailstantis keliautojas ir verslininkas Jokūbas Laukaitis šį kartą tyrinėjo Tailandą. Su DELFI skaitytojais jis sutiko pasidalinti įspūdžiais ir tolimoje šalyje patirtais nuotykiais.

Vilniečiai su kūdikiu ant rankų išmaišė tolimiausius pasaulio kampelius (60)

Kelionės mūsų šeimai yra vienas didžiausių gyvenimo malonumų, dažnai ir metus prisimename pagal tai, kur kada lankėmės, ką matėme. O kaip kelionės su kūdikiu, vaiku?

Auksinio Indijos trikampio spindesys ir skurdas (3)

Vidurio nėra. Indija arba patinka, arba ne. Tai – kontrastų ir mistikos šalis. Dešimties dienų jai pažinti ir suprasti tikrai neužtenka.

Šešios dienos Austrijoje: pilys, ledo urvai ir nepakartojamas Zalcburgas

Austrija. Iš tikrųjų tik Zalcburgo žemė ir jos apylinkės.

Foralbergo kalnų sakmės, Alpių sūris ir karvių šypsenos

Žvilgsnis bėgioja žaliais Alpių šlaitais, užkliūdamas už viršūnių, kai kur net ir vasarą pasipuošusių sniego lopinėliais. Kojos nespėja lėkti iš paskos. Debesėliai glosto skruostus, palikdami drėgnus bučinius veide ir rasą plaukuose. Saulės pakutenti žolynai skleidžia virš slėnių tūkstantį ir vieną aromatą. Abipus tako mūkia karvės, o snukiai tokie draugiški, kad praeinant norisi sveikintis, glostyti, pakasyti paausį.

„Baltoscandia 2016“: kodėl skandinavai vis dar tiki troliais

Norėčiau pratęsti trijų savaičių „Baltoscandia 2016” ekspedicijos apžvalgą. Kuomet kelionė jau praeityje ir namie į dienoraštį sugulė paskutinės mintys, prieš akis šmėsteli daug, tuo metu rodos, nesvarbių dalykų.

Dviračiais Slovakiją apvažiavę lietuviai džiaugiasi, kad nesutiko meškų (2)

Lietuvis keliautojas Aurimas Valujavičius, pernai vasarą dviračiu apvažiavęs Norvegiją ir Švediją, šiemet su draugu Mindaugu patraukė į Slovakiją ir apvažiavo Karpatų kalnyną.