Užburianti Maljorka, kurioje gimsta mūzos

 (1)
Ar gerai pameni akvarelės spalvų paletę? Jei taip, nebus sunku įsivaizduoti Maljorkos grožio paveikslą.
Akimirkos Maljorkoje
© Asmeninio albumo nuotr.
Lietuvės Vitalijos akimis, tai sala, apgaubta skaidraus vandenyno, sūraus vandens, pašiaušiančio tavo garbanas... tai karštas smėlis, kaitinantis tavo pėdas... saulė, kuri draugauja su tavimi ištisą dieną iki vėlyvo vakaro... palydi tave, o neretai ir išsekina...
Aš kvėpavau tyru oru, grožėjausi nuostabios spalvų paletės gėlėmis, nuostabiomis langinėmis, kurios paliko dideli įspūdi. Jos buvo spalvotos... norėjosi fotografuoti kiekvienas!

"Calvia" sos animal - vieta, kuri paliko didelė įspūdį. Atvykome aplankyti gamtoje prižiūrimus ir auginamus gyvūnus, juos vedėmės į kalnus bei vaišinome skanėstais.

Palmos miestas, siauros gatvelės, pilnos nuostabiųu galerijų bei parduotuvių.

Playa de Illete - paplūdimių vieta palikusi pačius geriausius atsiminimus.

Paguera - pirma mintis "sveika atvykusi į Palangos alėją", daug turistų, daug prekių, daug rūbų ir t.t.

Ir, žinoma, vieta, kurią pasilikau "desertui": Valldemossa.
Apie šią vietą kalbėjau daugiausia ir mano mintyse ji paliko didžiausią įspūdį. Pats pavadinimas man skamba lyg Mimozų žiedai... tai kažkas paslaptingo... saldaus ir kerinčio. Su trupučiu juodojo pipiro prieskonių.

Šypsausi... sakiau, sugrįšiu čia būtinai. Tai nuostabi vieta mintims su savim pačiu, apstu mažų gatvelių, kiekvienoje jų akys raibsta nuo gėlių spalvų ir vazonėlių dydžių. Žmonės ramūs, niekur neskubantys...

Namai... architektūra... man čia norėtųsi vilkėti ilgas sukneles, puošnią nuo saulės kaitros kepurę, susisukti plaukus... ir vedantis už parankės dukrą ar sūnų... tada jausčiausi savoje vietoje...

Kaip sakoma, kiekvienam savas laikas, kiekvienam savas kelias... Aš ji radau čia, šioje vietoje. Valldemossa.... mūza, gimusi manyje. Mano slapta svajonė.

Svajonėmis aš tikiu, o Jūs?

p.s Maža intriga... jau planuoju lagaminą grįžti ten ilgesniam laikui... mintimis ir širdimi.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Galerijos

Ką pamatyti Paryžiuje per 2 dienas (2)

Jeigu norite trumpam atsiplėšti nuo darbų, savaitgalio kelionės - pats tas. Ypač kai galima surasti pigius bilietus ir dviems dienoms nuskristi kad ir į Paryžių.

Įspūdingiausi gatvės meno kūriniai iš viso pasaulio (1)

Gatvės menas turi savo žavesio. Spalvingi piešiniai gali atgaivinti ir pilkiausius pastatus, dažnai jie prajuokina ar priverčia susimąstyti.

Kelionė į Prancūzijos Alpes: Šamoni, Monblanas, strazdai ir švilpikas (6)

Šis skaitytojos pasakojimas atsiųstas konkursui „Mano įsimintinos atostogos“. Dėkojame skaitytojai Astai. Laukiame Jūsų istorijų ir įspūdžių!

Romėnų pirčių griuvėsiai Varnoje, Bulgarijoje

Varnos miestas Bulgarijoje didžiuojasi vienu įdomiausių Romos imperijos palikimų – senovinėmis pirtimis. Tai didžiausias romėniškų pirčių kompleksas Balkanų pusiasalyje.

Portas – gražuolis prie Atlanto vandenyno (13)

Portas – miestas Portugalijos šiaurės vakaruose, prie Atlanto vandenyno. Tai – antrasis pagal gyventojų skaičių miestas Portugalijoje.

Brazilijos kasdienybė lietuvės dviratininkės akimis

Beveik keturiasdešimt laipsnių karštis, upeliais žliaugiantis prakaitas, kurį nusiplovus akimirksniu vėl tampi šlapias. Tokia lietuvės dviratininkės Nijolė Marcinkėnienės, jau penktą mėnesį minančios aplink Pietų Ameriką, kasdienybė. Su daug pakeliui sutiktų žmonių ir nuotykių.

Maldyvai - Rojus Žemėje

Kas buvo Maldyvuose - gali patvirtinti - tai tikrai Rojus Žemėje.

Užburianti Maljorka, kurioje gimsta mūzos (1)

Ar gerai pameni akvarelės spalvų paletę? Jei taip, nebus sunku įsivaizduoti Maljorkos grožio paveikslą.

Kelionių nuotraukos, kurios kaip reikiant sužadins apetitą

Melissa Hie – užsienietė, kuri per keliones ypač daug dėmesio skiria maistui. Ji ragauja ir skuba įamžinti tiek populiarius, tiek pačius keisčiausius kitų šalių skanėstus.

8 faktai apie „Ladurée“ prašmatnius skanėstus (4)

Dažnas, neatsispiriantis saldumynams, svajoja aplankyti prašmatnių desertų „Ladurée“ parduotuvę - restoraną pačiame Paryžiaus centre.

Keliautojo poelgis pribloškė jo mamą (22)

Dažnas yra pasvajojęs mesti darbą, pasiimti kuprinę ir leistis į kelionę. Būtent taip ėmė ir padarė užsienietis Jonathanas Quiñonez.

Dėl atostogų tokioje vietoje tikriausiai padarytum viską (10)

Pasak keliautojų, Santorinio sala (Graikija) yra ta vieta, kurią privalai aplankyti nors kartą gyvenime.

Keliautojas Justas: į šią vietą taip lengvai nepateksi

Tortuguero (vėžlių žemė) – kaimelis ir Nacionalinis parkas, esantis prie Karibų jūros. Jis garsus tuo, kad kasmet jame tūkstančiai vėžlių patelių atkeliauja dėti kiaušinių, o kai jie pradeda ristis – vaizdas būna neapsakomas.

Stebuklinga vieta, kurioje norisi sau įžnybti

Pasak keliautojų, Kosta Rikos upė Rio Celeste daro stebuklus. Lietuvis Justas pasidalino šioje vietoje patirtais įspūdžiais ir fotografijomis.

Panama: kas joje privers jaustis nejaukiai?

Panamos miestas – Panamos sostinė ir moderniausias miestas visoje Centrinėje Amerikoje, turintis ne vieną savo veidą. Keliautojas Justas Rėkašius dalinasi įamžintomis akimirkomis jame.